PDA

View Full Version : Unban 5.14.247.249



WarGods | MaRiO
12-06-2016, 10:45 AM
NUME: [Nx]hha (Era varmiu pe svr erau eu langa el , El se juca eu ma uitam la el )
IP: 5.14.247.249
VARSTA: 14
STEAM ID:
ID DE STEAM: -
DATA: 11.06.2016
ORA: 12:30-01:00
HARTA: deathrun_arctic
ADMIN: dRw # Evil-Vasile
ADMINII PE SERVER: Nu era nimeni pe svr decat varmiu si Evil
MOTIV: Varmiu a luat ban din cauza ca s-a certat cu Evil si gata i-a dat ban lui varmiu .
Drar chestia care este am si eu acelasi ip si nu mai pot intra !!!
DOVEZI: dRw # Leep era pe svr pe mapa deathrun_latexx doar varmiu si el , si varmiu a inceput sa se certe cu "Leep" si acesta a zis vezi ca iti dau ban si varmiu nu ai grad ca sa imi dai ban si "Leep" Si-a schimbat numele on dRw # Evil-Vasile
MENTIUNI: Vreau unban pe acest ip > O sa ii zic lui varmiu ca sa nu mai intre pe acest svr :((:((:((

--------------- Added after 16 minutes ---------------

Steam_id_lan 0:00:20

Uitasem de steam id sczz !!

G|Lepu
12-06-2016, 11:07 AM
Nu s-a certat nimeni , vărul tau sau tu , cine mai intra de la tine.. A fost de 2 ori tero si de 2 ori a dat retry. Daca citeai regulamentul avea sa vezi că nu ai voie sa dai retry cand esti tero.
Ban-ul a fost aseara pe 2 ore pe motiv se.sta.tero . Data viitoare ai grija pe cine lași la calculatorul tau
Si ban-ul a expirat de mult timp
Și Mario , vorbeste mai frumos pe server , cam iti faci de cap cand nu sunt admin (adica injuri)

dRw # SiLeNTT
12-06-2016, 11:19 AM
O sa fie prins daca injura, dar ii dau dreptate lui Leup noua nu ne pasa pe cine lasi la PC , tot tu esti responsabil de ce face el!

Nutella :3
12-06-2016, 11:23 AM
Motiv: se.sta.tero.la.noi
Invocat pe: 12. iun 2016 - 00:40:57
Durata Banului: 120 Minute
Expirã pe: 12. iun 2016 - 02:40:57 (deja a expirat)

...mai nou se face cerere unban pt ban de 2 ore? Fii si tu mai atent si nu lasa chiar pe oricine la pc tau..

WarGods | MaRiO
12-06-2016, 11:57 AM
ok ms mult !!


Nu s-a certat nimeni , vărul tau sau tu , cine mai intra de la tine.. A fost de 2 ori tero si de 2 ori a dat retry. Daca citeai regulamentul avea sa vezi că nu ai voie sa dai retry cand esti tero.
Ban-ul a fost aseara pe 2 ore pe motiv se.sta.tero . Data viitoare ai grija pe cine lași la calculatorul tau
Si ban-ul a expirat de mult timp
Și Mario , vorbeste mai frumos pe server , cam iti faci de cap cand nu sunt admin (adica injuri)

Ma frate nu intelegi ca nu am fost eu !
De acum nu il mai las pe svr OK !!!!!!!!!

Si in primul rand nu am stiu ca mi-a dat ban pe 2 ore am crezut ca mi-a dat perm !!

Acum ca am aflat ca am avut ban pt 2 ore Tranda Poate sa dea Topik locked
Multumesc mult !!!

iulianevil12
12-06-2016, 01:01 PM
Am dat ban 120 minute pentru ca a dat retry de 2 ori.

wLady | Kamelia
12-06-2016, 01:04 PM
O intrebare....ce cauta Evil pe numele lui Leep????
am auzit asta si de la 7days si cand v-am intrebat ma-ti luat la misto....nu e treaba mea dar eu zic sa ramana fiecare pe numele lui...
de acum va zic ca eu nu o sa dau niciun :pro: la cererile lui Leep de grad pt ca orele nu sunt facute de el..

G|Lepu
12-06-2016, 01:10 PM
Mă scuzi Kamelia , dar cand a stat Evil Vasile pe numele meu? :| ca intru in fiecare zi , si Evil Vasile la fel .. Jucam amândoi in acelasi timp (cate o data) cum sa fie el pe numele meu???
Si de cate ori am intrat eu Vasile era pe numele lui , de unde ai luato ca el imi face ore?

wLady | Kamelia
12-06-2016, 01:57 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
asta nu e foarte concreta dar....nu as avea motive sa nu il cred pe mario si pe days mai ales ca sunt 2 playeri diferiti care spun asta..
Tranda poate poti sa verifici tu consola...(daca ai timp:*)

G|Lepu
12-06-2016, 02:19 PM
:))) Cand am intrat eu cu numele lui ?:))
Sa zic asa ceva :))

~TraNda~
12-06-2016, 02:25 PM
ON: Mario, daca mai vad un ban pe IP-ul tau chiar si pe timp iti iei adio de la grad si ramai cu ban permanent.
Nu ma intereseaza pe mine pe cine lasi tu la PC-ul tau.

OFF: In legatura cu Leep si Evil, am mai primit cateva mesaje de la diferiti playeri cum ca voi intrati pe numele unul alatuia, mai ales Evil ca intra pe numele tau.
Daca mai aud asta Evil ramai fara grad si fara posibilitatea de a mai avea vreun grad. Vezi ca incepi sa o iei pe aratura. Daca te-am iertat ca aveai ban activ asta nu inseamna ca faci ce vrei tu.
Leep. pentru asta timp de 1 luna nu vei lua niciun grad pe server

Cat ce priveste clanul, amandoi sunteti exclusi, nu am nevoie de copii in clan. Va comportati copilareste.
:locked: