PDA

View Full Version : Problema wCD



bethebest
02-07-2016, 11:08 PM
De cateva zile imi apare ca nu pot da SCAN, deoarece am ban, dar eu nu am facut nimic.. <b>You have to register to ba able to see this link</b> se poate observa ca in wargods-urile mele sunt toate albastre <b>You have to register to ba able to see this link</b> Daca se poate as dori unban pe wargods, deoarece eu ma joc foarte multe mix-uri si am nevoie sa pot da scan si la fel cat si la wn-uri si wd-uri. V-as fi recunoscator daca as lua unban pe wCD. Multumesc anticipat !

Esky
02-07-2016, 11:09 PM
Platesti Taxa de UNBAN si o sa poti da scan din nou. Ai fost banat,deoarece ai schimbat tu lucrurile pe acolo.Vine Tiger cu mai multe detalii.

bethebest
02-07-2016, 11:16 PM
Da, desigur imi puteti spune cat este taxa oricum eu nu am avut ce sa fac pentru ca nu ma pricep in ale "PC-URILOR" un tip de pe o comunitate mi-a spus ca ar dorii sa imi faca o verificare amanuntita in PC cu niste programele bineinteles nici alea stiute de mine si mi-a intrat cu un id sa ii spun de-al lui in program wCD si mi-a fost schimbat. Daca imi puteti spune cat este plata sunt recunoscator o sa o platesc pe loc, deoarece numai vreau sa am alte conflicte cu altii in PC meu.

Esky
02-07-2016, 11:18 PM
O sa primesti un raspuns in scurt timp.

bethebest
03-07-2016, 12:20 AM
Scuzati-ma ca fac x2post, imi puteti spune cat este taxa?
ON: <b>You have to register to ba able to see this link</b> asa apare.

Esky
03-07-2016, 12:47 AM
O sa primesti mesaj aici sau in privat de la Administrator. Se poate sa doarma .

Tiger
03-07-2016, 01:38 AM
Taxa de unban a celor care abuzeaza de serviciile wCD este de 10 euro! Nu esti singurul care a primit ban din cauza ca a schimbat UniqueID, au mai fost si altele precum ForGet (<b>You have to register to ba able to see this link</b>). Banul ramane pana cand platesti taxa de unban!

LE: Se pare ca faza cum ca ti-a intrat cineva in PC si ti-a sters id-ul unic este o vrajeala frumoasa. Ai incercat sa iti schimbi id-ul unic de nenumarate ori.
LE2: Ti-am "inapoiat" si tie unique-id.

bethebest
03-07-2016, 05:39 AM
Ok o sa incerc sa platesc taxa de 10euro. Dar nu inteleg ce sanctiuni mai severe ar putea lua acel player ForGeT PS: Orice tentativa de a evita banul dat, prin orice metoda, fara a plati taxa de unban atrage de sine alte sanctiuni mult mai severe!
PS2: Ti-am "inapoiat" id-ul unic vechi.