PDA

View Full Version : Propunere



no_sound
06-07-2016, 12:19 PM
Propun sa se sfarseasca tampenia cu WCD,dupa ce ca nu prea sunt playeri se mai si da banuri aiurea (permanent chiar).Unora nu le merge ,nici la mn nu a mers de la inceput,s-au macar sa se explice la ce foloseste nu ca in cazul unde am facut eu screenshot

<b>You have to register to ba able to see this link</b>


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
06-07-2016, 12:26 PM
Inainte sa te afirimi fa diferenta intre WAC si wCD.
Iar "tampenia" asta cum ii zici tu copile, e mai eficienta decat 100 de admini.
E vina adminilor ca nu stiu sa explice ce face aceasta aplicatie, probabil ca unii habar nu au :) .
Ai grija cui ii adresezi "aceasta" tampenie ca un om s-a chinuit s-o creeze, a muncit, ca sa iti faca tie ca admin treaba mai usoara ;) .

no_sound
06-07-2016, 12:41 PM
nu ma refeream la aplicatie ci la comportamentul "adminilor" legat de playeri,nu scrie in regulament ca ar trebui sa se sactioneze pentru asa cv mai ales daca nu sunt playeri. si scuze pt diferenta intre "diferenta intre WAC si wCD" m-am grabit cand am scris.

alexblake
06-07-2016, 12:59 PM
ba e adevarar si asat eu sunt obisnuit cu ss demo dar cand am facut ss la un player nui apareau pozele

raresdanut12
06-07-2016, 01:21 PM
Scuze ca ma bag dar alexblake . Sti sa pui un player la wcd? Nu sti . Eu ti-am explicat si degeaba....

wLady | Kamelia
06-07-2016, 01:25 PM
1.Nu se da ban permanent pentru refuz wcd
2. Eu una ii cred pe cei ce spun că nu le merge wcd-ul...pt ca nici mie nu imi merge dar le cer să arate dovada pe forum(printscreen)
3. wcd-ul ajuta foarte mult un admin...acesta depistand si cfg-uri si .dll-uri si poate si altele pe care eu una nu le stiu
Wac-ul din cate stiu eu depistează doar . dll-uri

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Si trebuie sa ii explici playerului ce face/ce este/cum face un wcd...nu ii dai doar link si după ban imd fara sa știe ce trebuie sa faca

Esky
06-07-2016, 01:46 PM
@no_sound,cu acele poze,puteai face o reclamatie adminului alexblake,decat sa afirmi niste lucruri cam penibile despre WCD.In cazul de fata este cam rusinos din partea unui admin sa nu-i spuna unui player ce face acel program,desigur in contextul nostru,acel player facea gura mare,dar dreptatea o are el,nu alex.
@raresdanut,nu ai nici-un drept sa critici un admin,deoarece tu nu esti admin pe furien,dar ce ai zis tu,se pare sa fie adevarat.
@alexblake,sprea stirea ta,exista in comunitate "Scoala de admini" si poti face acolo o cerere si te ajutam.
Normal pentru ce ai facut tu acolo cu playerul,se sanctioneaza,mai mult probabil o mustrare.
Pace!

Soriin
06-07-2016, 01:49 PM
Tranda, hai sa o luam logic , ce cauti tu aici ? Mergi la tine pe dr si te rog nu mai intervenii aiurea, deja devii obsedat ! Nu stiu de cate ori a intervenit wick la tine , sunt foarte sigur ca niciodata , asa ca te rog , mai termina cua tentia asta pe care o tot vrei ! Lasa-ne sa ne rezolvam noi probleme , nu tu !
Reply : TRanda , in locul tau nu as mai comenta , cu mine , ai incalcat si tu regulamentul , ori poate chiar nu stii , dar scrie clar in regulament la dr : daca un player se urca pe textura primeste slap/slay/ban pe TIMP ! NU PERMANENT CUM AI DAT TU ! Sa iti fie RUSINE ! Vad ca esti cam frustrat , se vede , daca ai interzis tu adminilor tai sa intre in " SCOALA " mai ales ca au mare nevoie , pentru ca fie vorba intre noi , multi dintre ei habar n-au !! Asa ca tranda , data viitoare , GANDESTE MAI MULT !!

no_sound
06-07-2016, 02:11 PM
Fratilor eu nu vreau vip cum apare la reclama pe sv sau sa ii fac reclamatie adminului (pt vip am donat) dar dupa ce ca eram 6 playeri pe o mapa imensa le mai dai si ban? si nu e prima data cand vad asta ,si in legatura cu aplicatia nu am nimic inpotriva e bn ca cineva isi da interesul. ~Targaryen~ nu ma referam la aplicatie cand ai spus "niste lucruri cam penibile despre WCD" ma refeream ca e ABSURD sa dai ban permanent (poti citi si mai sus) aaa si alexblake nu am bro nimic cu tine de aia nici nu am facut reclamatie,dar macar sa se adauge in regulament ca adminii sa explice playerilor si daca tot o sa se dea Ban sa se si spuna pe ce perioada,sau macar sa se adauge in avertisments.ini ca e obligatoriu pentru toti sa descarce acea aplicatie

Esky
06-07-2016, 02:14 PM
Si atunci,de ce mama naibii nu ai putut sa-i zici la Wick direct? Puteam sa evitam acest mic rahatel ce se produce aici.
Edit:
dar macar sa se aduge in regulament ca adminii sa explice playerilor si daca tot o sa se dea Ban sa se si spuna pe ce perioada,sau macar sa se adauge in avertisments.ini ca e obligatoriu pentru toti sa descarce acea aplicatie Ar trebui asa ceva.

~TraNda~
06-07-2016, 02:30 PM
Tranda, hai sa o luam logic , ce cauti tu aici ? Mergi la tine pe dr si te rog nu mai intervenii aiurea, deja devii obsedat ! Nu stiu de cate ori a intervenit wick la tine , sunt foarte sigur ca niciodata , asa ca te rog , mai termina cua tentia asta pe care o tot vrei ! Lasa-ne sa ne rezolvam noi probleme , nu tu !
Reply : TRanda , in locul tau nu as mai comenta , cu mine , ai incalcat si tu regulamentul , ori poate chiar nu stii , dar scrie clar in regulament la dr : daca un player se urca pe textura primeste slap/slay/ban pe TIMP ! NU PERMANENT CUM AI DAT TU ! Sa iti fie RUSINE ! Vad ca esti cam frustrat , se vede , daca ai interzis tu adminilor tai sa intre in " SCOALA " mai ales ca au mare nevoie , pentru ca fie vorba intre noi , multi dintre ei habar n-au !! Asa ca tranda , data viitoare , GANDESTE MAI MULT !!

Baiatule, ma bag oriunde este nevoie sa atraga atentia cui a gresit. Si aici m-am bagat fiindca no_sound, din ce a scris atacase direct wCD-ul, iar eu i-am atras atentia ca nu e bine sa arunce cu noroi in acel program. Intr-un reply anterior al lui a explicat defapt ce a vrut sa zica. Respectele mele no_sound. De ce? Fiindca am gradul de VIP pe forum, cat despre Wick de cate ori a trebuit sa se bage pe dr a facut-o si nu i-am zis nimic, a facut-o pe buna dreptate ;) chiar i-am si multumit, atragandu-mi chiar si mie atentia in unele cazuri.
PS: pe serverele pe care am grad tu n-ai sa mai joci :) . Pe dr ai zburat cu shock, atunci pe knife am zis sa te las, dar vad ca tot nesimtirea unui copil fustrat o ai.
A da, are ban permanent pe DR, daca nu stiati.

@Wick, scuze pentru interventia asta.

Salut, no offence.

Esky
06-07-2016, 02:36 PM
Tranda,daca tu i-ai dat pe Dr ban ca ai boala pe el si/sau esti ofticat pe el ca este cum este,asta nu inseamna ca noi il banam penatru ban activ din cauza ta ca asa ai vrut tu. Si in momentul de fata,cred ca tu incalci regulamentul,nu el. El il incalca ca are "gura" mare pe server. Si da,cum am mai zis: Nimeni de pe comunitate nu poate schimba o persoana la dorinta altuia,deoarece asa l-a dat Jesus cu bune si cu rele. Cat timp la un admin nu`i da comunitatea hrana sau alte persoane,nu are nimeni nici-un drept sa comenteze cum este el defapt. Toata lumea urmeaza un regulament,deaia si este regulament pentru toti. Cand se abate de la regulament,atunci se sanctioneaza adminul/player-ul conform regulamentului. Si cu asta cred ca am spus tot.
In acest reply vreau sa zic ca ar trebui sa terminam cu ura aceasta fata de alti playeri/admini!

-WickedSick-
06-07-2016, 03:02 PM
" Inainte sa te afirimi fa diferenta intre WAC si wCD.
Iar "tampenia" asta cum ii zici tu copile, e mai eficienta decat 100 de admini.
E vina adminilor ca nu stiu sa explice ce face aceasta aplicatie, probabil ca unii habar nu au :) .
Ai grija cui ii adresezi "aceasta" tampenie ca un om s-a chinuit s-o creeze, a muncit, ca sa iti faca tie ca admin treaba mai usoara ;) . "

In ordinea ideilor , cred ca nu m-am facut destul de inteles aici : " <b>You have to register to ba able to see this link</b> " , nu o faci cu rea intentie intr-adevar , dar presupun ca esti destul de stabil mintal , astfel incat sa pricepi ca n-ai nici un drept sa te pronunti pe aceasta sectiune . Inteleg ca vrei sa acumulezi posturi cat mai multe intr-un timp cat mai scurt , cum de altfel si eu vreau , dar nu las reply-uri "unde nu-mi fierbe oala" sau unde nu dispun de nici un grad ! Ca o paranteaza te-as ruga sa-mi lasi in chat pe forum cel putin 2 link-uri care sa doveasca ca am lasat eu reply-uri pe deathrun , in ultimele luni .


Baiatule, ma bag oriunde este nevoie sa atraga atentia cui a gresit. Si aici m-am bagat fiindca no_sound, din ce a scris atacase direct wCD-ul, iar eu i-am atras atentia ca nu e bine sa arunce cu noroi in acel program. Intr-un reply anterior al lui a explicat defapt ce a vrut sa zica. Respectele mele no_sound. De ce? Fiindca am gradul de VIP pe forum, cat despre Wick de cate ori a trebuit sa se bage pe dr a facut-o si nu i-am zis nimic, a facut-o pe buna dreptate ;) chiar i-am si multumit, atragandu-mi chiar si mie atentia in unele cazuri.
PS: pe serverele pe care am grad tu n-ai sa mai joci :) . Pe dr ai zburat cu shock, atunci pe knife am zis sa te las, dar vad ca tot nesimtirea unui copil fustrat o ai.
A da, are ban permanent pe DR, daca nu stiati.

@Wick, scuze pentru interventia asta.

Salut, no offence.

Intr-o alta ordine de ideii , gradul de V.I.P pe forum nu-ti permite sa lasi reply-uri oriunde cu scopul de a ajuta , a da sfaturi , etc , ci gradul de Helper , de aceea se si numeste Helper nu ?
Stiu ca n-are rost sa mai deschid aceea discutie de la "Scoala de Admini" ai lui Targaryen , unde chiar tu mentionai ca admineaza prost , si ia decizii la nervi , dar tu cu Soriin cum ai facut?Asta incalca regulamentul , si m-ai ziceai undeva ca la tine pe server regulamentul e sfant , nu-ti reprosez absolut nimic , e serverul tau , tu ti-l organizezi cum vrei , doar ti-am adus aminte unele chestii , si prin astea , te rog totodata , sa nu mai lasi reply-uri aici , ma descurc si singur si i-au masuri , multumesc . Cat despre Soriin , chiar daca dispune de ban pe dr , pe furien nu va primii ban , doar din cauza unui ban "pueril" aruncat pentru injurii sau comportament ..!

In alta ordine de idei :

Propun sa se sfarseasca tampenia cu WCD,dupa ce ca nu prea sunt playeri se mai si da banuri aiurea (permanent chiar).Unora nu le merge ,nici la mn nu a mers de la inceput,s-au macar sa se explice la ce foloseste nu ca in cazul unde am facut eu screenshot

<b>You have to register to ba able to see this link</b>


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Pentru asta , mi-ai fi putut lasa pm , iar "propunerea" e respinsa din start , wCD-ul nu se va scoate niciodata , e cea eficienta metoda de descoperire a codatilor si acelor ce folosesc cfg-uri suspicioase , o metoda mult mai eficienta decat demo-urile si screenshoot-urile , si nu sunt singurul care stie asta , multi altii o pot confirma !
Cat despre domnul alexblake va primii advertisment urmand ca la urmatoarea abatere sa fie sanctionat , si ca tot am ajuns pana aici , il voi obliga sa se inscrie in scoala de admini , urmand ca eu sa-i fiu profesor, iar lista nu se incheie aici , vor mai urma cativa admini de pe furien care trebuiesc "initiati" !
Data vitoare tu , sau oricare nu mai deschide-ti astfel de threat-uri , fiindca pe urma astora ajungem sa ne certam si nu rezolvam nimic , am adrese de contact la care ma puteti contacta , sau mesaj in privat ! , cu asta am incheiat !
:locked: