PDA

View Full Version : Retragere (temporara) Justice



DarkRed
27-06-2016, 12:31 AM
Titlul spune tot .
Din acest moment nu ma veti mai vedea pe forum asa mult ,poate chiar deloc .
MOTIV : Mai multe motive ,despre aceasta comunitate ,sau mai bine zis despre unii membrii. (Nu ,nu vorbesc de "cei mari" ce conduc aceasta comunitate ,vorbesc de cativa mucosi ,care sunt "cocosi" in fata pc-ului) .

Cat despre aplicatiile, filmele si toate lucrurile care voiam sa le fac pentru comunitate ,sunt suspendate pentru o vreme .
Bafta in continuare tuturor ,mai putin voua ,mucosilor care cum am spus si mai sus ,voi sunteti doar in fata pc-ului "cocosi" .
Anterior nu voiam sa fac acest topic ,deoarece nici mie nu prea imi plac *********** astea ,dar mai bine sa stiti de ce nu mai dau pe aici un timp .
Bafta cu comunitatea !
Cea mai buna comunitate .
Multumesc Tiger pentru tot ajutorul si sfaturile acordate .

Esky
27-06-2016, 01:28 AM
Is curios sa stiu ce-ai patit de te-a pus in situatia asta de retragere.

-WickedSick-
27-06-2016, 06:45 AM
Nu trebuie și tu să renunți cum mai avea cineva de gānd s-o facă acum ceva timp, nu trebuie să renunți din cauza unor oameni fără mentalitate, fi mai presus ca ei, nu te da bătut așa de ușor.... Nici măcar nu vă străduiți acolo cātuși de puțin majoritatea de pe aici, cānd sunteți puși īn situația unei inconveniențe, sau cānd nu vă convinge ceva,gata eu mă retrag. Nu mă īnțelege greșit că aș spune asta implicit despre tine, dar te regăsești puțin īn ce-am zis mai sus. Gāndește-te puțin, faci lucruri destul de frumoase pe aici, eu unul chiar le apreciez, nu merită să te retragi din cauza unor "cocoși", se pot rezolva chestiile astea, gāndește-te bine!