PDA

View Full Version : Reclamatie dRw # uKpI



vInTy
19-06-2016, 02:29 AM
Nick-ul tau: vInTy
Varsta: 20
Nick-ul admin-ului/player-ului: dRw # uKpI
Ora si Data / harta: 2:15 AM , arctic
Motiv: gag aiurea
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: nu ma intereseaza ca e doar gag , de ce sa nu pot vorbii 3 minute pentru ca nu stie el sa citeasca in consola cine vorbeste urat si cine nu ! ce sunt cu atatea comenzi date aiurea ?
deci omu ( un taran de pe sv) a spus lui sorin " ca ii baga in gura etc da ? " si eu i-am spus " cu ea in gura ramai " si domnul admin a considerat ca trebuie sa primesc gag ! serios ? da ok astept macar un reply cu argumente sa ma faca sa inteleg si eu daca e ok sa primesc gag pt asa ceva
verificati chat log !

raresdanut12
19-06-2016, 02:41 AM
Tu vorbesti urat mereu cand ma vezi pe server , azi la ora 21:00 am intrat pe server si vorbeam cu Alistar , dar tu batman si incepi sa imi spui de add ban-ul pe care ti-l am facut . Dar tu tot nu incetezi..... uKpI ti-a dat gag pe lbj . Tu nu ai incetat sa termini cu cearta . Nici tu , nici Soriin si nici Zetto. Eu cred ai ai :contra: la cerere.

vInTy
19-06-2016, 02:48 AM
singurul lucru care l-am spus decand a inceput zeeto ala sa se certe cu sorin a fost " sa ramai cu ea in gura " verificati chat log , copii vin si posteaza ce ii duc capul

uKpI69
19-06-2016, 02:49 AM
faza a fost asa a venit cineva cu numele zetto pe sv si au inceput sa se certe nu au vrut sa spune de ce iar zetto tot injura.
poi nu mai sunt sigur ce a spus zetto si vinty a inceput sa " tot cu ea in gura ramai "
am incetat sa ne mai certam pana a spus ca imi face reclamatie .
Apoi dupa ce a facut reclamatia a inceput sa zica sa nu mai imi zica nici salut sau ree iar eu l-am strigat sa ii spun sa inceteze iar el mio spus ca nu am ce discuta cu el ca nu ne cunoastem sau ceva de genu asta a fost toata faza


Multumesc!

Soriin
19-06-2016, 02:51 AM
Hai sa va spun ADEVARUL , pentru ca mie imi PLACE acest ADEVAR !! 1 acest rares e ukpi sau evil ?:)) mai intelege cineva ceva din ei ? E o bataie de joc , nu se vede ? Zetto ala e MALBORO , care joaca cu sutinerea acestor ADMINI ai tai TRANDA , ti-am zis sa ai grija la ei , nu m-ai ascultat , acum iti tragi foloasele! Adminii tai il sustin sa joace , plus , are dreptate Vinti , a luat gag aiurea , Malboro ma injura pe mine pe acolo si el i-a spus ca o sa ramana cu ea .. asta a fost chestia si el i-a dat gag .. fara vreo motivatie , sper sa iei masuri , daca nu acest server nu mai are ROST !

uKpI69
19-06-2016, 02:53 AM
singurul lucru care l-am spus decand a inceput zeeto ala sa se certe cu sorin a fost " sa ramai cu ea in gura " verificati chat log , copii vin si posteaza ce ii duc capul

vinty zetto a injurat pe sorin da? si tu ai zis dupa ce la injurat si ai vazut cum la injurat ai zis " tot cu ea in gura ramai "


concluzia mea este ca acel gag nu a fost pe degeaba
acum mai trb sa asteptam parerilor celorlalti admini

Sorin stai putin ca nu am inteles ce ai spus tu mai sus ca eu il sustin pe malboro sa joace pe sv eu nu il stiu prea bne pe malboro dar din cate stiu eu a fost prins cu wall sau ceva de genu deci aicea te contrazic

vInTy
19-06-2016, 02:56 AM
intelegi foarte putin din ce se vorbeste
1. nu tiam spus sa nu imi zici salut sau re ? lol ??? am vorbit cu sorin si am spus de acuma nici re nu avem voie sa spunem ca luam lama
2. ai spus vinty , vinty , si ti-am zis nu , ca nu avem ce discuta , nu team contactat pe u@ , nu am incalcat regulementul asa ca nu avem ce vorbii , simplu , intru pe server sa ma joc dr nu sa vb cu tn
3. daca intelgeai de vorba buna cu.m tia explicat si sorin nu era bai dar ai continuat sa fi artagos si ingamfat si deasta am facut si reclamatie , nu ai fost atent la chat ok ? asculta si ce zic altii , verifica consola , dadeai ungag , mai greseste omul , da tu batman
" mult se vorbeste , putin se intelege ... "

raresdanut12
19-06-2016, 02:59 AM
Hai sa va spun ADEVARUL , pentru ca mie imi PLACE acest ADEVAR !! 1 acest rares e ukpi sau evil ?:)) mai intelege cineva ceva din ei ? E o bataie de joc , nu se vede ? Zetto ala e MALBORO , care joaca cu sutinerea acestor ADMINI ai tai TRANDA , ti-am zis sa ai grija la ei , nu m-ai ascultat , acum iti tragi foloasele! Adminii tai il sustin sa joace , plus , are dreptate Vinti , a luat gag aiurea , Malboro ma injura pe mine pe acolo si el i-a spus ca o sa ramana cu ea .. asta a fost chestia si el i-a dat gag .. fara vreo motivatie , sper sa iei masuri , daca nu acest server nu mai are ROST !
Cum ti-ai pus tu intrebare . ACEST Rares . Intradevar este Evil asa cum spui tu , stiu ca tu ti cu vInTy sau cum il cheama . Ai dreptate ca ala era malboro (ai si tu o data in viata) . Dar hai sa nu ne mai certam si sa o luam de la 0 . Ce ziceti?
Stiu ca vinTy nu o sa se impace cu mine nici sa fie impuscat dar macar sa se comporte normal.

uKpI69
19-06-2016, 03:01 AM
ma eu de unde sa stiu ca zetto ala e malboro?

vInTy
19-06-2016, 03:04 AM
ba ce sa ma impac ce , daomne nu suntem certati frate , nu suntem prieteni , nu ne cunoastem , cu,m pot sa fiu certat cu un player de pe un server de cs , tu ai obiceiul sa ma provoci pe server si nu o arde ca sti ca asa e , si nu ma int ca esti vasile ca esti doru etc , asta e problema voastra a ta a lui sorin a lui tranda sau cine mai e aici ... eu nu cunosc disputele voastre
2. lasa discutia asta pentru ca nu asta e subiectul reclamatiei
3. nu mai posta , nu ai fost martor la problema acestei reclamatii si nu venii cu alte subiecte , fai topic separat daca vrei

4 . SA LASAM OFF TOPIC DACA SE POATE

RaZz0R
19-06-2016, 10:42 AM
Vreau sa vad si eu o dovada clara a reclamatiei.
Faptul ca aduci dovada ca un admin a dat 2 gaguri si ii faci reclamatie, nu demonstreaza decat ca el a dat gag, si nimic mai mult. Nimeni nu a adus nici un dovada plauzibila la reclamatie si toti martorii se bat cap in cap.
Eu sincer nu am inteles nimic.

Le: Vinty : "un taran de pe sv" . Nu ma intereseaza in mod direct ce s-a intamplat pe sv, dar pe forum, daca o sa mai ai un asemenea limbaj o sa fi sanctionat.

wLady | Kamelia
19-06-2016, 11:21 AM
Pana la urma lasa-ti prostiile....e un gag de 3 min ce naiba...si poate ukpi chiar s-a enervat ca va certati intr-una si a zis sa va calmati..
nu o luati ca si cum as tine cu el dar asa este..ca admin trebuie sa pastrezi "linistea" pe server...cerati-va pe skipe,fb nu pe server
si vinty nu e prima data cand aud/vad ca injuri/folosesti un limbaj neadecvat..
:contra: la reclamatie..Bafta!!

Nutella :3
19-06-2016, 12:19 PM
+1 razzor, as fi vrut sa vad niste dovezi cu limbajul tau in conversatia aia,nu eram on cand ati avut voi conversatia aia, dar am fost inainte, si nu vreau sa fiu rea dar nu esti chiar usa de biserica, te aprinzi prea repede, faptul ca imi aduci ss cand da ukpi gag, nu ma ajuta cu nimic. Stiu si eu cum arata comanda pt gag. Si reclamatie pt un gag de 3 minute? => Reclamatie degeaba. :contra:

Soriin
19-06-2016, 12:20 PM
Doamne , ce mi-e dat sa vad ! Deci toata lumea a evitat ce am zis eu ! E clar !!! Deci pe acest server se trece cu vederea peste absolut tot , isi dau parolele intre ei , intra unul de la celalalt , il lasa pe MALBORO sa joace , ala injura de rupe si chestii , hai sa lasam prostiile , vreti un server respectat , sa il respecte mai intai cei cu grad ! Cat despre gag , a fost un gag aiurea prin simplul fapt ca vinti nu a zis nimic , nu a injurat , ceea ce spui tu acum Kamelia e dezamagitor , dar vad ca mai nou e pe preferinte

~TraNda~
19-06-2016, 12:33 PM
Inchid reclamatia din respect pt comunitate, o cearta nu da bine.
Sorine, ai serverul tau de furien, ti-am zis sa-mi aduci dovezi, n-ai facut-o. Minciunile pot fi spuse usor, dar sa demonstrezi un adevar este destul de greu :)
:locked: