PDA

View Full Version : Propunere CONCURS!



Esky
14-06-2016, 01:53 AM
Salut tututor,asa cum zice si titlul,as vrea,daca se poate sa organizam cativa dintre membrii comunitatii noastre,un concurs. As zice ca concursul sa fie jucat pe serverul de War.WarGods.Ro in caz ca mai este functional. Nu este mare lucru sa facem o treaba frumoasa,macar de dragul playerilor din aceasta comunitate. Comunitatea are nevoie de mari schimbari. De cand sunt in comunitate,mai exact 2012,parca am vazut vreo 2 concursuri organizate de un anumit player sau de serverul de cs.

Stau si ma uit la alte comunitati cum au in fiecare an concursuri exceptionale si noi nu avem nimic.Sincer,deja ii plictiseala pe aici. Tot aceiasi oameni,nimic in plus,nimic in minus. Trebuie sa facem o schimbare sa ne mai dezvoltam. Atata ce ne-am dezvoltat mult pe planul WCD-ului,dar nu este de ajuns. Avem nevoie de oameni care sa se implice in dezvoltarea acestei comunitati. Is N* cazuri in aceasta comunitate care NU au facut absolut nimic pentru aceasta comunitate,dar cine stie poate,poate au sa sara acuma.

Pentru concurs am putea oferii urmatoarele premii:

-Licente CS,CS:GO ( In limita banilor adunati) sau alte premii.

Pentru o comptitie avem nevoie de:

-Bani(Ii putem strange din fondul propriu a Organizatorilor si dintr-o mica taxa din partea participantilor)

Avem nevoie de un sub forum care sa cuprinda:

-Regulament
-Inscrieri
-Anunturi
-Echipe
-Arbitrii
-Premii
-Programare competitie
-Staff Only
-Arhiva

Nu cred ca ceea ce am scris eu aici este imposibil de realizat,din contra ...se poate realiza ! Pentru aceia care va doare undeva de comunitate,ii rog sa se abtina de la un comentariu din partea lor! NIMENI NU ESTE OBLIGAT SA AJUTE LA ORGANIZAREA UNUI CONCURS!
Rog sa se voteze cu :pro: sau :contra:,desigur si un argument !

DarkRed
14-06-2016, 12:14 PM
:pro: ,dar pana se intoarece Tiger ,nu se poate face nimic .
Si eu zic ca nu este nevoie neaparat sa fie doar licente de cs go oferite ,orice joc/licenta/etc sunt bine venite .
O sa incerc sa ma implic si eu cu ce pot .

Esky
14-06-2016, 01:08 PM
Eu cel putim pot oferii un pachet de 2 CD-uri de WARCRAFT!

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

WarGods | KGB
15-06-2016, 12:13 AM
:pro:

-WickedSick-
15-06-2016, 01:29 PM
:pro: Ideea e buna , dar avem nevoie si de putin sprijin !

Esky
15-06-2016, 01:46 PM
Is foarte curios cine se baga!

C@mp3R
17-06-2016, 10:13 AM
Va dau si eu o ideie castig si eu castigati si voi :) Folositi Gamekit faceti puncte si oferiti premii de acolo nu va costa nimic.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Daca adun si eu destule puncte dau 5 euro pe steam.
Folositi link-ul meu daca vreti sa va faceti cont :)

Esky
18-06-2016, 01:09 AM
Dureaza cam mult timp sa faci puncte.

Esky
20-06-2016, 10:16 PM
Up!

RaZz0R
21-06-2016, 10:03 AM
Daca mai prind ceva oferte la jocuri, pot ajuta si eu. Dar nu mai devreme de o luna, sa termin cu sesiunea si practica.