PDA

View Full Version : Reclamatie



Diablo
05-06-2016, 03:10 PM
Nick-ul tau: Di@bl0
Varsta: 14
Nick-ul admin-ului/player-ului: punct
Ora si Data / harta: ieri la ora 12:00
Motiv: am facut wcd si apoi mia dat ban
Dovezi: am facut cerere unban
Mentiuni: nu mai am nimic de adaugat

iulianevil12
05-06-2016, 03:20 PM
Dc mai faci reclamatie . Ban-ul tau a fost scos ..

Diablo
05-06-2016, 03:37 PM
am zis ca fac dar am uitat ,si nu conteaza daca eram curat de ce mia dat ban

iulianevil12
05-06-2016, 03:38 PM
Pe ce nick ti-a dat ban?
EDIT: De la Punct ma refer

Diablo
05-06-2016, 03:49 PM
Deci nimeni nui face nimic

dRw # SiLeNTT
05-06-2016, 08:12 PM
Si eu te-am pus la wcd si nu ai aparut , dar totusi puteai sa vb cu Tranda īntāi.

wLady | Kamelia
05-06-2016, 08:53 PM
Reclamatia nu are treaba cu cererea unban...
Īl așteptăm pe punct să vina cu explicația sau dovada

G|Lepu
05-06-2016, 10:33 PM
O scurta interventie: Eram pe server si un jucator la intrebat pe diablo daca are cfg,el a zis ca da si punct la intrebat ce are si el a zis ceva (nu imi aduc aminte ce fel de cfg)si la banat.poate sa deie cfgul aici sa vedm si noi

dRw # SiLeNTT
05-06-2016, 10:45 PM
O scurta interventie: Eram pe server si un jucator la intrebat pe diablo daca are cfg,el a zis ca da si punct la intrebat ce are si el a zis ceva (nu imi aduc aminte ce fel de cfg)si la banat.poate sa deie cfgul aici sa vedm si noi

Dar puncT. site foarte bine ca trebuia sa-l bage la wcd.... Nu se da ban direct decāt la cererea unui Owner iar din ce ma priveste pe mine puncT. a gresit si trebuie iertat deoarece e prima lui abatere. :* ♡ Dar totusi are :pro: de la mine ...Scuze puncT. „£☆

G|Lepu
05-06-2016, 10:49 PM
Dar puncT. site foarte bine ca trebuia sa-l bage la wcd.... Nu se da ban direct decāt la cererea unui Owner iar din ce ma priveste pe mine puncT. a gresit si trebuie iertat deoarece e prima lui abatere. :* ♡ Dar totusi are :pro: de la mine ...Scuze puncT. „£☆

da si inainte de asta ia dat sa faca scan wg si il pune sa joaca ca e curat si la vreo 3 min cand ii vede pe aia ca vorbeau ii da ban

dRw # SiLeNTT
05-06-2016, 10:53 PM
Hmm.. stai ca nu inteleg deci l-a pus la wcd ,a iesit curat ,iar apoi l-a banat?

G|Lepu
06-06-2016, 12:52 AM
Cam așa ceva , la pus la joc și după ce au vorbit aia de cfg punct ia dat ban și a zis "acum nu mai are cfg"

iulianevil12
06-06-2016, 01:06 PM
da si inainte de asta ia dat sa faca scan wg si il pune sa joaca ca e curat si la vreo 3 min cand ii vede pe aia ca vorbeau ii da ban

Leep , nu ai grad sa raspunzi la cereri sau sa te exprimi cu :pro: sau :contra:

dRw # SiLeNTT
06-06-2016, 02:51 PM
Leep , nu ai grad sa raspunzi la cereri sau sa te exprimi cu :pro: sau :contra:
Eu nu l-am vazut sa raspunda cu :pro: / :contra: asa ca nu ai de ce sa fi rau cu el...El incearca sa ne ajute sa aflam de s-a intamplat,il rog pe Tranda (daca nu se supara) sa verifice si el ce s-a intamplat(in loguri)!
Cu alte cuvinte ai un MARE :pro: de la mine ... Scuze puncT. dar ori ce admin trebuie sanctionat cand greseste...

puncT.
06-06-2016, 04:30 PM
deci.el mi-a spus ca are cfg,dar nu-l foloseste. Dar toti de pe server toti ziceau ''Di@blo are cfg,baneaza-l,nu am screen-uri'
EDIT: Da recunosc merit down,sau advertisment astept ce zice Tranda. :3

--------------- Added after 2 minutes ---------------


am zis ca fac dar am uitat ,si nu conteaza daca eram curat de ce mia dat ban

Vreau si eu dovada de la wcd ca esti curat mane,acolo nu-mi aparea numele/id-ul tau .

dRw # SiLeNTT
06-06-2016, 04:47 PM
Dar totusi daca nu il folosea nu trebuia sa ii faci nimic...Dar in legatura ca nu are wCD-ul care arata ca este curat... s-ar putea pune in loc de bag dar in continuare cred ca ai cam gresit!

EDIT: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Copy and Paste in browser!!!(si o sa vezi ca e curat!)

~TraNda~
06-06-2016, 05:43 PM
Am zis sa te scap fara sa te sanctionez, punct, dar pana la urma a venit si reclamatia. Ai dovada wcd in cererea lui unban, pe care i-am acceptat-o.
Daca eu zic ca am cfg ma banezi nu?
Primesti down pana la helper sa te inveti minte cum si cand se da ban.
Si inca ceva, reclamatia e pe numele tau, tu trebuia sa vi cu dovada contrarie reclamatie.
Urasc banurile date fara motive, fac o imagine proasta serverului.