PDA

View Full Version : Problema wg



Rafa123
08-06-2016, 02:00 PM
Salut , am o problema cu wg-ul , ieri un prieten mi-a facut verificare cu team viewer-ul si mi-a schimbat ceva in regedit la wcD ( era un cod lung si mi-a schimbat 2 litere din el ) dupa 1 minut am facut un war gods la cerinta unui admin de pe un server si mi-a aparut asta <b>You have to register to ba able to see this link</b> am tot incercat sa dau wg dar tot asa , va rog ajutor . Multumesc anticipat !

WarGods | KGB
08-06-2016, 02:35 PM
Eu cred ca te joci cu codurile,vrei sa ascunzi asta,dar WCD nu accepta mai mult de 5 scanari pe zi/ sau scanarea la un interval mai mic de 5 minute!
Spune clar ,la tine,ca ai fost banat permanent deoarece ai pretins ca esti alt jucator.

Lasa-ne ip tau sa vedem ce aflam.

Rafa123
08-06-2016, 05:33 PM
79.114.206.136 frate daca vrei ma crezi daca nu , nu , era primul wg facut pe ziua respectiva .

Esky
08-06-2016, 05:47 PM
Dupa ip nu ai nimic.

Tiger
08-06-2016, 06:06 PM
Te rog sa ne scuzi cu poezia "cineva mi-a schimbat ceva in registri". NU aveai voie sa schimbi acel id, fapt pentru care esti banat.

Vad ca ai incercat cu mai multe id-uri, fapt pentru care peozia ta cum ca cineva ti-a schimbat ceva in registri pica!

RAMAI CU BANUL! Asta ca sa nu existe loc si de mai rau pentru tine, ramai la un simplu ban permanent.

Rafa123
08-06-2016, 07:44 PM
Te rog crede-ma frate , dupa ce am vazut asta , l-am chemat pe tipul care mi-a facut chestia aia si mi-a bagat alt id si alt id ca sa vada daca merge . Alt tip de pe un team speak mi-a facut acceasti chestie acum 2 minute , credeam ca poate ma ajuta el . Da-ti-mi unban va rog , sunte nevinovat , n-aveam de unde sa stiu ca nu ai voie sa schimbi ceva in regedit , si nici persoanele care mi-au schimbat nu stiau . Va rog fumos daca se poate sa-mi da-ti unban va promit ca nu se va mai repeta . Multumesc anticipat

Tiger
08-06-2016, 09:59 PM
Se numeste UNIC pentru ca este UNIC si tu nu ar trebui sa te bagi sa-l modifici, nici tu, nici altii. Faptul ca l-ai modificat consider ca doresti sa faci un rau serviciului nostru, care si asa este oferit gratuit, fapt pentru care ai fost banat permanent.

Daca doresti unban platesti taxa de unban in valoare de 10 euro (Paypal / Banca Transilvania / Steam Wallet)! Cand ai de gand sa platesti aceasa taxa, contacteaza-ma pe PM!

PS: Orice tentativa de a evita banul dat, prin orice metoda, fara a plati taxa de unban atrage de sine alte sanctiuni mult mai severe!

Pana una, alta, banul ramane!

:locked: