PDA

View Full Version : Add Ban Alcapone



dRw # SiLeNTT
11-07-2016, 05:38 AM
Nume: Alcapone
IP: Nu-l am...Sorry cine il afla sa bage aici un raspuns!
Steam ID: Exact acelasi lucru ca la IP!
Data: Nu am data exacta!
Harta: Nici p-asta!
Martori: dRw # uKpI
DOVEZI: Nume: Numele jucatorului in cauza
IP: IP-ul jucatorului
Steam ID: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Tranda ai spus sa-ti dau o dovada cu raportul WarGods Cheat Defenter-ului! Uite doua dintre ele!Am facut Topic la Add ban deoarece nu mergea sa-ti dau in privat!Pe deasupra mai are si V.I.P.!!! cea ce e deranjator!Un codat in lista adminilor , nu da deloc bine pe Sv!(Si bag reclamatia lui uKpI <b>You have to register to ba able to see this link</b>!&p=123644#post123644 si add banul asta deoarece am incercat sa fiu "admin de noapte" si "admin de zi" in accelas interval de timp[ 24 H ], dar este foarte obositor asa ca daca am uitat sa mentionez ceva imi pare rau :P )

Esky
11-07-2016, 08:41 AM
Silent, in aceaste scanari nu scrie exact daca are cod sau nu. Scrie ca are N* linii pe setari,nu scrie ca are wall,aim s.a.m.d . Ii puteai cere cfg-ul la verificat, nu sa-i faci cerere de ban in necunostiinta de cauza.

uKpI69
11-07-2016, 09:44 AM
Eu l-am pus la wcd are cfg.deathrun

~TraNda~
11-07-2016, 01:55 PM
Silent, in aceaste scanari nu scrie exact daca are cod sau nu. Scrie ca are N* linii pe setari,nu scrie ca are wall,aim s.a.m.d . Ii puteai cere cfg-ul la verificat, nu sa-i faci cerere de ban in necunostiinta de cauza.

A fost prins de mine prima oara cu CFG, ceea ce este interzis pe un server de DeathRun. Avea setari de Fps.
A ales sa stearga cfg-ul atunci si i-am zis ca daca mai e prins are ban permanent.
Ban si remove a luat.
:locked: