PDA

View Full Version : Dream=Drake(Malboro) .



DarkRed
22-05-2016, 06:09 PM
Salut impreuna cu KGB si cu ADRI am elucidat "un mister" ,si anume ca jucatorul Dream's (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) este defapt vechiul nostru tovaras ,Drake (Malboro) ce a fost banat in urma cu ceva timp pentru folosirea codurilor .
Ip-ul lui Dream's : aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>|%20Dream)
Cautati IP-ul lui aici si va rezulta ca are aceiasi locatie cu a lui Malboro ,"Italia-Sicilia" .
Alta dovada (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) .

~TraNda~
22-05-2016, 06:18 PM
Buna treaba baieti!

WarGods | KGB
22-05-2016, 06:29 PM
And this guy is busted!! :)))

Dream'S ♪
22-05-2016, 07:05 PM
Buna treaba baieti :)).
Da sunt in Sicilia dar sunt departe de dracke (Grigoras cum e pe fb)..Nu stiu de unde ati scoso ca eu sunt dracke ..Va pot da orice dovada vreti ca sa demonstrez ca nu sunt el..
Si ala cu clanul lam intrebat daca el mai are grija de clan si a zis ca nu pot sal iau eu.

WarGods | KGB
22-05-2016, 07:15 PM
Domnule copil Dream's,ai acelasi ip cu al lui Dracke ala,iti spune ceva ? Ai fost prins ,dovedeste ca nu esti acelasi ,tu si Dracke ??
Sa vedem si noi ce dovada aduci!!! Succes!! :))

DarkRed
22-05-2016, 07:19 PM
Dar parca erai din "Moldova-Nisporeni" ,te-ai mutat ? :))

Dream'S ♪
22-05-2016, 07:21 PM
Dar parca erai din "Moldova-Nisporeni" ,te-ai mutat ? :))

Normal ca sunt din Moldova.
Ce logica ai si tu :))))))))
Vrei sa-ti arat certificatul de nastere? :))

DarkRed
22-05-2016, 07:27 PM
E pentru prima data cand insult pe cineva in comunitatea asta ,dar nu se mai poate .
Tu esti terminat rau !
Locatia ta este "Moldova-Nisiporeni" pe forum ,iar ip-ul te da de gol ca locatia ta actuala este in Italia .
Degeaba incerci sa dovedesti ca nu esti el ,deoarece te cam da de gol si gramatica .

Dream'S ♪
22-05-2016, 07:30 PM
Sunt nascut in Moldova..
Si acum stau in Italia..Nu stiu cata minte iti trebue sa iti dai seama asta..

DarkRed
22-05-2016, 07:37 PM
Tu faci diferenta dintre locatie si locul nasterii ?
-Raspund eu pentru tine : Nu .
Anyway ,am observat ca degeaba incerc sa-ti spun ceva ca oricum tu intelegi pe invers .

Esky
22-05-2016, 07:38 PM
Deci,il banuiam de mult ca el este. A intrat prea dintr-o data in "activitate" pe forum. Nu inteleg care este problema ca are alt cont. Nu scrie nici unde ca nu are voie omul banat sa-si faca alt cont sau poate nu am vazut eu.

Tiger
22-05-2016, 10:42 PM
Banat.

Daca vrei unban pe acest forum sa ma contactezi pe facebook si sa imi trimiti o copie dupa carnetul de note/identitate (sa iti vad numele, nu ma intereseaza alte detalii).

:locked: