PDA

View Full Version : Anunt



Esky
25-06-2016, 09:40 PM
Se pare ca am fost declarat de catre Tranda ,mediocru ,catre prost. Iti multumesc pentru cele zise si ai mai grija pe unde postezi lucruri despre mine. Cat timp nu te acuz de absolut nimic cum iti faci treaba pe DR,asa nici tu la randul tau sa nu ma acuzi pe mine cu "prostia" asta de scoala. Prin asta ai dat dovada cat de om de nimic esti . Pe deasupra le mai si interzici acelora care abia au luat grad sa nu se inscrie in acest proiect. Si da,nu am cunostinte de DR,dar am cunostiinte de adminat,ceea ce ii invat eu sau restu "prostilor" din scoala care vor sa dea o mana de ajutor comunitatii.

Zis de Tranda : Tranda ♪ - 23-06-2016 11:34 AM
Sa nu prind vreun admin de pe dr ca se inscrie la prostia aia cu "scoala de admini".
Pe care vad ca se inscrie are remove. Cat timp targaryen e profesor nu aveti ce invata de la el. E un om batut in cap
0 Thanks, 0 Like, 0 Dislike


Cred ca am fost destul de clar. Daca esti VIP inseamna ca n-ai grad? E alegerea ta, dar pe dr n-o sa mai ai grad.
Targaryen nu cunoaste modul DR, asta o data, deci nu are ce sa va invete, doar sa dati banuri fara rost.
A doua, targaryen este un admin mediocru spre prost. Daca nu stiti ceva ma intrebati pe mine sau tiger, va d-aia ne ocupam de server
0 Thanks, 0 Like, 0 Dislike

Asta arata cat de matur esti tu.

Mesaj catre playeri : Dragilor,nu va obliga nimeni sa faceti o cerere in aceasta "prostie" propusa de mine. Chiar il rog frumos sa se implice si Tranda in "prostia " asta sa va invete chiar dumnealui ca dara mno,el stie tot ,sa nu uitam asta.

Nutella si Kamelia,va puteti retrage daca vreti,deoarece sa nu cumva sa luati prea multa prostie de la mine.

wLady | Kamelia
25-06-2016, 09:55 PM
Eu una nu ma retrag

CsCatalinGo
25-06-2016, 10:30 PM
~Targaryen~ stiu si eu ca nea Tranda e cateodata infricosator dar e om de treaba :)
Nu trebuia sa postezi asa ceva ...
Postand chestia asta se vede ca aman2 sunteti la fel , sunteti aman2 la acela-si nivel :D

Si ce daca te-a facut mediocru spre prost lasa tata , fiecare suntem prosti in felu nostru :)
Il inteleg pe targa perfect (presupun)

Poate el se gandeste ca dc ai grad admin pe un sv daca nu sti admina , inainte sa fi admin pe un sv de cs 1.6 dute pe net si invata / sau la scoala asta a ta :)
Chear si slot-ul e admin , multi credeti ca slot-ul nu e admin dar din contra cat timp ai nick rezervat pe sv esti admin si .
Eu asa gandesc pentru ca e cel mai logic , oricum sper sa nu fie nici o cearta ca il suparam pe tiger .

Succes cu ampacarea !

Esky
25-06-2016, 10:34 PM
Pe mine mai mult ma enerveaza faptul ca le interzice adminilor de pe DR sa se inscrie,nu ca ma face pe mine prost sau pe restul din proiect. Nu are rost sa te bagi cataline,daca nu intelegi cum merge treaba pe aici.
Edit : Infricosator pentru voi,nu pentru mine. Imi place ca-l venerati la maxim.:))

Nutella :3
26-06-2016, 12:25 AM
Nu stiu de ce, dar se vede de la o posta ca voi 2 nu va intelegeti deloc. Eu nu ma retrag, daca se inscriu elevi si sunt curiosi sa afle cate ceva despre adminat , o sa ii ajut cu mare placere, daca am intrebari la randul meu , apelez la cine cred eu ca ma poate ajuta in problema respectiva.

ps. Nimeni nu venereaza pe nimeni. La faza ca pleaca, nu dispera nimeni, doar ca nu e prea placut cand auzi ca un prieten bun vrea sa plece. Daca erai tu in cazul lui, sau oricine altcineva, la fel se intampla ;)

Esky
26-06-2016, 12:45 AM
Nutella,credeam ca s-a schimbat cu trecerea timpului,dar tot asa este si asa va ramane in continuare. Nu permit sa faca acest proiect "prostie",prostie este ceea ce face el. Nici nu are rost sa mai comentez,doar atata vreau sa stiu din partea lui,de ce a zis acele lucruri. Are invidie,ura pe mine sau ca nu ma inghite nici cum.

~TraNda~
26-06-2016, 08:02 AM
Hai sa ti le zic ca oricum tu intelegi numai ce vrei.
Cand am zis "prostia asta de scoala" nu m-am referit ca nu e un proiect bun. M-am referit la impunerea regulilor tale, sa imi zici tu sau alt profesor ce sa fac cu adminii. Si iti spun sincer ca, proiectul asta esre cazut din motive ca CS 1.6 este un joc vechi, exista N'spe mii de tutoriale despre adminat.
Ceea ce ai vazut tu pe L L G este un proiect infiinta de mult timp, proiect pe care-l cunoaste lumea. Chiar si asa si cei de acolo nu mai au "elevi"
Nu pe tine ca persoana te-am facut prost sau profesorii ci nivelul tau de adminat. Si da, asta mi-ai demonstrat de mult mai multe ori, ca nivelul tau de adminat este scazut. Vrei sa stii cauza? Nervii tai, din cauza lor iei decizii pe care trebuie sa le iei in cazuri extreme. La multe cereri unban am vazut ca ai sarit peste regulament, ei bine la mine pe srv regulamentul e ca Dumnezeu.
Acum sper ca ai inteles si data viitoare intreaba si tu persoana respectiva inainte sa zbori ca o musca.

Esky
26-06-2016, 09:38 AM
Da Tranda, iara ai dreptate. Nu stiu cum mama naibii inteleg tot altceva. Inseamna ca daca il faci pe x si pe y prost, inseamna ca trebuie sa inteleaga altceva , nu ca este prost cu adevarat. Ti-am zis si-ti repet, cu acele lucruri spuse de mine la acei copilasi, ti-ai dat cu firma in cap. Ca nota de informare, ii puteai zice la Tiger sa-ti adauge parola sa nu vada altcineva.Si daca tot proiectul acesta este o prostie, atunci de ce Tiget l-a acceptat? Acuma o sa zici iara ca nu am inteles. Oricum,cine o zis, o zis bine sa nu-mi mai bat capul cu tine.

-WickedSick-
26-06-2016, 08:18 PM
Cred ca-i vorba de putina invidie aici ,sau un pic mai mult orgoliu , nu stiu ce sa cred , tot ce vreau sa spun e ca tu Tranda ar trebuii sa-i apreciezi efortul lui Targaryen de a infiinta o scoala pentru ca nu multi s-ar fi obosit sa o infiinteze o astfel de scoala si nu cred ca majoritatea de pe aici si-ar fi "pierdut" timpul cu un astfel de proiect. Ce-ai mentionat mai sus despre el ca nu stie sa admineze , este cu totul o aberatie , este unul dintre cei mai buni si constienti admini care-i cunosc , cu toate ca uneori mai are mici scapari la nervi , asa cum de altfel avem cu totii , e imposibil ca unul din noi de aici , din comunitate sa nu fi facut ceva la nervi daca despre asta vorbim . Cat despre ce ziceai in acel citat cu "nivelul lui de adminat" eu zic ca ar trebuii sa gandim putin avand in vedere anii de inscriere in comunitate , e o diferenta de 2 ani . Ar trebuii sa se faca abstractie de anii astia si sa nu se ia in considerare , dar totusi , nu-i poti spune unuia care are 2 ani peste ai tai in comunitate , ca nu stie admineze mai bine ca tine , e cu totul absurd !

Esky
26-06-2016, 08:38 PM
Nici nu are rost sa o mai lungim faza asta,deoarece ma stie toata lumea sau aproape toata lumea cum sunt eu cu adevarat. Nu pot niciodata sa nu`mi arunc nervii in fata la cineva. De fiecare tot eu is acuzat ca gresesc din anumite motive. Eu sunt ceea ce sunt,NU ma poate schimba nimeni. Nu Tranda si nici comunitatea nu`mi da mie de mancare ca sa ma schimb. Eu is aici din pur si simplu scop ca sa ajut. Daca comunitatea nu "inchepe" de mine sau mai multe persoane nu ma pot inghiti,spuneti-mi,eu ma retrag. Niciodata nu o sa fiu un pupincurit sa cersesc grade si niciodata nu o sa am doua fete. Eu le-am multumit tutoror calora m-au ajutat si eu la randul meu ii ajut cum pot. Daca voua va place acest stil de viata ,ii strict problema voastra. Niciodata nu uit pe cine ma ajuta si pe cine imi intoarce spatele,asta fiind o lectie de viata din spatele pc-ului. SI Tranda,nu tu esti miezul DR-ului,ci adminii,deoarece nu tu faci dr-ul sa fie ce este azi,ci ei. Daca nu ar fi ei,tu nu ai fi nimic. Chiar nu vezi ca te arata cu degetul o parte sau jumate din comunitate? Iti propun acea schimbare tie,nu mie. Eu ma schimb cand imi dai tu de mancare si apa. Cu aceste propozitii,cred ca am fost foarte inteles.