PDA

View Full Version : [Propunere] Proiect Gather Nights



Blavla
27-06-2016, 11:59 AM
Numele propunerii: Adaugarea unui noi Proiect (Gather Nights)
Descriere: La Gather Nights in fiecare zi intre orele 15-24 se pot inscrie servere la anumite ore. La ora si ziua, respectiva care a ales-o Ownerul toti membrii Staff-ului dupa Forum cat si Owner-ul dupa server trebuie sa fie on timp de maxim 2h. Trebuie sa fie minim 10+ membrii din Staff ca sa inceapa Gather-ul,altfel server-ul va fi suspendat ziua accea si isi va alege alta zi si alta ora. Cerere de Gather se face de cel mult 2 ori pe Saptamana.
Edit: Daca serveru nu are foarte multi Playeri atunci cand vor vedea 28/32 sa zicem vor intra si altii. Politica unui Server de Cs wink.png
Imagini/demo: Nu
Cu ce ne-ar ajuta?: cresterea membrilor. / popularea serverelor
Posibile erori/buguri: Nu
Alte precizari: Doresc sa Administrez eu aceasta Categorie.


Multumesc.


Ce inseamna?
1. Toti membrii din comunitatea wargods ROMANIA care Detin servere de Cs pot face o cerere.
2. La timpul si ziua aleasa toti Membrii Staff-ului vor intra pe serveru respectiv.(doar daca va inscrieti)
3. Ca sa inceapa Gatherul trebuie sa fie minim 10 membrii ai Staff-ului ON !
4. Serverele Interzise sunt cele in care Ownerii sunt neseriosi.
5. Daca ownerul nu va intra cu membrii staff-ului serverul va fi trecut la Servere Interzise.

Esky
27-06-2016, 04:05 PM
Acest proiect se afla si pe Lal****** si nu stiu daca o sa deie roade la noi in comunitate. Eu is :pro:,dar ai mici sanse sa fie acceptat.

C@mp3R
27-06-2016, 04:53 PM
E o ideie buna. dar chestia cu membrii din staff e mai greu.