PDA

View Full Version : Unban Raay



Raay1
17-06-2016, 12:42 PM
NUME: Raay
IP: 89.46.214.175
VARSTA: 23
ID DE STEAM: -
DATA: 17.06.2016
ORA: 12
HARTA: -
ADMIN:KGB
MOTIV: I am spus ca nu merge sa intru pe site ul de verificare de mi l a dat el.Imi dadea eroare 404.Si nu e prima data cand vad eroarea asta din moment ce am facut atatea scanuri.Am mai intalnit odata eroarea cu Ceausescu si stie despre ce vorbesc
MARTORI: Doom.
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Eram wac on.el a postat un print cu o zi in urma ca nus ce cod era.Frate dai ban ca ma prinzi cu cod nu ca a aratat ala nus ce acum 1 zi.Joc pe server de o luna aproape..imi place sa joc aici si nu vreau ban aiurea mai ales acum ca mi am bagat si wac.Am postat poza cu eroarea mai sus.
Chiar mi se pare absurd sa iau ban aiurea asa.am facut scanuri probabil cate 2-3 cu fiecare admin..toti pot sa zica asta.As fi dat scanul si acum daca nu era eroarea.Rog unban.multumesc

WarGods | KGB
17-06-2016, 12:45 PM
E treaba ta sa rezolvi scanarea WCD,ai toate informatiile necesare!!! 3 zile cu ban ,ai timp sa faci wcd ,sa te documentezi.
Mai lasa de dorit si limbajul tau fata de admin!!.

Pana atunci asteapta,ma contactezi in privat ca ai rezolvat WCD si iti scot ban in astea 3 zile...

ADRI
17-06-2016, 12:53 PM
eroare 404 este pentru ca nu ai copiat corecl link-ul , fii mai atent data viitoare
banul o sa expire in 3 zile
:locked: