PDA

View Full Version : Unban xZeRo



xZeRo
06-06-2016, 12:11 AM
NUME: xZeRo
IP: am ip dinami
VARSTA: 14
STEAM ID: -
ID DE STEAM: -
DATA: nu mai tin minte
ORA: nici asta nu mai stiu
HARTA: nu stiu
ADMIN: WarGoDs/ R.R.M
ADMINII PE SERVER: dRw # Evil-Vasile
MOTIV: no wcd
DOVEZI: nu am
MENTIUNI: eram afk cand ma pus la wcd

WarGods | MaRiO
06-06-2016, 12:21 AM
Faptul ca nu ai dovezi nu este bine , din moment ce te-a pus la wcd si tu nu ai facut m-i se pare normal sa iti dea ban >!!!
Din partea mea as zice banul ramane !!

#Theo
06-06-2016, 12:26 AM
Mario nu te contrazic dar eu zic ca fiecare meritam o a doua sansa deci de la mine xzero ai un mare :pro:


dar decizia ramane a lui tranda

uKpI69
06-06-2016, 12:34 AM
Mario nu te contrazic dar eu zic ca fiecare meritam o a doua sansa deci de la mine xzero ai un mare :pro:


dar decizia ramane a lui tranda

Theo are dreptate de la mine ai un :pro:

decizia ramane a lui tranda

WarGods | MaRiO
06-06-2016, 12:56 AM
Hai sa nu fiu rau dau si eu :pro: dar de alta data sa ai dovezi
Acum ramane sa stabileasca Tranda !!

iulianevil12
06-06-2016, 12:46 PM
:pro: Si comportate normal . Stiu ca iti place foarte mult acest sv de dr.
EDIT: Tu nu ai primit ban de la no.wcd ai primit din cauza la varul tau , uitate aici <b>You have to register to ba able to see this link</b> si baga numele " xZeRo ".
Eu ti-am dat pentru ca aveai ban activ nu de alta . Ai fost pe alt pc si se vedea ca ai cfg (nu stiu al cu-i era pc-ul respectiv) si te-am pus la wcd , Silent a dat ban 8 ore pentru ca nu ai facut wcd si pentru ca ai iesit cand erai T si Ban-ul care l-ai primit de la Tranda , sincer nu stiu de ce. Asta a fost tot . De la mine ai :pro: .

dRw # SiLeNTT
06-06-2016, 02:38 PM
Mie mi-ai refuzat wCD de minim 3 ori dând retry sau iesind...:contra:.Parerea mea ca nu meriți unban , il las pe Tranda sa decidă! :3

EDIT: Aaaaa, daa!
Tu nu ai primit ban de la no.wcd ai primit din cauza la varul tauNu e treaba noastra pe cine lasi tu sa joace(pe nume/pc)...Am mai vazut "specimene" ca tine care nu au fost iertate....Tu de ce sa fi primul?

Silent a dat ban 8 ore pentru ca nu ai facut wcd si pentru ca ai iesit cand erai T si Ban-ul care l-ai primit de la Tranda , sincer nu stiu de ce. Asta a fost tot . De la mine ai :pro:. Stiu Foarte ,Foarte bine ce am facut ,dar asta e o dovada ca nu a facut wCD iar tu tot ii dai :pro:? Scuze Evil-Vasile ,dar esti prea indulgent...

wLady | Kamelia
06-06-2016, 03:38 PM
:contra: banuri active..si refuzuri wcd la greu...Bafta!!

puncT.
06-06-2016, 04:48 PM
:contra: banuri active..si refuzuri wcd la greu...Bafta!!

:contra: eu zic ca banul sa ramana! Dar asta va fi decizia lui Tranda .

RaZz0R
06-06-2016, 04:54 PM
Dar pentru refuz wcd nu ai primit ban pe timp? la ce ai mai facut cerere?
-Daca taceai, filozof ramaneai.

~TraNda~
06-06-2016, 05:48 PM
Banul ramane!