PDA

View Full Version : Reclamatie Soriin



WarGods | MaRiO
27-06-2016, 02:50 PM
Data :27.06.2016
Nick-ul tau :[Nx]MARIO
Nick reclamat : Soriin
Motiv : Abuz grad !!!
Martori : dRw # uKpI , Boutique<3 , dRw #Nigga*>?< , 777 si multi alti playeri care nu cerd ca au forum !
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> Se vede clar ca acest copil abuzeaza de acel frumos grad al lui si da slap pe degeaba eu ma uitam pe playeri si nu faceau camp niciun player mai ales nigga !!
Si inca o poza clara se vede cum injura <b>You have to register to ba able to see this link</b> Cu ce ii gresise 777 !!!
O alta poza cum ii da parola la "celui mai bun prieten care ii ea apararea " <b>You have to register to ba able to see this link</b> !!!
Eu din punctul meu de vedere as vrea sa i se dea remove !!!!!




P.S. Astept sa se raspunda cu :pro: sau :contra: + un mic textulet !!

wLady | Kamelia
27-06-2016, 03:23 PM
Nu vreau sa ma pronunt nici cu :pro: nici cu :contra:..
La slap nu am fost pe server sa vad daca campa sau nu acei playeri
Cu 777 au mai avut ei mici certuri daca nu ma insel..si din cate am observat nu prea se suporta ...
La faza cu parola...a mai fost acest print intr-o reclamatie...Wicked a spus ca se uita in consola..si poate se va uita cand va avea timp pentru a lamuri situatia aceasta cu datul parolei...
Eu una astept si parerile celor care au fost pe server in momentele acelea

Esky
27-06-2016, 04:00 PM
Cum a spus si Kamelia ca nu vrea sa se pronunte cu :pro: si :contra:,asa si eu la randul meu nu ma pronunt.Is curios de la cine ai primit screenshot de la admin chat.
Nu vreau sa-i tin apararea lui Soriin sau a lui x si y,pentru a nu se arata din nou cu degetul catre mine ca fac diferente.
Vreau sa stiu mai multe detalii cu schimabtul numelui,daca acel Vinty intra pe numele lui Soriin. Daca se adevereste ca intra,o sa fie o situatie dificila. Sa reamintesc de situatie lui Star si Boutic care Star avea la randul lui,parola ei si intra pe numele ei. Si reamintesc ca atunci cand s-a intamplat faza asta a primit remove Boutiq.

uKpI69
27-06-2016, 04:24 PM
eu zic ca dovezile sunt forte clare cum intra unu la celalalt pe nick cat si la reclamatia facuta de mine cat si de mario

si fata de boutiq nu este corect deci nu am ce sa fac pro la cerere

plus de asta wick te rog sa verifici consola ssa vezi ce limbaj neadecvat are pe sv

WarGods | MaRiO
27-06-2016, 04:26 PM
Sincer sa fiu poza o am de la boutique<3 eram cu ea pe team speak si mi-a dat aceasta poza ca sa se vada clar cum injura acest "admin" ca la usa cortului

Boutique
27-06-2016, 04:31 PM
Da Targa are mare dreptate. Nu mi se pare corect ca Soriin să nu primească remove...deoarec şi eu am primit. Nu mi se pare deloc corect...am vazut şi eu de mai multe ori cand acel "vinty" intră pe contul lui Soriin. In legătură cu reclamația,eram şi eu pe sv...normal tot ce zicea Soriin ,Vinty ii lua apararea si invers. Soriin se ia la cearta cu toata lumea...ba cu Mario,ba cu 777,ba cu Ukpi si sa nu uitam că ia dat kick lui Ukpi pe degeaba.

vInTy
27-06-2016, 04:39 PM
vinty are steam -=))) deci lumea valver 1-0 , :))) a jucat el 1,2 ore cand nu eram eu , vroiam vip pt preturi si nu puteam intra cateodata, da mai demult =))) deci faza cu parola pica , cat despre faza cu 777 sa luat de el pt ca mia dat slay fara motiv si dupa gag timp 0 ca am comentat (ceea ce mi se pare normal ), l-am luat si mi=a dat slay motiv camp care nu era defapt camp , doar ce ajunsesem acolo si i-am luat pe amandoi furieni , si cu mario e un copil care nici pana acum nu am inteles cu cine se cearta , dece , si ce vrea defapt infara de atentie
mare atentie la slay-urile aastea , inf de targa si inca 2 admini nu le stiu numele exact , restu cam dau slay din oftica ca mor ... camp e camp si slay degeaba e slay degeaba , nu cereti dovezi pt ca nu sta nimeni demo on mereu sa va lamuriti , doar ca sa stiti asa , slayuri de pomana pentru ca ei sunt admini si nu pot murii decat camp si hack

edit 1" degeaba sariti voi sa va luati partea , cu slay-urile daca ar fi undercover wicked pe sv sunt curios cati ati mai avea grade... deci asta e cert
edit2 : hai ca mai explic asa ca stiu ca majoritatea sunt 0 la cs , eu am steam si sorin nu are , cand ati vazut voi vinty changed name to sorin , era sorin nu eram eu :) o explicatie suplimentara daca nu degeaba pentru ca nu ati facut print si la lastip sau status daca tot ati fost cocosi in concluzie sunteti gramada rau, cat despre faza cu primele poze =))) esti petarda man , ai pus niste printuri prin care se observa niste slap-uri cu motiv camp , sariti ca ii iau partea da veniti tot odata si cu argumente serioasa cu,m ca ceea ce spun eu e fals =))) va astept cu drag !

Esky
27-06-2016, 05:08 PM
Cum a zis si Razor in chat,sunteti ca in telenovele,dati vina unu pe altu,diperatilor. De pe margine sunt 2 tabere aici ,care fiecare arunca vina una pe alta. Asteptati pana vine Wick cu o decizie,nu mai sariti aici ca fetele la maritat.

WarGods | MaRiO
27-06-2016, 05:20 PM
Uite Targa inca o dovada cum il face Sorin pe dRw # uKpI <b>You have to register to ba able to see this link</b> Ce sa mai zicem !!

RaZz0R
27-06-2016, 05:25 PM
@vInTy: Cei cu non-steam nu pot sa vada playerii care au steam. Nu au eu de unde sa stie ca tu ai steam si sorin nu.

vInTy
27-06-2016, 05:27 PM
da in fine am explicat oricu,m ca sa se stie :)) da ma amuza cu,m sar ei asa ca trompetele =)))))))))) ca sa numai zic de ultimul post al lui mario =))) gg man sincer am ras cu lacrimi =)))

wLady | Kamelia
27-06-2016, 06:28 PM
Cred ca ar fii bine sa isi spuna parearea si soriin

_777_
27-06-2016, 06:28 PM
Eu ii dau :pro: lu' Mario deoarece sunt deacord cu el.. Cand eram pe servar si i-am dat gag lu' vinty ( comenta aiurea) soriin repede i-a sarit in ajutor si i-a scos gag-ul ( normal ca sunt prieteni buni) si tu soriin ziceai de mine ca sunt degeaba admin,n-a poate uneori is degeaba dar eu macar vb frumos pe acest servar si nu-i fac pe alti prosti sau nu stiu cum ii mai faci tu,de asta cand mi-ai zis tu mia sa ma duc in "pul* ta" nu ti-am mai zis nimic..

Esky
27-06-2016, 06:36 PM
@Mario,ce are DR-ul cu Furienul?

Soriin
27-06-2016, 06:38 PM
Sa iti explic ceva , ti-am zis cu frumosul sa te duci spectator , pentru ca fac playeri camp , ai zis ca tu nu te duci , frate toti vreti grad pe server , dar nu v-am vazut sa va ocupati . Zi 777 de cate ori ai cautat dupa un steamid sa vezi daca are ban , fara sa te puna cineva , sau de cate ori faci ceva cu exceptia unui wcd pe care il pui sa il faca playerul ? Eu nu te-am vazut , ti-am si zis , du-te si uita-te pe ei , m-am uitat eu si cine a facut camp , a primit slap automat , urmat de slay , asta trebuie sa facem , nu am vazut sa stai duck si sa tragi continuu si sa spui ca tu nu faci camp , asta mi se pare o absurditate ! Iar in privinta acelei poze , in care eu eram pe numele lui vinti in niciun caz vinti pe numele meu , am discutat cu wick , e o chesti de ceva mai mult timp , nu am dat parola mea nimanui ! Eu inteleg ca aveti 14 ani si nu stiti ce sa mai faceti si voi , dar ar trebui o limita de varsta pentru ca deja totul devine absurd !

-WickedSick-
27-06-2016, 06:50 PM
Va fi sanctionat pentru abaterile lui neexplicabile si comportamentul lui copilaresc , voi decide eu dupa o vreme daca-si va primii gradul inapoi in urma schimbarii comportamentului bineinteles ! Sa nu aud pe nimeni ca faceti dupa ironii pe urma lui , ca vezi doamne de ce ai fost sanctionat , fiindca urmati si voi , majoritatea nu sunteti mai departe decat el . Ganditi-va ca nu ma puneti pe mine intr-o lumina proasta , ci serverul . Sa va fie rusine !
:locked: