PDA

View Full Version : cerere unban=>Iohannis



Iohannis
16-05-2016, 09:00 PM
NUME:Iohannis
IP:82.78.66.4
VARSTA: 13 ani
ID DE STEAM: nu am
DATA: 16.05.2016
ORA:20:55
HARTA: De_Dust 2
ADMINI PE SERVER: 777 si Boutique:*
MOTIV:m-au confundat cu 7sake bos7
DOVEZI:nu am dovezi
MENTIUNI: niciodata nu am jucat cu numele asta

wLady | Kamelia
16-05-2016, 09:02 PM
de la mn ai :pro: unban dar sa intri cu wac activ

Boutique
16-05-2016, 10:06 PM
Dragul meu, eu sunt :contra: cererii. Ai ban activ de la David,motivul --> refuz.wcd. Dacă vrei să joci pe furien plăteşte taxa. Numai bine! :)
Edit: Şi v-aşi ruga că īnainte să va pronunţaţi la cererii de admin/unban etc,să verificaţi acel "player" să nu aruncaţi pro sau contra aiurea :P
Acesta esti tu asa-i? :)) ttp://<b>You have to register to ba able to see this link</b>

FrE$h
16-05-2016, 10:18 PM
:contra: poate nu ai jucat cu nick ala ....dar ban tot ai luat de la Wick ...ori platesti taxa unban ori adios !!!!!!

~TraNda~
16-05-2016, 10:39 PM
Scuze ca ma bag.
Ca admin ar trebui sa stiti ca STEAM ID il gasiti unic doar la CS-urile de pe STEAM, cele cumparate cu CD-Key pe STEAM.
Pentru CS-urile descarcate de pe internet, de pe diferite site-uri, nu exista STEAM ID unic, un STEAM ID corespunde cel putin inca unui player, adica din start sunt 2 cu acelasi STEAM ID.
La cate CS-uri sunt pe internet sunt vreo 10% cu acelasi STEAM ID.
O seara faina.

_777_
16-05-2016, 10:42 PM
:contra: clar! Eu am dat ban cu motivul ban activ. Si de cānd e la moda sa joci cu un nick furat de la alt player care are rank mai bun.?

Dream'S ♪
16-05-2016, 10:54 PM
Scuze ca ma bag ..dar cu ce nume a jucat ce avea rank mai bun? :))
:@ Tranda la urma urmei daca isi schimba win isi ia adio de la acel steam id :)

~TraNda~
16-05-2016, 11:01 PM
Scuze ca ma bag ..dar cu ce nume a jucat ce avea rank mai bun? :))
:@ Tranda la urma urmei daca isi schimba win isi ia adio de la acel steam id :)

Nu are nicio legatura windows-ul cu STEAM ID-ul. Eu pot sa imi schimb windows-ul, dar dupa descarc acelasi CS pe care il am acum si am acelasi STEAM ID ca inainte.
Nici unique ID nu are legatura cu windows-ul.

Dream'S ♪
16-05-2016, 11:05 PM
Nu are nicio legatura windows-ul cu STEAM ID-ul. Eu pot sa imi schimb windows-ul, dar dupa descarc acelasi CS pe care il am acum si am acelasi STEAM ID ca inainte.
Nici unique ID nu are legatura cu windows-ul.

Nustiu daca ai incercat asta vreo data dar mie tot timpul mi se schimba steam id.
Daca e cum zici tu atunci cand iau ban imi iau alt cs si nu am acelasi steam id? Te gresesti!

~TraNda~
16-05-2016, 11:10 PM
Nustiu daca ai incercat asta vreo data dar mie tot timpul mi se schimba steam id.
Daca e cum zici tu atunci cand iau ban imi iau alt cs si nu am acelasi steam id? Te gresesti!

Steam ID-ul difera de la CS la CS, nu de la windows la windows.
Steam ID-urile pentru CS-urile Non-Steam sunt generate de Dproto, de aceea nu sunt UNICE pentru ca poate genera la mai multi acelasi STEAM ID.
Si da, daca schimbi CS-ul in proportie de 90% ti se schimba si STEAM ID-ul fiindca Dproto iti genereaza altu.

MasterkillStrike
17-05-2016, 09:50 AM
Total :contra: a luat ban de la wick asa ca a avut el ceva

-WickedSick-
18-05-2016, 03:58 PM
Pentru inceput , nu acuz pe nimeni ca au dat :pro: cererii acestui individ deoarece nu aveti de unde sa cunoasteti cazul , fiind unul mai vechi , iar majoritatea staff-ului este mult mai apropiata de aceasta perioada , pe de alta parte acest "Iohannis" , este "7sake bos7" , nu l-am recunoscut dupa STEAM ID , asa cum a crezut Tranda , ci dupa ID-ul de Messenger care corespunde in totalitate cu cel a lui "7sake bos7"
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Iar aici una dintre cele 7 cereri a lui 7sake respinse toate .. , penibil!
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Pentru a vedea si celelalte cereri introduceti numele "7sake" in functia "search" a forumului .
7sake bos7 --> <b>You have to register to ba able to see this link</b> ( Figureaza cu 19 ban-uri la activ)
Ce-ti pot spune mosule , ai fortat nota si ai intrat pe server , stiind ca dispui de "ban activ" , daca mai vrei sa joci , platesti taxa de unban!

Dream'S ♪
18-05-2016, 04:55 PM
:locked: :)))

-WickedSick-
18-05-2016, 06:15 PM
Nu mai lasa replay-uri aiurea , fa posturi utile daca totusi vrei sa faci ceva!
:locked: