PDA

View Full Version : Propunere noua! [RESPINS]



Dream'S ♪
22-05-2016, 12:41 PM
Salutare ! Am mai revenit cu cateva propuneri: 1.:La fete sa arate numele roz si sa scrie subnume "Girls" ca cum este la Moderatore/manager server/programator/designer etc.Si cand cineva isi face contul si la "sex" pune feminin sa i se bage automat ..Daca o sa fie mai greu asa Tiger poate sa deschida un topic in care toate fetele care doresc asta sa lese un reply in acel topic sau sai dea PM..
2:.La a 2 propunere doresc sa se mai adauge pe langa "Cerere staff/Cerere DNS&Subforum/propuneri comunitate etc . sa se mai bage "Poze membri comunitari WarGods" .Si acolo cine vrea sa isi bage poze de-a lui/ei.
Sper ca o sa va para bune aceste 2 propuneri.O duminica frumoasa:*

WarGods | KGB
22-05-2016, 12:57 PM
Eu inteleg ca esti in cautare de fetite si vrei sa fie una frumoasa si desteapta,bafta!! :)) Ori si tu esti fata :))

Dream'S ♪
22-05-2016, 01:01 PM
So crezi tu KGB :)).Dar oricum ar FI mai frumos asa :)) (Poate le gasim la cei care nu au):))

~TraNda~
22-05-2016, 01:14 PM
Eu inteleg ca esti in cautare de fetite si vrei sa fie una frumoasa si desteapta,bafta!! :)) Ori si tu esti fata :))

=)) Tot ce este posibil mosule, tot ce e posibil :)) .

ON: Nu mi se pare o idee rea propunerea #1, suna bine, dar nu o culoarea roz :)) prea piti, ci o alta culoare, nu stiu.
Cat despre propunerea #2 nu stiu ce sa zic, nu prea ii vad rostul. Poti deschide un topic la Discutii Comunitate pe tema asta.

DarkRed
22-05-2016, 01:18 PM
:contra: !