PDA

View Full Version : Dopaj virtual



visinescu
25-06-2016, 12:13 AM
Nu mi se pare normal ca unii dintre voi să jucați "dopați" cu 25 de procente īn plus la viață. Ori jucăm de la egal la egal ori vă luați de mānă cu codații!

dcdaifa
25-06-2016, 12:35 AM
se numeste VIP

visinescu
25-06-2016, 12:36 AM
Irelevant! Nu e corect față de alții.

dcdaifa
25-06-2016, 12:55 AM
nu stau sa ma cert cu tine pe tema la un VIP
daca nu iti convine apucate si tu sa faci ore
fa cerere de slot apoi de vip si gata
bafta si ia o gura de aer poate iti revi

visinescu
25-06-2016, 01:01 AM
Chiar dacă fac ore, nu voi cere VIP pentru a juca necinstit! Recompensați altcumva pe cei care joacă des aici! Dați-le slot, dar nu-i dopați cu procente la viață! Nu eu trebuie să-mi revin, ci voi trebuie să vă reveniți din incorectitudinea afișată.

Ceausescu
25-06-2016, 02:05 AM
Visinescu , esti un jucator foarte bun din cate am observat . Acomodeaza-te si tu cu regulile de aici , cere slot , apoi VIP , si totul e ok . Astea sunt regulile , toti ne putem da cu parerea dar decide numai " ala care plateste " :) Si mie mi-ar place sa renunte toata lumea la VIP , ca sa jucam toti de la egal la egal , dar daca s-a decis de catre owner ca cei mai fideli jucatori sa fie recompensati cu asta , de ce ti se pare incorect ? Sunt jucatori care joaca 7 ore pe zi aici , si altii care joaca 7 minute . Si cui nu i-ar place sa primeasca o recompensa pt fidelitate ? Asa ca mai gandeste-te , noi vrem ca toti jucatorii fideli de pe server sa fie rasplatiti , asa putem sa ii pastram !!

ADRI
25-06-2016, 07:27 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
:locked: