PDA

View Full Version : Retragere Selly



Selly
27-06-2016, 10:52 PM
NUME: Selly
DURATA: Permanent
MOTIV: Nu mai vreau sa am grad pe acest sv . :)
MENTIUNI:-

-WickedSick-
27-06-2016, 11:15 PM
De ce te retragi? Din cauza mea fiindcă am replică la tot ce-mi spui? Așa se īntāmplă cu voi ăștia care suferiți de prea mult "mine", cānd sunteți puși īn situația unei inconveniențe, gata eu mă retrag.. Păi așa se face? Īți dau sfat, dacă vrei să-l primești bine, dacă nu e strict problema ta, eu unul zic că ar trebui să rămăi fiindcă īn reclamație ai susținut că ai muncit pentru grad, chiar ți-e așa ușor să renunți la tot? Nu ești prima persoană, și nici ultima din comunitate căruia i se face reclamație și pică vinovată, greșelile, ușor, ușor se īndreaptă īn timp, doar puțin autocontrol, și totul va fi īn regulă, succes!

~TraNda~
28-06-2016, 07:46 AM
Retragerea nu te ajuta la nimic. Printr-o retragere demonstrezi ca esti o persoana slaba.
Daca chiar vrei sa devii un admin bun atunci indreaptati greselile si invata sa nu mai faci asa! Oricine greseste, dar tu cam refuzi sa inveti din greseli.
E alegerea ta ce faci.

dcdaifa
28-06-2016, 08:39 AM
selly,selly ia gandestete tu daca toata lumea ar fii asa cum face o greseala gata ma retrag
ce crezi ca rezolvi uitete la tranda a avut grad sa retras iara are grad.totii admini gresesc
ma crezi ca eu stau sa ma gandesc de vreo 1-2 luni ba ma retrag ba nu ma retrag dupa toate serverele
si nu asa ca am un motiv anume,asa ma apuca pe mine zapaceala,gandestete bine ce vrei mai ai timp
poti vorbi cu speedy sau lasi un reply aici nu direct cerere retragere
uite un exemplu care la fel a fost ANT cunoscut sub nick de MARCU a avut slot,
a injurat,a ramas fara slot,sa calmat si acuma are iara slot
gandestete ca orcare admin are o scapare si nu trebuie sa faci din asta o tragedie

TheOneLeeT
28-06-2016, 06:09 PM
selly,selly ia gandestete tu daca toata lumea ar fii asa cum face o greseala gata ma retrag
ce crezi ca rezolvi uitete la tranda a avut grad sa retras iara are grad.totii admini gresesc
ma crezi ca eu stau sa ma gandesc de vreo 1-2 luni ba ma retrag ba nu ma retrag dupa toate serverele
si nu asa ca am un motiv anume,asa ma apuca pe mine zapaceala,gandestete bine ce vrei mai ai timp
poti vorbi cu speedy sau lasi un reply aici nu direct cerere retragere
uite un exemplu care la fel a fost ANT cunoscut sub nick de MARCU a avut slot,
a injurat,a ramas fara slot,sa calmat si acuma are iara slot
gandestete ca orcare admin are o scapare si nu trebuie sa faci din asta o tragedie

Uite aici, exemplu clar...
Am avut admin, am avut ban, acuma am admin :))
(Lasati prietrele jos... Da, sunt recunoscator comunitatii) :))

WarGods | KGB
29-06-2016, 04:51 PM
Treci acasa Selly, nu fi silly!!! Go on !!!