PDA

View Full Version : Pentru Chioru'



AnOnIm
11-10-2010, 11:09 AM
Domnule,ai grija mare la limbaj si cum suferi tu... ca ne suparam.
Acum sa si explic. Intra de dimineata pe principal,eram 2 vs 3...ii dau ban lu' unu cu wall,si intra el,facem 2 runde...si imi zice mie ca duuuust ala are wall si ca sunt chior,nu-l vad...cand eu jucasem cu el de atatea ori. I-am zis frumos sa termine si nu stiu ce mai zice...
Intra pe zm,eu dupa el...si il atentionez...Imi baga un text ,"hai lasa-ma" ...si tot asa...
Ma daca ai admin pe zm,nu inseamna ca esti si zeu ,sa suferi peste tot. Tine minte nu ai imunitate pe zm,noroc ca il respect pe Max. ;)

HarD*ChIoRu*cL
11-10-2010, 11:20 AM
Eu unul cred ca am mare grija la limbaj.....dar cand vad un hacker ma oftica rau de tot...dar cred ca era mai corect sa-mi dovedesti si mie ca nu are wall nu sa incepi sa-mi dai kick..ok?

AnOnIm
11-10-2010, 07:39 PM
Eu unul cred ca am mare grija la limbaj.....dar cand vad un hacker ma oftica rau de tot...dar cred ca era mai corect sa-mi dovedesti si mie ca nu are wall nu sa incepi sa-mi dai kick..ok?

Adminul stie ce are de facut,nu strigi in gura mare ca ala are wall, de "n" ori...folosesti si tu ca omul say_team@ daca esti asa de inteligent .
Si daca tu faci adminul "chior" si suferi la el,imi zici ca ai grija la limbaj...esti nb ! :*

-=MaX=-
11-10-2010, 11:39 PM
Are dreptate Anonim, grija mare cu limbajul si citeste ce scrie in regulament referitor la raportarea codatilor!