PDA

View Full Version : Cerere Unban Don#.Rodriguez



ZaWorldo
12-06-2016, 11:13 PM
NUME: Don
IP:
VARSTA: 17
ID DE STEAM: STEAM_0:1:22303500
DATA: 22:02:22 <> 12/06/2016

HARTA: zm_clarion
ADMIN: WarGods | KGB
MOTIV: lbj.admin
MARTORI: Don Jokero
DOVEZI:==== WarGods Community AMXBAN === Server: Zombie.WarGods.ro Map: zm_clarion Admin: WarGods | KGB Your name: Don Your IP: 5.12.72.53 Your AuthID: STEAM_0:1:22303500 Ban Reason: lbj.admin Ban Minutes: PERMANENTLY Time/Data: 22:02:22 <> 12/06/2016 Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
MENTIUNI:Scuzele de rigoare mentionate de KGB

WarGods | KGB
12-06-2016, 11:52 PM
:contra: , la mentiuni trebuia sa iti ceri scuze,aveai o sansa de la mine...nu suntem de-o seama sa imi vb urat..
.
Se pare ca tu esti arogant......e doar un joc,trateaza-l ca atare,nu trebuie sa jignesti pe server ,pe nimeni,nu se accepta.
Nu vreau sa jignesc pe nimeni,niciodata nu am facut-o , n aceasta comunitate.
Eu cred ca nu ai ce cauta pe server sau in aceatsa comunitate,ai gresit ,platesti,m-ai jignit, ai luat ban pe merit.

RaZoR va decide in final. Succes in toate Don Rodriguez,nick-ul iti sugereaza sa fi un Don......se pare ca nu esti...

Esky
13-06-2016, 12:02 AM
:contra:,deoarece am zis si in reclamatia ta mai multe detalii. Banul o sa ramana!

ZaWorldo
13-06-2016, 12:50 AM
Imi cer scuze Targaryen, dar m-am uitat in reclamatie si nu am inteles punctul tau de vedere. Crezi ca poti explica unui "copil copac" ca mine fara sa-mi desenezi ?

RaZz0R
13-06-2016, 11:20 AM
vina este impartita, atat de aprtea lui kgb cat si de aprtea lui don.
Asa cum kgb a incalcat regulamentul dandui ban permanent, asa si don la randul lui a facut ceea ce a facut si ma gandesc ca asa cum don vrea sa mai joace pe server asa si kgb doreste sa-si pastreze gradul de admin.
Eu aleg o varianta de mijloc, kgb isi pastreaza gradul si don primeste unban. Daca viitoare inainte sa ban permanent, ganditi-va de 2 ori, mai bine ban 1,2,3,5,10 ore, decat un permanent.
Si pentru cei care probabil o sa-mi sara in cap ca de ce i-am scos banul... Don in prima instanta nu merita gag absolut deloc. ;)