PDA

View Full Version : Propunere/parere



RaZz0R
23-05-2016, 05:11 PM
propunere:
Vreau sa va propun, daca doriti, modificarea skinurilor anumitor clase de zm, modelele playerilor si/sau modelele armelor la alegerea voastra.
Skinurile consta in imaginea totala a clasei de zm si in "armele" acestora, la fel si la arme si modelul playerilor.
Daca se doreste anumite schimbari, astept si propuneri legate de skinurile care se doresc schimbate.
!!! Nu uitati ca skinurile sa fie in rezolutie HD!!!

stire:
vreau sa anunt ca intentionez sa dezvolt cateva reguli noi.
Acestea consta adaugarea catorva reguli clare pentru anumite mape in parte si cateva reguli de urmat in scazul unui scan cu wcd.

~TraNda~
23-05-2016, 06:47 PM
As propune sa se schimbe si skinul la CT, dupa ce se alege zombie-ul, chiar si tero capata un skin ce CT.
M-am gandit sa arate serverul mai „Horror” si mi se pare un skin frumos.
Download <-- click (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

wLady | Kamelia
23-05-2016, 07:04 PM
Si modelul m4a1 e frumos...din ultima poza.
Si knife-ul ar fi mișto să īl schimbi īn modelul de era īn /fpsmon
Nush dacă ar fi trebuit să īmi dau cu părerea dar mai joc si eu ocazional

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Nu băgați si vip.?..poate ar atrage playeri

~TraNda~
23-05-2016, 07:15 PM
Nu băgați si vip.?..poate ar atrage playeri

Total :contra: pentru asta. VIP-ul la modurile zm, cs, respawn strica jocul.

wLady | Kamelia
23-05-2016, 10:14 PM
Nu ma refer la hp+ sau eu stiu ce altceva care te-ar putea ajuta la joc...ci la efecte vizuale sa zic asa...gen cum e pe furien laserul sau skin special pentru vip...alte modele de arme care sa atraga lumea
Din cate am vazut serverul de zombie a scazut in numar de playeri..fata de ce era odata

RaZz0R
23-05-2016, 11:14 PM
Nu ma refer la hp+ sau eu stiu ce altceva care te-ar putea ajuta la joc...ci la efecte vizuale sa zic asa...gen cum e pe furien laserul sau skin special pentru vip...alte modele de arme care sa atraga lumea
Din cate am vazut serverul de zombie a scazut in numar de playeri..fata de ce era odata

Sv de zm a cazut din cauza ca modul nu mai e asa de jucat cum era odata, asa cum e si cs 1.6, cs 1.6 o sa se duca de tot in cativa ani, pentru ca toata lumea trece pe go.

RaZz0R
24-05-2016, 12:23 PM
Am facut un test mic si am adaugat model pentru He grenade.
Din pacate, din acel model doar pentru he am gasit. poate reusesc sa modific textura si sa o fac si pentru flash/smoke cu alte culori. astept pareri.

Itachi
25-05-2016, 08:48 AM
Sunt :pro: deja skinurile astea sunt vechi de ani buni.. pt ZM , CT,arme ar trb schimbate in unele noi.

petryca
28-05-2016, 01:51 AM
Nu ai ce face in "stresiune",ha?:))))
Super idee!
Daca e ceva de plugin-uri,ma anunti:)
Au mai fost probleme la zspawn,antidot si cele 2 clase de zm?:)
:ass:

RaZz0R
28-05-2016, 09:48 AM
Cat am fost eu pe server nu, au functionat. Te amunt daca e cev:>

WarGods | KGB
29-05-2016, 11:47 AM
Binevenita este ideea de a schimba ceva la serv de zm. Skinuri noi si reguli noi ptr unele mape...succes!!