PDA

View Full Version : Reclamatie!



dRw # SiLeNTT
11-07-2016, 03:34 AM
Inainte de tot va rog sa cititi cu atentie mare ABSOLUT TOT!!!!
Acolo eu eram Cristi Crew, caut-am un nume pe care sa nu-l banuiasca nimeni! Am incercat si cu numele lui Targaryen dar o iesit direct Malboro asa ca un nume cu BanActiv era perfect :)
Nick-ul tau: dRw # SiLeNTT
Varsta: 13
Nick-ul admin-ului/player-ului: dRw # uKpI!
Ora si Data / harta: diferite harti...(ora de la 00:00 pana la 02:40[Imi face-am meseria de "admin de noapte"]
Motiv: Toti il lasa pe nenea Malboro aka. Dracke!!! El isi mai pune si nume "Semnificative" ,iar nenea uKpI il lasa sa joace!Aaa da si un limbaj de genul la staff, nu cred ca e permis!
Dovezi: Un copy din consola... Cred ca e indeajuns!Doar ca am mai pus si cv. de pe skype mai jos!!!

Anon : ore cristi
[Nx]MARIO : ore crew
[Deathrun]: Pentru a folosi parasuta apasati tasta E
[Deathrun]: Ai ales Viteza Mare [600]
[Deathrun] Respawn-ul s-a incheiat. Sunteti pe cont propriu!
---- AMXBANS Last IP ----
[NICK] - [IP] - [SteamID]
------------------------------
[Nx]MARIO - 5.14.234.86 - STEAM_ID_LAN
*DEAD*dRw # uKpI : /server
dRw # uKpI dropped
dRw # uKpI has left the game
] amx_showip
Nume jucator - IP
---------------------------
> VIP FREE prin cerere - 127.0.0.1
> ADD to FAVORITE 89.39.13.119 - 127.0.0.1
[Nx]MARIO - 5.14.234.86
Anon - 151.74.44.144
dRw # ACRoyal - 109.98.164.171
Legendary | Cristi Crew (*_*) - 46.214.82.195
---------------------------
dRw # uKpI connected
dRw # uKpI is joining the Counter-Terrorist force
dRw # uKpI has left the game
[Resetscore]: Scorul ti-a fost resetat cu succes!
*ALIVE*Anon : Cristi?
dRw # ACRoyal killed self with trigger_hurt
[WarGods]: Pastrati un limbaj decent pe server!
[FreeRun] To start vote of FreeRun use /free
Anon killed self with trigger_hurt
[WarGods Shield]: This server is protected by WarGods Shield! For more details visit <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Anon : habar n-am cn esti :))
[Deathrun] Legendary | Cristi Crew (*_*) is now the terrorist.
*DEAD*Anon : /rs
Legendary | Cristi Crew (*_*) : nu tu erai anon baron
[Deathrun]: Ai ales Viteza Mare [600]
Anon killed self with trigger_hurt
Legendary | Cristi Crew (*_*) : ?
Anon : esti pro.st?
Anon : sai te faci?
*DEAD*[Nx]MARIO : cristi
Legendary | Cristi Crew (*_*) : da
dRw # uKpI connected
dRw # uKpI is joining the Counter-Terrorist force
Anon : Botic?
*DEAD*[Nx]MARIO : cristi
Anon : bei un ou?
Legendary | Cristi Crew (*_*) killed self with trigger_hurt
Legendary | Cristi Crew (*_*) : da?
Anon : bei un ou?
[Deathrun] Legendary | Cristi Crew (*_*) is now the terrorist.
*DEAD*[Nx]MARIO : botic cf
Anon : bei un ou botic?
*DEAD*[Nx]MARIO : sau silent?
Anon : ma.ta
*DEAD*[Nx]MARIO : cristi
Anon : cred ca nu e
*DEAD*[Nx]MARIO : cum te cheama
Legendary | Cristi Crew (*_*) : marian cristi
* Anon changed name to Caut_fata^pentru_SileNTT
Caut_fata^pentru_SileNTT.nu una : un pro.st
Legendary | Cristi Crew (*_*) : dece esti rau
Caut_fata^pentru_SileNTT.nu una : ca silent e pro.st
*DEAD*[Nx]MARIO : cristi
Legendary | Cristi Crew (*_*) : da
*DEAD*[Nx]MARIO : ai skipe
[Deathrun] Caut_fata^pentru_SileNTT.nu una is now the terrorist.
Legendary | Cristi Crew (*_*) : nu
Caut_fata^pentru_SileNTT.nu una : ****uti mor.ti ma/.ti te faci ca nu stii nimic?
*DEAD*[Nx]MARIO : hai silent
Caut_fata^pentru_SileNTT.nu una : vrei sa te angajezi?
dRw # uKpI : lasal ma ca e pro.st
Caut_fata^pentru_SileNTT.nu una : iti dau 50 euro la zi
[Nx]MARIO : botic cf
unamed xD connected
unamed xD is joining the Counter-Terrorist force
[Deathrun] Respawn-ul s-a incheiat. Sunteti pe cont propriu!
"amx_nextmap" changed to "deathrun_game_x"
Legendary | Cristi Crew (*_*) : Nu-s Boutique
dRw # uKpI : uite pro.stu
unamed xD dropped
unamed xD has left the game
Legendary | Cristi Crew (*_*) : Il chem pe Tranda?
Legendary | Cristi Crew (*_*) : Sau fac reclamatie?
[Nx]MARIO : silent tu esti
Caut_fata^pentru_SileNTT : i-an sa vad
*ALIVE*Caut_fata^pentru_SileNTT : hai bei
Mentiuni: Daca stau bine sa ma gandesc "nenea" Soriin avea dreptate cu admini ca injura si incalca regulamentul...(Caut_fata^pentru_SileNTT.nu una [El este Malboro] cat m-am abtinut sa am dovezi pentru reclamatie incat murea-m pe scaun daca nu dade-am si shock, ori cum ti-am dat dar degeaba intrai iar!Esti noob rau nu ai 10 e sa platesti pentru unban?)

Inca cv mic intre dovezi!: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> (Inca cv de zis , bine ca Malboro aka. Drake nu are microfon si au iutat ca mai sunt si eu p-acolo...[Eu am fost cu Boutique am fost inainte pana l-am bagat pe uKpI care l-a bagat pe Mario care l-a bagat pe iulian =]] Eu cu Boutique ne-am saturat sa-i auzim palavragind si ii inghiteam pana cand au spus ca-l baga pe Malboro sa se joace cu noi Deathrun!Cand am auzit eu cu boutique am facut confa privata si eu pregate-am reclamatia :*)) ]si cum zice-am, pentru ca Malboro are microfonul stricat sau cv de genul a scris pe chat ,asa ca am vazut si eu si m-am ampucat sa fac screen-uri pe de telefon!Doar ca am ramas pe Dr, apoi l-am Shock-at pe nenea Global [Malboro aka. Dracke]atunci a inceput sa ma injure si sa spuna ca imi spune vre-o doua :)) )Aaa da si daca ma gandesc bine am ajuns la vorbele lui Soriin!<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Adminii tai il sustin sa joace , plus , are dreptate Vinti , a luat gag aiurea , Malboro ma injura pe mine pe acolo si el i-a spus ca o sa ramana cu ea ..

il lasa pe MALBORO sa joace , ala injura de rupe si chestii , hai sa lasam prostiile , vreti un server respectat , sa il respecte mai intai cei cu grad !
N-o stiut Soriin sa arate dovezi ,dar stia ce zicea!
Aaa da si uite ma dRw # ACRoyal-e(Hmm, ti-ai reparat direct si cs-ul?) ,[xN]Mario, dRw # uKpI! Ala de-l face-ati prost aseara e mai inteligent ca voi si v-a cam prins!Surpriza! :surprise:
Eu la ora 04:18 min am chef de dreptate pe forumuri :___)))

dRw # SiLeNTT
11-07-2016, 05:19 AM
Imi pare rau uKpI , Mario , Royal eu nu vreau sa pierd prieteni ,doar ca nu vreau nici codati!Mai ales admini care lasa codati sa joace si il sustin!

Esky
11-07-2016, 08:33 AM
Fara suparare ca intervin. Deja se incepe acelasi rahat ce a fost cu Malboro pe furien. Imi place de voi ca-l sustineti si pana la urma primeste unban.
@Tranda, ar trebui sa iei masuri in privinta admnilor care il "protejeaza" pe dobitocul de Malbo !

uKpI69
11-07-2016, 09:43 AM
Silent cu dovezile pe skype acolo ai fost si tu in confa cu el de cele mai multe ori cand stiai ca e malboro dar ai jucat cu el ? pe mai multe sv din comunitate?
acolo ai spus ca l-am bagat pe malboro in confa si tu cu boutique ati iesit? hai sa va spun eu de ce ati iesit boutique a iesit din cauza ca a amenintato cu acele poze iar silent a urmato deoarece sunt impreuna .
Silent daca nu ai fi fost cu ea tot nu ai fi stat pe skype cu malboro? cum faceai inainte?

Si targa poate verifica tranda consola dac i-am dat vrun unban


ps: uitativa si cand am iesit eu de pe deathrun pana sa se discute cearta
Si acum am vazut ce ai scris acolo sa zic ca niste paranteze cand te-am facut eu prost inainte sa ma faci tu?:)))

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Stai ce? acum vad si eu la ora aia in care sa discutat eu nu eram pe sv tranda in acest post daca nu i-au down cer schimbarea parolei



tranda nush daca poti vedea steam id de aseara la playerul asa zis dRw # uKpI chiar te rog daca e sa imi spui

si cred ca stiu si de unde a facut boutique rost de parola mea
deci dupa ultima deconectare nu am mai intrat pe sv cel putin eu ce o fi facut asa zisul dRw # uKpI in care silent avea nevoie de motive mai multe pt reclamatie stiiand ca eu n u injur pe sv asta puteti intreba orice player ca inafara de but,buta nu zic nimic altceva.

In acest post vreau toti care au cont de forum sa imi zica cand vreodata am injurat eu pe vrun sv din comunitate

wLady | Kamelia
11-07-2016, 10:27 AM
Dacă chiar este așa... trebuie știut că aceștia nu sunt singurii admini de pe dr care ii permite lui malboro să joace alaturi de ei.
Tranda fii mai atent cu stafful tău... pace:*

--------------- Added after 19 minutes ---------------

Il susțin pe ukpi...Am jucat si inca joc si nu am văzut pānă acum să vorbească urat...mai bine lăsați răutățile(silent) si purtativa ca 2 colegi...nu ca 2 copii de grădiniță

WarGods | MaRiO
11-07-2016, 11:28 AM
Silent cu dovezile pe skype acolo ai fost si tu in confa cu el de cele mai multe ori cand stiai ca e malboro dar ai jucat cu el ? pe mai multe sv din comunitate?
acolo ai spus ca l-am bagat pe malboro in confa si tu cu boutique ati iesit? hai sa va spun eu de ce ati iesit boutique a iesit din cauza ca a amenintato cu acele poze iar silent a urmato deoarece sunt impreuna .
Silent daca nu ai fi fost cu ea tot nu ai fi stat pe skype cu malboro? cum faceai inainte?

Si targa poate verifica tranda consola dac i-am dat vrun unban


ps: uitativa si cand am iesit eu de pe deathrun pana sa se discute cearta
Si acum am vazut ce ai scris acolo sa zic ca niste paranteze cand te-am facut eu prost inainte sa ma faci tu?:)))

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Stai ce? acum vad si eu la ora aia in care sa discutat eu nu eram pe sv tranda in acest post daca nu i-au down cer schimbarea parolei



tranda nush daca poti vedea steam id de aseara la playerul asa zis dRw # uKpI chiar te rog daca e sa imi spui

si cred ca stiu si de unde a facut boutique rost de parola mea
deci dupa ultima deconectare nu am mai intrat pe sv cel putin eu ce o fi facut asa zisul dRw # uKpI in care silent avea nevoie de motive mai multe pt reclamatie stiiand ca eu n u injur pe sv asta puteti intreba orice player ca inafara de but,buta nu zic nimic altceva.

In acest post vreau toti care au cont de forum sa imi zica cand vreodata am injurat eu pe vrun sv din comunitate

Silent in legatura cu skype-ul erai si tu in confa cum a zis si ukpi si te a intrebat [Malboro a.k.a. Drake] daca il lasi sa joace si tu ai da ma nu iti fac nimic si peste cateva minute urmeaza shockul ...
A da eu cu gradul de slot oricum nu uteam sa fac nimic in acel moment cand isi punea malboro nume din acelea si i-am zis lui ukpi pe skype sa ii schimbe numele si ukpia incercat sa il schimbe in "altu" Tranda daca poti te rog sa verifici consola !!!
Si silent inca una cand era malboro pe svr tu l-ai pus sa faca wcd a iesit , a intrat imd si i-ai zis tu Ho ba ca te las sa (adica sa joace) si dupa i-ai dat shock


Tranda te rog eu inca o data sa te uiti la Steam ID-ul adminului "dRw # uKpI"

raresdanut12
11-07-2016, 11:32 AM
Eu am V.I.P , ce doresti sa fac mai silentule . Daca aveam macar Helper ii dadeam amx_stfu si kick . Recunosc , eram in confa , il sunasem pe ukpi si dupa el m-a bagat in confa cu voi ( silent , mario , butic , ukpi ) . Silent si tu l-ai lasat sa joace pe malboro dar este greu sa spui adevarul , ma mai faci si prost pe la spate ! Roata se intoarce.

uKpI69
11-07-2016, 11:37 AM
Si Iulian aicea te rog sa spui si bineinteles daca ne crede cineva cum eram in confa cu tine si mario eu am fost pe sv in momentul certi? sau era alt cineva ? am vzt ca acel cineva danduse fiind eu avea un limbaj destul de colorat silent sincer nu aveai alt motiv de reclamatie decat sa ii spui lui boutique sa incerce parola mea de la cont cu ce parola ii pusesem eu iei la metin 2 bineinteles ca tot aceea parola era si eu cred ca boutique fiind pe nick meu sa zic asa a zis sa injure sa fie un motiv in plus de reclamatie.
Aicea poate confirma AcRoyal si cu Nx[Mario] ca in acel moment cand era discutia din cate vad eu ora aveam partajare data pe skype aratandule celor cu care eram in confa un video pe facebook

dar normal pe mario si iulian(royal) nu ii va crede nimeni pentru ca va zice ca este complice sau ceva de genu

WarGods | MaRiO
11-07-2016, 11:50 AM
Si inca una silent daca vrei sa stii daca aveam helper+ in acel moment ii dadeam stfu , kick ii dadeam orice numai sa nu joace cu totusi ca e prieten cu mine regulile sunt reguli si trebuie sa fie respectate !!!

raresdanut12
11-07-2016, 11:50 AM
Ukpi era pe facebook , a dat si partajare sa vedem cateva videoclipuri , nu avea cum sa fie ukpi dragilor ..

uKpI69
11-07-2016, 11:54 AM
Am vorbit cu wickedsick adica am intrebat daca poate vedea ip.ul asa zisului dRw # uKpI de la aceea ora si el a spus ca da acum vom vedea cand veifica Tranda

wLady | Kamelia
11-07-2016, 12:19 PM
Voi nu observati ma ca va mancati intre voi???=)))
Daca chiar se va demonstra ca nu era ukpi atunci lucrurile sunt clare.....Mancatorie...
Parca inainte nu vedeai asa ceva pe server...ce aveti de impartit nustiu....eu una astept decizia lui tranda...Pace!!

Boutique
11-07-2016, 01:05 PM
Stai ce? Cum poți să spui ca eu ti-am intrat pe cont? Nici nu ştiu parola si nici nu mă interesează. Frate,se vede ip-u şi steam id īn acel moment cānd era Malboro pe sv mai Ukpi :)),şi apoi ori cum m-am dus la somn..
Se vede clar că nu mai eram pe sv şi nici pe "contul tau" cum susți tu !!!!

uKpI69
11-07-2016, 01:20 PM
Ai si tu dreptatea ta dar eu sunt 100% CINEVA A INTRAT PE ACEL NICK NU stiu cine a fost dar se va afla eu zic cine a fost pe nick aseara dupa ultimul meu log out sa zic asa .
si cum poti sa zici ca te-ai dus la somn daca tu erai pe skype cu silent?

Boutique
11-07-2016, 01:42 PM
Am fost pe skype iar dupa am ieşit...normal de unde să ştii tu doar nu ai fost langa noi să vezi ce facem :))).
Păi da am dreptate,dar tu m-ai acuzat pe mine,nu ai zis ca a intrat cineva,ai zis că am intrat eu! Chiar doresc să văd cine a intrat pe numele tău,atāta timp cāt ştiu că nu eu am fost :) . Şi nici nu mă interesează treaba asta cu conturile,cum mi-ai dat tu acum cateva ore mesaj pe skype şi īmi ziceai că de ce am intrat pe contul tău...ceea ce nu am făcut :))).
Numai bine! :)

~TraNda~
11-07-2016, 02:36 PM
Uite cum pried eu ore sa caut in loguri prostiile voastre! deci..
Intr-o prima ordine de idee, toti aveti adminu suspendat(inclusiv Vlad), pe o perioada cand o sa mai imi aduc aminte sa va redau gradele. (cu exceptia lui boutique care nu apare in niciun log)
Din ce vad aici, cum a zis si Targaryen (stai linistit ca nu fac ca altii daca lasi un reply aici) se repeta povestea de pe furien. Logurile arata ca UkPi nu a iesit de pe server, ba mai mult, la ora 03:04 a intrat pe server, dar din copy-ul din consola de la Silent, arata ca a iesit.
La logarea lui pe server Steam ID difera, dar IP-ul este exact acelasi (poate si-a schimbat cs-ul azi :) ) rezulta ca nu intrase nimeni pe numele lui.

Am mai gasit o conversatie foarte interesanta (silent - ukpi)

[WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "Mane nu-l mai lasa pe malboro sa joace!"
L 07/10/2016 - 18:25:11: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" psay "dRw # uKpI<2811><STEAM_ID_LAN><>" "Un sfat prieteneste nu-l mai lasa pe malboro ca ala-ti face reclamatie daca-l lasi..."
L 07/10/2016 - 18:25:12: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" psay "dRw # uKpI<2811><STEAM_ID_LAN><>" "Un sfat prieteneste nu-l mai lasa pe malboro ca ala-ti face reclamatie daca-l lasi... "
L 07/10/2016 - 18:25:42: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" psay "dRw # uKpI<2811><STEAM_ID_LAN><>" "De unde ai tu atata inceredere in el"
L 07/10/2016 - 18:28:52: [admin.amxx] Login: "Boutique<3<2818><STEAM_ID_LAN><>" became an admin (account "Boutique<3") (access "bcde***ijov") (address "92.82.32.109")
L 07/10/2016 - 18:29:01: [admin.amxx] Login: "Boutique<3<2819><STEAM_ID_LAN><>" became an admin (account "Boutique<3") (access "bcde***ijov") (address "92.82.32.109")
L 07/10/2016 - 18:29:28: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "ukpi"
L 07/10/2016 - 18:29:34: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # uKpI<2811><STEAM_ID_LAN><>" chat " ?"
L 07/10/2016 - 18:29:47: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "tu ai atata incredere?"
L 07/10/2016 - 18:29:52: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "in "El"?"
L 07/10/2016 - 18:30:01: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # uKpI<2811><STEAM_ID_LAN><>" chat " in ala?"
L 07/10/2016 - 18:30:04: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "Da"
L 07/10/2016 - 18:30:11: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # uKpI<2811><STEAM_ID_LAN><>" chat "hai skype"
L 07/10/2016 - 18:30:15: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "Pentru?"
L 07/10/2016 - 18:30:23: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "sa ma injuri?"
L 07/10/2016 - 18:30:28: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "Tu il lasi sa joace?"
L 07/10/2016 - 18:30:28: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # uKpI<2811><STEAM_ID_LAN><>" chat " vb acolo"
L 07/10/2016 - 18:30:34: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # uKpI<2811><STEAM_ID_LAN><>" chat " nu nu il las"
L 07/10/2016 - 18:30:41: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "=]]"
L 07/10/2016 - 18:30:43: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "oke"
L 07/10/2016 - 18:30:44: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # uKpI<2811><STEAM_ID_LAN><>" chat " hai pe skype"
L 07/10/2016 - 18:30:52: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "Dar decat tu!"
L 07/10/2016 - 18:30:57: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "suna-ne"
L 07/10/2016 - 18:31:11: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "Fara Mario/Iulian"
L 07/10/2016 - 18:31:29: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # uKpI<2811><STEAM_ID_LAN><>" chat " fara"
L 07/10/2016 - 18:31:44: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" psay "dRw # uKpI<2811><STEAM_ID_LAN><>" "Suna-ne"
L 07/10/2016 - 18:31:46: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # uKpI<2811><STEAM_ID_LAN><>" chat " ma suni?"
L 07/10/2016 - 18:31:50: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # SiLeNTT<2816><STEAM_0:0:2073613602><>" chat "suna tu :|"
L 07/10/2016 - 18:31:50: [WarGodsChat.amxx] Chat: "dRw # uKpI<2811><STEAM_ID_LAN><>" chat " ok"

Deci, ukpi il lasa-i liber pe Malboro sa joace, silent intradevar i-a dat ban si ii si mai spui lui silent ca ai increde in malboro, iar Mario se pare ca e de aceeasi parte (vezi conversatia pusa de silent de pe skype)

Concluzia:
Ukpi si Mario v-ati luat adio de la orice acces de pe acest server (recomand ca si ceilalti manageri sa termine cu ei) + ban pe timp (cat consider eu). Silent, din cate am inteles si tu erai cu Malboro, ramai cu adminu suspendat.

Cat despre tine, Malboro, esti un copil de 2 lei, un copil fara viitor sau carte. Mila imi e de tine si familia ta.
:locked: