PDA

View Full Version : Cerere Moderator



Pall Mall
06-06-2016, 12:03 AM
Cerere Moderator P!nK
GRAD: Moderator
NICK: P!nK
VARSTA: 14
ID DE STEAM: -
STEAM
ID DE MESSENGER: iagaruandrei31@yahoo.com
EXPERIENTA: 1 an jumate
TIMPJUCAT:245
PERIOADA: dimineața si putin seara
MOTIV: vreau sa ajut serveru să scape de toți codații
CUNOSTINTELE: amx_modx amx_harti
PROMOVARE: Reclame
CE ZICE VULPEA? : IAM07022001237

Esky
06-06-2016, 11:20 AM
Sunt :contra:,deoarece mai bine ramai la PREMIUM,fara imunitate. Sa nu uitam fazele cand zici ca un jucator are ban activ si tu le zici la altii sa le deie in locul tau.
Edit : Nu am nici-o treba cu tine,dar mai bine este asa. Nu doar tu ar trebui sa ramai la PREMIUM,mai este inca cineva,nu dau nume.

_777_
06-06-2016, 03:45 PM
Eu nu stiu ce sa zic.. Nu ti-as da pro deoarece cand eu jucam pe sv si erai si tu intrat,tu te mutai in echipa mai buna care castiga mereu chiar daca erau 2 sau 3 admini in ea ti-a nu-ti pasa.. Tu faceai asta doar ca sa ai un scor bun si cine stie sa faci un rank bun....
Si daca tu primesti MODERATOR ( imunitate ) eu sunt sigur ca tu nu o sa mai asculti de acei admini care au experienta mai buna decat a ta.. Deci Raspunsul meu este :contra:

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Si scuze ca intervin din nou ,dar au trecut doar 19 zile de cand Wick ti-a acceptat cerere dea PREMIUM si tu trebuia sa astepti 21 de zile! Raspunsul meu ramane :contra:

wLady | Kamelia
06-06-2016, 04:10 PM
ATENTIE:
* Cererile upgrade se vor face la interval de minim 21 zile(3 saptamani) de la data primirii ultimului grad !!!
:contra: Cu parere de rau dar vad ca nu poti astepta inca 3 zile....si in legatura cu ce spune targa si cu wcd-urile la fel nu prea te bagi tu sa le faci la playeri..:*:*:*

MasterkillStrike
06-06-2016, 09:38 PM
:contra: scuze :/
EDIT: :pro: numarati zilele ;)

Pall Mall
06-06-2016, 09:54 PM
Ce oameni, Targa iti ziceam tie sa te uiti deoarece eu cand intram pe forum imi dadea <b>You have to register to ba able to see this link</b> si nu puteam sa intru si stai tu linistit ca daca mergea nu iti mai ziceam. 777 eu ma mutam doar ca sa echilibrez echipele, chiar daca eram T sau CT, mie imi era indiferent. Kamelia , in primiul rand numai zice ca nu fac wcd la playeri si in al doilea rand eu de fiecare data cand intram facem aproape la toti WCD. In concluzie Targa si cu 777 au ciuda pe mine nu stiu de ce. De aici wick alege !!!!!

Esky
06-06-2016, 11:46 PM
In primul rand,scrie corect gramatical,daca vrei sa faci pe intelectualul.
In al 2-lea rand,de ce sa sa am ciuda pe tine? Is curios ce raspuns primesc.

_777_
07-06-2016, 03:25 PM
Deci 1. Eu nu as avea de ce sa am ciuda pe tine..
Si 2. Mi-am zis parerea!

-WickedSick-
09-06-2016, 07:53 PM
:cerererespinsa:
Cand iti faci timp sa intrii pe server , sa ma anunti , sa vorbim !
:locked: