PDA

View Full Version : Retragere HailStorm



HailStorm
04-07-2016, 05:19 PM
•Nick:HailStorm
•Durata:Permanent
•Motiv:Ma retrag pentru ca nu mai vreau sa fiu in staff. Adminii sunt alesi random + toti copiii. Nu sunt prea multi playeri pe sv. Bafta cu serverul!

raresdanut12
04-07-2016, 08:44 PM
Cica copii . Mane , tu ai 13 ani si cred ca inaltimea 1 metru si o flegma , aparent degeaba ai facut cerere de admin!!!!!
EDIT: Stiu ca am fost dur cu inaltimea dar de ce ai facut cerere de admin? Sa imi spui si mie !

dRw # SiLeNTT
04-07-2016, 08:47 PM
•Nick:HailStorm
•Durata:Permanent
•Motiv:Ma retrag pentru ca nu mai vreau sa fiu in staff. Adminii sunt alesi random + toti copiii. Nu sunt prea multi playeri pe sv. Bafta cu serverul!

Auzi, sunt mai matur decat tine! Si in plus daca nu stai on degeaba te retragi !

HailStorm
05-07-2016, 10:41 PM
1.rares de tine nu m-am luat , eu nu am nimic cu tine dar vreau sa zic ca iau majoritatea de copii admin si sunt paraleli cu Cs-u' si nici nu stiu sa traga.
2.Silent nu te mai baga ca nu e treaba ta. Vorbeste ala de 13 ani ca nu sunt ON. Pai nu sunt dar am fost inainte de Cererea asta de retragere
Rares eu am facut cerere de admin sa ajut sv si sa-l scap de codati dar nu este nici un player pe server.

Esky
05-07-2016, 10:57 PM
Dragilor,nu depasiti limitele bunului simt.Daca este sa o luam dupa varsta,toti 3 aveti maxim 14 ani. Nu inteleg de ce va certati ca animalele aici pe forum. Faceti o imagine proasta comunitatii. Daca nu va puteti calma,luati o gura de aer/o tigara daca fumati si aia e.
@HailStorm si tu la randul tau,ai fost ales random. De ce mama naibii te crezi mai presus ca ei? Chiar nu inteleg ce-i cu ura asta dintre colegi. Parca va vine ciclul si sunteti plini de hormoni in voi.
Pace!

bLLue
06-07-2016, 12:58 AM
Dragilor, nu inteleg de ce va cerati @Hail ti-am explicat de la bun inceput ca o sa fie serverul gol ti-am spus si motivul momentan stau cam prost cu banii am avut probleme de sanatate 1700 lei i-am dat in spital sa ma opereze "bine" ca sa nu intru in detalii ca stau cu chirie in Bucuresti si alte probleme dar nu asta este baiul. Aveti rabdare ca il populez cu boost-uri lunare si atunci sa vedem daca mai faceti fata codatilor , cu rabdarea rezolvam totul .
P.S.: NU VREAU SA VAD CA VA MAI CERTATI AM SPUS SI REPET AICI PE FORUM SUNTEM CA O FAMILIE .

@Hail este alegera ta daca te hotarasti sa te retragi astept un PM .

:locked: