PDA

View Full Version : [Reclamatie] Evil Vasile



Dream'S ♪
21-05-2016, 12:40 PM
Nick-ul tau: WarGods | Dream
Varsta: 15
Nick-ul admin-ului/player-ului: dRw # Evil- Vasile
Ora si Data: Mi se pare ca era 10:20 /21.05.2016
Motiv: Face abuz de grad.Era mapa deathrun_hertz (nustiu precis cum se numeste..)si eram 3 vasile si inca un player au murit si am ramas singur..Eu faceam bhop sa o fac mai repede si el imi tot dadea slap fara motiv.si ieri sau joi (nu imi aduc aminte ziua precisa) eu aveam lag foarte mare si ma scos serverul din causa lag-ului .. intru inapoi si iarasi el sare cu gura ca de ce nu pot sta tero ca de ce ies..Si destul de clar a ararat in chat ca ma scos din causa lag-ului..si tot in ziua aia era mapa deathrun_arctic si el scurta,eu iam zis ca nui frumos sa scurteze si el a iesit deodata depe server .
Dovezi: Nu am dovezi cand a scurtat..daca are tupeu poate sa zica si el.La fel si cu slap-ul nu am ..dar te poti uita in consoala Tranda.
Mentiuni :Acest individui merita cel putin un down sa se invete minte .
P.S.: A fost si HellChate pe server insa era spectator ca de fiecare data si nu sunt sigur daca a vazut.

>Magic
21-05-2016, 01:09 PM
Atâta timp cât nu ai dovada , ai :contra:
Dacă verifica Tranda consola și e adevărat ce spui , decizia îi aparține lui Tranda

uKpI69
21-05-2016, 01:14 PM
Si de la mine ai tot :contra:

iulianevil12
21-05-2016, 01:22 PM
Man . Nu am facut abuz dar era unu Wischer parca . Nu stiu sigur si isi punea numele dRw # Wischer dar el nu era in clan..... Ii schimbam numele in Wischer si Dream am spus ca fac abuz.. Dar faza cu scurtu nu o cred , recunosc scurtam inainte sa am grad pe sv , fiindca nu stiam ca nu este voie , iar faza cu lagu , am spus ca sa nu mai intri pe sv , pentru ca te baga terro si dupa te scotea lag-ul si se restarta runda .....
EDIT: Nu stiu de unde le scoti . Daca era adevarat ii spuneam lui Tranda si asta era , primeam down si asta este....

dRw # SiLeNTT
21-05-2016, 01:29 PM
:contra: Serios ,fara dovezi faci si reclamatie?Pe plus nu cred ca scurteaza/incalca regulamentul , dar poza cu Abuz?Ai facut-o?Ca aia ai fi putut si telefonul/snapshot sa o faci!Nu era greu!

Edit:
<Magic:
Dacă verifica Tranda consola și e adevărat ce spui , decizia îi aparține lui Tranda. Ai si tu dreptatea ta , daca Tranda decide altfel asta e!

Dream'S ♪
21-05-2016, 01:38 PM
Adica ma faci mincinos? Nu ai scurtat tu de la inceputul harti ? Si nu am avuto in videre de ala ca isi punea numele ca si cum era in clan.ci ca imi dadeai mie slap fara motiv.il las pe tranda sa verifice consoala si sa vada ca cand ti-am zis de scurtat ai ieist.si azi cand te intrebam daca mai scurtezi pe arctic taceai..

~TraNda~
21-05-2016, 01:51 PM
Dupa 20 min perdute degeaba, sa stau sa caut prostiile si copilarismele voastra in loguri, gasesc doar asta

L 05/21/2016 - 04:27:07: [admincmd.amxx] Cmd: "dRw # Evil-Vasile<196><STEAM_0:0:1883714451><>" slap with 0 damage "WarGods | Dream<213><STEAM_ID_LAN><>"


Adica eu stau ca prostu ma sa caut pentru 1 slap? Daca voi credeti ca eu am timp sa stau de toate prostiile voastre va inselati!
@Dream: cand faci o reclamatie vino si cu dovezi (nu e greu sa faci un ss si sa-l pui pe forum). Pentru 1 slap sa faci reclamatie? Te credeam mai cu capul pe umeri
E adevarata faza cu schimbatul nick-ului, dar evil a procedat corect intrucat ala NU e in clan!
:locked: