PDA

View Full Version : Sugesti / Propuneri Server CSO



CsCatalinGo
26-06-2016, 02:53 PM
Salut aici imi puteti lasa sugestile voastre ce sa adaug pe sv ce sa scot , ce mape sa bag si ce mape sa scot , orice doriti cat timp este despre functionarea frumoasa a servarului , pot merge pana la 15000 de fisiere pe acest addons asa ca nu va faceti grija , si in acela-si timp aici puteti raporta orice bug !




Deci fara frica baieti sau fete !

Lower<3
30-06-2016, 11:23 PM
Mai intai de toate ti-as da un sfat: Creeaza-ti propriu "REGULAMENT" si pe urma model cerere admin/slot ; unban ; reclamatii ; addban etc..

Esky
01-07-2016, 12:38 AM
Fara suparare,dar am vazut in mai multe posturi ale tale ca folosesti un limbaj copilaresc. Daca o tii tot asa,poti sa-ti iei adio de la jucatori sau de la altceva.

Lower<3
01-07-2016, 02:52 AM
Si dupa ce termini regulamentul si altele cred ca poti adauga si mape .. (daca esti de acord sa mai faci regulamentul si resutl..).
Ai aici o lista cu foarte multe mape pentru serverul tau , sper sa-ti fie pe plac si tie..: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

CsCatalinGo
07-07-2016, 11:00 PM
Lower<3

Regulamentu o sa fie gata dupa ce o sa termin addons-ul poate mai repede :)
Vad cum fac ca am programu plin , tre sa ma joc cs mai si lucru putin pe afara mai si lucrez la sv , singurel e greu :D

daca te rog fa-mi tu un set de mape zm micute si maxim 5 mari :)
Sa fie frumoase , mersi :D

~Targaryen~ -

O sa incerc sa vad cum pot sa-mi schimb putin vorbele , ca sa par mai matur :D


Orice propunere e bine venita !

Mersi ca pierdeti timp-ul ajutandu-ma cu propunerile :)

D*M*B Alex Ucide
27-07-2016, 08:09 AM
Incarca mai multe mape awp .
Ai aici un link. <b>You have to register to ba able to see this link</b>