PDA

View Full Version : Reclamatie angelica



WarGods | AbySs
10-11-2011, 09:08 PM
Astazi 11.10.2011 ora 20:45 am intrat pe server sa ma distrez si eu un pic la niste zombilit. La 2 minute dupa ce am intrat un player dorea alta harta si chiar insista asupra acestui fapt. Eu am anuntat ca harta se schimba atunci cand mai sunt 5 minute (ma uitasem cat mai era din harta si mai erau 26 minute), dar angelica nu a asteptat nici 30 secunde si a schimbat-o automat fara vot fara nimic. Pe langa acest fapt care s-a intamplat eu unul pot deduce inca un lucru, si anume ca, desi playerul respectiv s-a uitat care erau adminii pe mine nici macar nu m-a bagat in seama sa schimb harta, doar pe angelica incontinuu, de ce? Pentru ca face asta mereu?

Dovada1-<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Dovada2-<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Dovada3-<b>You have to register to ba able to see this link</b>

P.S. Nu apare ca angelica a schimbat harta dar eram doar eu si el admini pe server si sunt sigur ca Max poate sa confirme.

yonutz
10-11-2011, 09:17 PM
sper sa obtii ce vrei ;) abys

Tiger
10-11-2011, 09:20 PM
Eu am anuntat ca harta se schimba atunci cand mai sunt 5 minute (ma uitasem cat mai era din harta si mai erau 26 minute).


Aici sa te contrazic putin :P ... harta se poate schimba chiar daca nu mai sunt 5 minute, ci mai mult :) . Se poate schimba si la cererea playerilor, dar ca playerii sa nu exagereze ai fi putut da un vot cu optionile da/nu pt schimbarea harti :P
La restul, nu ma bag .... dar iti dau dreptate .

WarGods | AbySs
10-11-2011, 09:21 PM
Mda... sper sa se ia masuri ca deja m-am saturat de copii astia.
Il astept si pe angelica sa zica ceva ca acu mai sunt 9 playeri pe sv din cauza lui :|


Aici sa te contrazic putin :P ... harta se poate schimba chiar daca nu mai sunt 5 minute, ci mai mult :) . Se poate schimba si la cererea playerilor, dar ca playerii sa nu exagereze ai fi putut da un vot cu optionile da/nu pt schimbarea harti :P
La restul, nu ma bag .... dar iti dau dreptate .
Tu intelegi ca un singur player vroia schimbare? din 20+ tu asculti de un player?

Tiger
10-11-2011, 09:25 PM
Tu intelegi ca un singur player vroia schimbare? din 20+ tu asculti de un player?

Nu ascult de un player, de aia ti-am sugerat un vot inainte de votul cu hartile... un vot gen: doriti alta harta? da nu ... unii jucatori nu sunt ca nu le place harta, altii da ...

PS: reciteste mai bine ce se scrie :P

WarGods | AbySs
10-11-2011, 09:29 PM
A da, ai dreptate, 2 playeri au dorit alta harta si unul a spus sa o lase, foarte corect din partea ta sa observi asta. Si chiar daca doreau mai multi sa schimbe harta nu se putea cu un vot? Trebuia sa o schimbe direct? Si cat despre ceea ce spui tu "unii jucatori nu spun ca nu le place harta" eu ar trebui sa fiu clar-vazator si sa le accesez mintea sa vad ce vor sau cum? Ce baliverne mai sunt si astea ma?

Tiger
10-11-2011, 09:34 PM
Reciteste primul post ... nu m-am referit la angelica cand am spus, pentru treaba cu angelica ti-am dat dreptate :P
Si nu, nu trebuie sa fi clar-vazator ca sa sti cam ce doresc jucatorii si ce harti preferate au. Un simplu vot de genul alta harta da sau nu si va face diferenta ;)

PS: Un sfat, analizeaza mai bine textele pentru a nu te induce in eroare ... ca vadca n-ai prea inteles ceea ce am spus ....

