PDA

View Full Version : Propunere Lower<3



Lower<3
01-07-2016, 02:24 AM
Salut , propun sa se mai bage cateva mape si unele sa fie sterse ! Exemplu <b>You have to register to ba able to see this link</b> fy_rio , este aproape ca snow-ul doar ca alta grafica , ceva schimbari ..Si cum am observat sunt doar cateva mape care sunt jucate .. sau cu <b>You have to register to ba able to see this link</b> , fy_baga_4p_xmas , e foarte faina mapa . Sunt ogramada de mape frumoase care cred ca ar merge si pe serverul vostru ! Faceti mici schimbari macar la mape , daca la altceva nu puteti..
Si cateva skin-uri , la arme ar fi frumos , sau sa se adauge si comanda de /weapons (si la ea sa fie bagate skin-urile).
O seara placuta , si sper sa nu luati acest topik in gluma sau sa fie ca nevazut ..

ResPekT
01-07-2016, 07:40 AM
:contra: Are destule mape, La skin-uri wick decide

Lower<3
01-07-2016, 10:21 AM
Stiu ca sunt multe mape, dar sa le schimbe unele.. Sunt maxim 6-7 mape care sunt jucate.. Si alea care nu sunt jucate sa le scoata si sa bage altele mai faine..

Esky
01-07-2016, 10:41 AM
Respekt,zi-mi cate mape cunosti tu din cele vechi. Is curios de raspunsul tau.
Ar trebui scoase mai multe mape,deoarece chiar nu se poate juca pe ele. Sunt :pro:!
Si in loc de fy_snow,ar fi bine sa se bage fy_snow_night,este mult mai frumoasa.

-WickedSick-
01-07-2016, 03:58 PM
Sunt o sumedenie de mape gen snow , pe care se pot juca cand sunt playeri in numar mic , pe care habar nu aveti majoritatea dintre voi de ele , fy_snow , fy_snow_dew , fy_dinoiceword , fy_buzzkill2008 , awp_india ,cat despre celelalte mape , pe care nu se joaca , nu se joaca fiindca nu stiti de ele , nu stiti cum se numesc , si nu le alegeti la vot . In proportie de vreo 10 mape s-au bagat de catre sE[N]z0r cu acordul lui Tiger bineinteles , acum cateva luni, pe acelea nu le luati in considerare , degeaba spui tu Targaryen , ca alea nu-s mape de furien , fiindca v-ati obisnuit pe cele care se joaca zilnic ca de exemplu de_dust2_china , de_alexandra , de_kabul32 , de_dust2_christmas , etc . Sfatul meu , este sa incercati si celalte mape , sa vedeti cat de frumoase sunt , este normal sa spui ca asta nu-i mapa de furien , cand tu n-ai jucat niciodata pe ea , si nu cunosti harta . Cat despre skinn-uri la arme si/sau la knife sunt excluse din discutie , s-au mai deschis subiecte pe tema asta in trecut , iar adminii nu vor sa auda , am mai explicat , si mai explic o data , simplitatea serverului , este data de acestea , skinn-urile knife-urilor , si a armelor , asta fata diferenta dintre serverul nostru , si celelalte servere din Romania , pe cate am jucat , nu am intalnit niciodata un server atat de "simplu" din punct de vederere al skinn-urilor armelor , si a knife-urilor , majoritatea , sau defapt toate , pe care le-am intalnit sunt "umplute" cu "rahaturi" , experienta , clase , zeci de knife-uri , si alte rahaturi , mie unul , imi place serverul asa cum e , si nu as dorii sa schimb mai nimic la el , si nu cred ca-s singurul care crede asta !

Lower<3
01-07-2016, 04:17 PM
Da sunt si mape care se baga si nu se vor jucate , exemplu : cs_747 (sau cum se mai numeste , aia cu avion) , sunt mai multe care am vazut ca nu se vor jucate (nu imi mai aduc sigur numele lor..)

-WickedSick-
01-07-2016, 07:51 PM
Nu se joaca fiindca nu v-ati obisnuit pe ele , si mereu se cer mapele ce sunt jucate zilnic , ai sa vezi ca jucand cu regularitate pe fiecare mapa zilnic , ma refer la mapele ce nu sunt jucate periodic , usor , usor va incepe sa va placa !
:locked: