PDA

View Full Version : Propunere



wLady | Kamelia
25-06-2016, 10:27 PM
Propun sa se scoata grenazile(he-urile) din shop..
Cati mai multi playeri se sinucid cand nu sunt admini pe server.
Si oricum nimeni nu le foloseste in scop "nobil".
Astept pareri!:*

CsCatalinGo
25-06-2016, 10:37 PM
E o propunere si eu mai joc cateodata pe sv , chear am fost si V.I.P , si am luat remove ca am facut abuz de no-clip , si cand v-am zis sa-l scumpiti sau sa-l scoateti nu ati vrut , mai bine mi-ati dat remove pe motiv de abuz , oricum nu mai conteaza acuma sa trecem la tanti Kamelia sau domnisoara Kamelia (nu stiu cati ani are , deci nu stiu cum sa o alint :) ) sunt deacord 99% , dar sunt sigur ca nu vor scoate ca no-clip-ul , si te-ai chinuit dejaba .

Mai bine sa strice jocu teroristi decat sa scoata grenazile sunt sigur de asta ...
Un raspuns gen "Ne vom gandi la asta" sau "cat de repedo o sa-l scoatem" sunt sigur ca asta se va intampla , orice numai sa nu schimbe sv :))

Deci de la mine ai un PRO mare :) (nenea Tranda sper ca nu imi dai un warn pentru asta sau stergi postu :), eu doar mi-am spus parerea )


Editat > Multumesc tanti/domnisoara Nutella :3 :)

raresdanut12
25-06-2016, 11:09 PM
:pro: si daca se poate si din meniul de la terro .

Nutella :3
26-06-2016, 12:04 AM
1. Aici e nenea tranda.
2. :pro: pt scoaterea grenazilor din shopul de la tero.

WarGods | MaRiO
26-06-2016, 07:59 AM
:pro: pentru scoaterea grenazilor din shopul de la tero

wLady | Kamelia
26-06-2016, 12:16 PM
Din meniul tero am vrut sa spun ....Dar a ieșit shop:))

dRw # SiLeNTT
26-06-2016, 03:42 PM
:pro: , dar doar pentru "Nenea Teroristul" si sa se scoata doar He , nu si flash! E fun sa ii dai cu flash la CT :)) ,aa da si "Nenea" Tranda este un bug la duel , inainte sa inceapa duelul poate sa arunce o grenada si poti lua dmg...

E o propunere si eu mai joc cateodata pe sv , chear am fost si V.I.P , si am luat remove ca am facut abuz de no-clip , si cand v-am zis sa-l scumpiti sau sa-l scoateti nu ati vrut , mai bine mi-ati dat remove pe motiv de abuz , oricum nu mai conteaza acuma sa trecem la tanti Kamelia sau domnisoara Kamelia (nu stiu cati ani are , deci nu stiu cum sa o alint ) sunt deacord 99% , dar sunt sigur ca nu vor scoate ca no-clip-ul , si te-ai chinuit dejaba .

Mai bine sa strice jocu teroristi decat sa scoata grenazile sunt sigur de asta ...
Un raspuns gen "Ne vom gandi la asta" sau "cat de repedo o sa-l scoatem" sunt sigur ca asta se va intampla , orice numai sa nu schimbe sv

Deci de la mine ai un PRO mare (nenea Tranda sper ca nu imi dai un warn pentru asta sau stergi postu , eu doar mi-am spus parerea )

Serios? Daca taceai filozof ramaneai ,[1] tu nu ai luat remove pentru ca faceai abuz de no-clip!(Ci pentru ca dade-ai /shop la /duel!
[2]
sunt deacord 99% , dar sunt sigur ca nu vor scoate ca no-clip-ul , si te-ai chinuit dejaba .
La ce sa scoata no-clipul? Ca ai luat tu V.I.P. si te-ai trezit sa abuzezi de el?Si cererea ta a primit :contra: pentru ca nu era o idee buna!
[3]
Deci de la mine ai un PRO mare , daca ai avut Grad nu cred ca mai e nevoie sa spun ce ai gresit ma Cata! ,dar poate n-ai
citit nici regulamentul :))
DOAR adminii, sloturile si vip-urile au dreptul de a se pronunta la cereri cu PRO sau CONTRA, respectiv de a argumenta decizia. Pronuntarile cu CONTRA neargumentate nu se iau in considerare! direct din regulament bun si proaspat =]] ....

Dar inca o data :pro: , buna idee ai avut Kamelia!Totusi cine-va trebuia sa se gandeasca si la asta :3!:bv: Kamelia!
Edit: :tc:
Cata tin minte ca si tu te-ai sinucis cu grenada ,asa ca taci! =))

mugurhaiduc
26-06-2016, 09:36 PM
:pro: eu sunt de acord :)

wLady | Kamelia
02-07-2016, 07:57 PM
Up..

-WickedSick-
25-07-2016, 12:34 PM
De acord cu restul , :pro: !

puncT.
25-07-2016, 11:40 PM
:pro: dar sile, nu mai scrie si tu atatea pomelnice :))