PDA

View Full Version : Program mascare ip (ip fals de orice tara)



dns
02-07-2016, 10:05 PM
Dupa cum stiti multi dint-re voi,e tot mai la moda sa fim floodati sau banati pe anumite siteuri,forumuri, sau din nenumarate motive nu mai aveti acces la multe benefici dp internet din cauza adresei ip.
Am sa va prezint un program care va ajuta sa nu mai intampinati probleme de genu.
Cu programu respectiv puteti accesa orice pagina de pe internet atat legala cat si ilegala,nu vreau sa va dau prea multe detali...dar cred ca va dati seama ce vreau sa va zic.
Orice ati face prin programul respectiv se cripteaza absolut toate actiunile fara ca sa ramana nici un fel de urma.
Rapid de instalat si foarte simplu de utilizat.
Va prezint un program vpn gratuit :
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Sper sa va fie de folos,daca aveti nelamuriri sau intrebari lasati rep

Nu incurajez hacku !
Programul e total legal !

Esky
02-07-2016, 10:14 PM
Daca nu incurajezi hack-ul,atunci de ce postezi asa ceva?:))

dns
02-07-2016, 10:26 PM
Pentru persoanele nevoiase :)

-WickedSick-
02-07-2016, 10:52 PM
Foarte interesant :))

dns
06-07-2016, 10:45 PM
L-ai incercat ?

~TraNda~
06-07-2016, 11:34 PM
Va recomand sa nu folositi deloc cu incredere aceste tipuri de programe. ACTA va poate localiza ca hackeri si Doamne fereste de mai rau.
Au fost cazuri cand copii care au folosit astfel de programe s-au trezit cu politia la usa pentru "hackerism", nu in Romania, dar cine stie :)).

dns
10-07-2016, 05:58 PM
Tranda e un program legal cu licenta,de ce recomanzi ceva de care nu ai habar ca exista sau ce e !

bLLue
10-07-2016, 06:43 PM
Superr acum pot sa ii vizionez pe vecinii mei care fac videochat si au banat Romania :))

~TraNda~
11-07-2016, 10:28 PM
Tranda e un program legal cu licenta,de ce recomanzi ceva de care nu ai habar ca exista sau ce e !

La ce ai folosi o mascare IP? E absolut ilegal sa faci asta, de ce? Pentru ca daca iti vine tie sa ataci nu stiu ce cu IP mascat poti induce in eroare cei care vor sa afle cine a facut asta.
Pe adresa IP poti fi localizat, chiar si cea dynamica.

ADRI
17-07-2016, 01:24 PM
si eu folosesc ZenMate si e chiar bun si foarte util sugerat de Tiger .