WarGods | AbySs
10-11-2011, 09:39 PM
Tiger hai sa ne facem la amandoi un bine si sa ne ignoram reciproc ok? Stim amandoi de fapt ce fel de om esti si ce parere am eu despre tine. Daca vi acum sa imi dai mie lectii nu inseamna ca esti vreun educat.

C@mp3R
10-11-2011, 09:58 PM
Abyss sa nu zici ca tu nu ai schimbat nici odata vrio harta :( asta nu e motiv de ciarta ce naiba faceti vreti sa va certati de la un nimic :( deci imi pare rau sa vad ce comportament ai putiai sa ii zici frumos ancel vezi ca ai gresit nu sa ii faci o reclamatie si eu recunosc gresesc mult dar acum si pe sv meu am multi de gresesc ii iert. din greseli se invata

WarGods | AbySs
10-11-2011, 10:14 PM
M0nsTeR 1- Chiar rog pe oricine sa vina cu o dovada verbala ca nuj cand eu am schimbat harta fara vot fara nimic si ma jur ca eu singur imi dau ban. Si 2-cate greseli ma, tu ai impresia ca asta este prima oara? Tu imi spui mie despre "din greseli se invata" ? Ma apuc acum sa iti spun de cate ori invatam comenzi pe altii sau la cati le-am spus ca nu este bine ceea ce fac?

C@mp3R
10-11-2011, 10:38 PM
ma gata fara suparare vad ca te crezi cel mai bun dintre toti nu avem voe sa gresim nici nu ma mai bag daca asa o sa o tii imi pare rau fara suparare

WarGods | AbySs
10-11-2011, 10:51 PM
Nu inteleg de unde ai dedus tu ca eu ma cred cel mai tare dar daca asta este parerea ta imi pare rau sa aud asta..... Si Monster sincer imi pare si mie rau ca nu esti in stare sa intelegi ca angelica a gresit voit si nu este prima oara cand face asta, dar vad ca aveti ceva cu mine in seara asta si chiar il rog pe Max sa stearga aceasta reclamatie daca va enerveaza asa tare si cu asta basta. Promit ca nu o sa va mai deranjez cu vreo reclamatie sau prezenta mea. Pa.

C@mp3R
10-11-2011, 10:55 PM
abyss eu am zis ca nu are rost. sa ne certam din cauza la niste banalitati? mai inchide si tu ochiul pe asemenia lucruri:(

WarGods | AbySs
10-11-2011, 11:00 PM
Deci regulamentul este pus pentru a nu fi respectat, ok, am inteles ceea ce imi ceri dar din pacate am pus prea mult suflet pentru comunitatea asta sa vad cum vine un admin ca angelica si isi baga nasul la un server cu 20+ playeri on si ajungem sa ne jucam 8 insi.....

-=MaX=-
11-11-2011, 01:04 AM
da, e aiurea ce a facut angelica si i-am spus clar si lui petryca de cand i-am facut adminul, ca daca nu respecta regulile ramane fara admin. O sa vad eu unde scrie in regulament de faza cu datul la vot "daca sa schimbi harta sau nu". Nu sunt de acord cu asa ceva decat in cazuri extreme! o harta votata si cu lume pe ea NU se schimba ca vor 2 playeri asta e clar!
o sa il sun eu pe petryca si lamuresc situatia asta...

Angelica
12-11-2011, 11:18 AM
da eu am schimbat harta, nu inteleg cei asa de dramatic stii ca juc < Player> avea bug si era lag de nu te puteai misca specifica in reclamatie cati jucatori erau la ora 20:45 si noi jucam pe ,, moama ,,

petryca
12-11-2011, 12:49 PM
ii dau dreptate lui fratemiu ptr ca harta se schimba:
1)Cand jucatorii depasesc numarul de locuri de pe harta, cu sau fara vot;
2).Cand este lag pe harta si jucatorii cer schimbare."
Nu ii dau dreptate ptr ca...trebuia sa schimbe dupa ce dadea un mic vot cu mapele.
Abyss eu stiu ca in fata ta nu sunt un nimic...fratemiu la fel.
Player avea bug si de aia a mai schimbat.
Cu mine...la inceput cand eram admin la fel ma faceai ca nu sunt bun de nimic...etc.Insa vad ca faptul ca sunt mai multi admini si faptul ca nu mai esti unul dintre "singurii" admini, te face sa "fii ce mai bun".
Amice te rog eu sa incetezi cu dinastea ptr ca eu unul nu am nimic cu tine si nu cred ca de cand joaca fratemiu pe zm a suparat pe cineva fara vreun motiv.Dintre toti s-a trezit doar Abyss sa faca asa ceva.
Stiu ca ai acolo o bila alba(motivul nu-l zic) si ca eu pot zbura oricand de pe server dar te rog eu sa termini cu ofense la adresa lu' fratemiu ca nu a facut nimic decat ceea ce am mentionat mai sus;)
sall
:ass:

petryca
12-11-2011, 01:00 PM
recunos cand am luat admin max stie prea bine contextul nu stiam nici ce e adminul si am facut "n" greseli.
Multumesc Abyss ca m-ai ajutat,m-ai invatat comenzi de care habar nu aveam,insa daca uh crezi ca esti cel mai tare...te inseli sa stii.
Cel mai tare esti atunci cand esti calculat si cand nu faci sa devii superior prin eliminare ci prin castigarea acestui drept.
si ii dau dreptate si lui tiger la tot ceea ce a zis.
Astept raspunsul lui max,si dupa cum spune si regulamentul "Deciziile si sanctiunile ownerilor sunt indiscutabile!"
:ass:

XeLa
15-11-2011, 03:37 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Admi_ral
15-11-2011, 07:44 PM
ma gata fara suparare vad ca te crezi cel mai bun dintre toti nu avem voe sa gresim nici nu ma mai bag daca asa o sa o tii imi pare rau fara suparare

1.Monstre!!! el nu se crede dar si este unu din cei mai buni...
2.Tu shtii citi au venit si au plecat din comunitatea asta nu au numar...Abyss este unul din admini care eu cred ca are pestre tri ani petrecuti pe sv-astea...dati dovada de respect si lasati insultele
3.Nu il invatati a trai ca el shti mai bine ca voi multe lucruri
4.Fata de alti cetateni care lunar eu cite o reclamatie la adresa lui Abyss nu am auzit vreo una sa fie facut...cel putin eu asha shtiu
5.Fiti mai calmi ...Angelica a gresit ...si daca a fost facuta aceasta reclamatie trebuie de luat masuri...ca semenea lucruri se intimpla des ...(Eu as spune la asa ceva abuz de admin...de care sufera tare multi tineri admini) ...
Nu vreau sa invat pe nimeni a se folosi de comenzi ...doar mi-am spus parerea...

P.S Nu mii greu sa ma repet '' Respectativa lume unul pe altu si aici si in viata...ca altfel e amar''

petryca
15-11-2011, 08:23 PM
P.S Nu mii greu sa ma repet '' Respectativa lume unul pe altu si aici si in viata...ca altfel e amar''
Asa este;) Asta da morala.
Insa eu nu am zis ceva sau nu am vrut sa fac vreo aluzie la aceasta cerere insa vreau sa precizez ca nimeni nu s-a nascut invatat.Insa....prea se face mare harmalaie.
As dori luarea de masuri asupra lui Angelica si inchiderea topicului.
Multumesc
:ass:

AnOnYmOuS
16-11-2011, 12:57 AM
Si eu am facu chestia asta(schimbarea hartii fara vot)asa ca nu inteleg,si,recunosc ca e o mica mare greseala dar......oameni "buni" nu a omorat pe nimeni ca a schimbat o amarata de hata........eu zic ca nu merita pedepsit.

WarGods | AbySs
16-11-2011, 04:43 PM
Si eu am facu chestia asta(schimbarea hartii fara vot)asa ca nu inteleg,si,recunosc ca e o mica mare greseala dar......oameni "buni" nu a omorat pe nimeni ca a schimbat o amarata de hata........eu zic ca nu merita pedepsit.

Nu este corect ca schimbe harta asa cum ii vine lui si sa ajungem 8 playeri pe harta, el a schimbat harta, a mai stat 5 min si a iesit.... l-a durut undeva.

Cat despre ceea ce spui tu petryca..... am sa te las in banii tai si te inteleg ca nu poti fi obiectiv pentru ca este fratele tau. In loc sa imi spui mie ca ma cred superior (poate asa iese din ce am zis si daca este asa atunci imi cer scuze, nu sunt perfect) poate ar trebui sa te mai uiti o data peste regulament si sa intelegi ca este pus acolo pentru a fi respectat nu pentru a avea peste ce sa trecem cu vederea.

P.S. nu s-a plans nimeni de lag, nu a murit nimeni la inceputul rundei sa zici ca eram prea multi. Deci te rog sa nu vi cu scuze inexistente. Ms.

petryca
18-11-2011, 08:54 PM
Ce a zis max in legatura cu moama? Sa nu fie mai mult de 10-15 oameni pe ea?
:))
:ass:

Admi_ral
18-11-2011, 08:56 PM
eu sokkot de e logik de skimbat kind omoara la inceputul rundei

petryca
18-11-2011, 10:07 PM
asa e insa eu am reprodus ceea ce a zis max:|
:ass:

C@mp3R
19-11-2011, 10:14 AM
aa pe zm_fun_world acolo era o problema cind se depasia un anumit numar tot muriau jucatori la inceputul rundii ala e un caza unde nu cred ca trebue vot

petryca
19-11-2011, 02:35 PM
dap

luys
08-12-2011, 08:57 AM
eu aici ii dau dreptate lui abys... :) am vazut discutia de la capat si cred ca abys are dreptate.. trebuie sa jucam si alte harti nu numai dust si .. zm_2010 sa mai jucam si harti necunoscute dar bine atunci cand harta e mica si murim la inceput de runda atunci poti sa skimbi harta.. dar numai cu vote... sau dimineata cand intru eu sunt 2-3 playeri si atunci automat skimb ca e harta mare si bag una mai mica de exemplu de_dust2_moama si zm_toxic_house2..:|

KillerBoy
10-12-2011, 06:53 PM
buna!!!astazi 10 decembrie 2011 la ora 18:45 am primit gag si dupa 5 minute mi sa stins calculatoru dupa ce am intrat din nou pe servererul zombie.wargods.ro angelica mia dat ban permanent pe morivul:retry

luys
11-12-2011, 02:28 AM
loool tia dat permanent::))??? lol=)) CUM SA DAI FRATE PERMANENT PTR RETRY EU DAU 120 DE MIN dar rar dau .. ban la cei care injura mai mult:)) zi frate ip sa til scot eu banu:|

*S*T*I*N*G*E*R*
13-12-2011, 02:28 PM
Merita din plin mereu va atrag atentia la acest minunat player pe care il protejati multi si care ma disperat.
Injura dupa vointa inimii lui pe sv atat playerii cat si adminii.
Poate adminii care intra mai rar nu il considera "periculos" dar cei ce intra ..nu spun neaparat mai des si ii vad evolutia lui pe sv ma refer aici la limbaj..
eu sunt :contra: scoaterii ban-ului acestui player iar daca se contesta votul meu voi aduce dovezi, atat pe cele pe care le am deja cat si cele care urmeaza sa le fac(printuri) pentru ca nu este greu si nu trebuie sa astept mult pentru a dovedi comportamentul lui.
(nu ma intereseaza data creerii topicului ci ultimele 2 posturi la care am si raspuns)

petryca
23-12-2011, 10:53 PM
:)) fratemiu nici nu are acces la ban:))...asa ca luys...termina...
:ass: