PDA

View Full Version : Reclamatie HailStorm !



-WickedSick-
07-07-2016, 07:40 PM
Domnul admin prefera mai degraba sa joace decat sa-si faca treaba de admin , cer sanctionari asupra acestuia , nu am ajuns eu sa intru pe server sa ma joc si deodata nefacand absolut nimic , sa fiu injurat in ultimul hal , de toti prietenii tai inculti .

Dovezi : - <b>You have to register to ba able to see this link</b>
- <b>You have to register to ba able to see this link</b>
- <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Oare sa fi si tu la fel de incult incat sa nu sti ca la super-moderator ai acces la gag ? Sa fim seriosi , un bun exemplu de abuz e asta , reiese foarte clar din poze ca isi apara prietenul .
Cristi va trebuii sa intelegi situatia si sa-l santionezi , eu nu permit unui prost , sa ma injure de mama , ea fiind decedata , ma revolt foarte repede , daca tot zicea domnul admin ca nu are acces la gag , propun sa-l lasi la slot , atunci va avea cel mai plauzibil motiv sa zica , ca nu are acces ! Daca tie teama ca vei duce lipsa de admini dupa , ma ofer eu , eu care nu fac diferente intre playeri , sau alte abuzuri !

Esky
07-07-2016, 07:43 PM
Bine ca acest admin incompetent avea acces la kick,dar la gag nu. Whatever...de asa specimene sa te feresti.

-WickedSick-
07-07-2016, 07:48 PM
S-au aprins foarte repede ca vroiau sa joace 1-1 , parca zici ca am eu vreo obligatie sa ies dupa server ca vor ei sa joace 1-1 , lipsa de profesionalism + mentalitate scazuta , dupa ce serverul nu dispune de playeri , ii mai dau si afara pe cei care intra.. "bravo" voua !

WarGods | MaRiO
07-07-2016, 10:17 PM
:pro: down or remove !!

raresdanut12
07-07-2016, 10:56 PM
:pro: Pentru injuraturi se da gag nu kick ..

*Sisu*
08-07-2016, 01:02 AM
PRO.... Down

Daniel.
08-07-2016, 09:52 AM
Lam prins odata pe server cand isi dadea ban permanent lui... admin ce este paralel cu acest server :pro: REMOVE

-WickedSick-
08-07-2016, 12:44 PM
Lam prins odata pe server cand isi dadea ban permanent lui... admin ce este paralel cu acest server :pro: REMOVE

Am trait s-o vad si pe asta , o buna dovada de incompetenta sub orice critica..!

bLLue
08-07-2016, 04:54 PM
Imi cer mii de scuze -WickedSick- si imi pare rau ca te-a injurat , Hail va primi remove nici nu stau la discutie nu este posibil asa ceva .

:locked: