PDA

View Full Version : :( Play.WarGods.ro se va inchide.



Kponestefan
29-06-2016, 08:07 AM
:( din lipsa fondurilor si negasirea playerilor care vor sa ajute la ridicarea serverului am ajuns la concluzia ca este mai bine sa il opresc,asta din motiv ca este cam greu sa ti un server de unu singur si sa incerci sa il pui pe picioare...8-| Va multumesc pentru intelegere.

~TraNda~
29-06-2016, 08:59 AM
Multumim ca ai venit la noi in comunitate, in familia WarGods. Speram ca te-ai simtit bine aici si ca ne-am ridicat la nivelul asteptatilor tale.
Succes pe viitor si in tot ceea ce iti propui. Numai bine!

Kponestefan
29-06-2016, 09:06 AM
Ms mult tranda..sa traiesti,numai bine!

-WickedSick-
29-06-2016, 10:53 AM
Īmi pare rău să aud că pleci, dar ai dreptate, astăzi lipsa fondurilor e īntālnită des,oriunde, ce-ți pot spune, succes īn ce ți-ai propus pe viitor!

CsCatalinGo
29-06-2016, 11:11 AM
Kponestefan daca vrei te ajut eu la platire host-ului , nu duc lipsa de fonduri , eu fac bani din cs :)

Adauga-ma :

Steam : CsCatalinGo
Skype : CsCatalinGo
Y!M : Catalin_cfg@yahoo.it

Sa vorbim acolo mai multe :)

Esky
29-06-2016, 12:15 PM
Oricum cu sau fara server, ma gandesc ca ramai la noi in comunitate !

Lower<3
01-07-2016, 03:14 PM
Chiar acum am intrat pe el sa vad cum e.. E frumos serverul , are jucatori mai tot timpul (chiar daca nu e full , oricum sunt) , pacat ca se inchide , bafta in ce ti-ai propus !

Kponestefan
01-07-2016, 08:57 PM
Am stat si m.am gandit....si am zis sa il mai tin o mica perioada si sper sa mai gasesc playeri care vor sa ajute la ridicarea acestui server,eu am incercat asta dar e foarte greu de unul singur...