PDA

View Full Version : Cerere Moderator Muzica !



-WickedSick-
11-07-2016, 05:43 PM
NICK: WickedSick`
VARSTA: 18
ID DE MESSENGER: deadlyk_2011@yahoo.com
PERIOADA: Oricand , se poate observa asta .
MOTIV: Inchiderea / Mutarea thread-urilor ! Stergerea Thread-urilor/Melodiilor postate de mai multe ori !
MENTIUNI: Detin 100+ thread-uri la sectiunea "Videoclipuri Muzicale" si consider ca merit acest grad avand in vedere ca in ultima perioada am fost printre cei mai activi !

~TraNda~
11-07-2016, 05:59 PM
Ai alte sectiuni mult mai importante unde trb sa fii moderator si sa postezi, nu pe muzica. E o seciune moarta, doar pentru a face posturi usor :) .

Edit: e alegerea ta daca vrei moderatorul, dar eu iti dau un sfat prieteneste si bine pt comunitate. Avem nevoie de posteri in alte domenii mult mai cautate. Crede-ma ca nu sta nici drq sa se uite la muzica, exista YouTube.
Baga-te pe jocuri/filme/noutati.

Esky
11-07-2016, 06:07 PM
Fie :pro:,dar vezi nu mai face exces de topicuri. Ti-am numarat 73 ieri...ii prea mult. Nu cred ca a postat cineva vreodata atata.

-WickedSick-
11-07-2016, 06:19 PM
Multumesc pentru sfaturi baieti , astept sa vad si decizia lui Tiger , nu ma voi oprii din postat muzica , dar incepand de maine voi trece si pe filme / noutati !

@Last Edit:


Ai alte sectiuni mult mai importante unde trb sa fii moderator si sa postezi, nu pe muzica. E o seciune moarta, doar pentru a face posturi usor :) .

Edit: e alegerea ta daca vrei moderatorul, dar eu iti dau un sfat prieteneste si bine pt comunitate. Avem nevoie de posteri in alte domenii mult mai cautate. Crede-ma ca nu sta nici drq sa se uite la muzica, exista YouTube.
Baga-te pe jocuri/filme/noutati.

Daca am sta s-o luam asa si pentru filme exista N site-uri unde pot fi vizionate/downloadate , pentru noutati la fel N site-uri / N canale de televiziune unde pot fi urmarite , pentru sport nu mai zic , idem , ,pentru stiri la fel s.a.m.d ..

Mr.A
11-07-2016, 07:38 PM
Hai sa-ti dam Moderator pe toate domeniile. poate asa o sa fi fericit.

:contra:

-WickedSick-
11-07-2016, 07:53 PM
Hai sa-ti dam Moderator pe toate domeniile. poate asa o sa fi fericit.

:contra:

Nu am zis ca vreau moderator pe toate "domeniile" sunt sectiuni da in fine . Degeaba incerci sa fi arogant , ca nu-ti iese.. ;)

@Last Edit: Ca sa nu mai las alt reply iti voi scrie aici , nu vad care ar fi problema ca doresc grade des ( in fiecare luna) exagerezi .. , nu vad de ce nu as merita atata timp cat indeplinesc conditiile necesare gradului respectiv . Oricum ma intereseaza mai mult sau mai putin parerea ta , mai departe de " :contra: " nu stiti sa mergeti unii dintre voi doar din simplul fapt ca poate va simtiti "amenintati" ca v-am putea lua locurile , sau doar din simplul fapt ca am putea ajunge mai departe decat voi , si o lipsa clara a dovezilor plauzibile , clar !

Mr.A
11-07-2016, 08:47 PM
Nu am zis ca vreau moderator pe toate "domeniile" sunt sectiuni da in fine . Degeaba incerci sa fi arogant , ca nu-ti iese.. ;)

Nu sunt arogant pustule , Dar tu in fiecare luna vrei grade , si acolo si acolo. Incearca sa ramai la ce sti sa faci mai bine.

J.Vardy
15-07-2016, 08:36 PM
:pro: , foarte activ

MasterkillStrike
15-07-2016, 09:52 PM
:pro: Meriti gradu ;)

~TraNda~
15-07-2016, 09:57 PM
:pro: Meriti gradu ;)

Alexica, cand o sa dispui de grad pe FORUM atunc sa te exprimi la cereri cu privire la gradele de pe forum.

Tiger
15-07-2016, 09:58 PM
Acceptat.

:locked: