PDA

View Full Version : Propunere [RESPINS]



Dream'S ♪
14-05-2016, 05:24 PM
Salut..
Vreau sa propun si eu ceva..: Sunt multi care fac cereri pe forum de moderator si altele . Sunt multi care inca nu au multe posturi sau alt ceva si nu se acceapta. Asa ca propun sa se puna si plata pentru cine vrea si inca nu are posturi sau alt ceva.. Si cu acesti bani putem sa mai punem inca cineva cativa bani si sa mai luam un server de minecraft,metin,samp,cs:go,cs 1.6 etc.. Asa am popula si comunitatea mai repede cu mai multe servere.. Si cum comunitatea are multi oameni si serverele care le avem sunt si mai pline..
Sper sa va para o propunere buna ;)
EDIT: Doresc sa se pronunte toti care vad acest topic cu :pro: sau :contra: si desigur sa si comentati.
Multumesc ;)

DarkRed
14-05-2016, 06:05 PM
Este buna propunerea ,dar nu in totalitate .

~TraNda~
14-05-2016, 09:58 PM
Justice zice bine.
Este o initiativa buna, dar gandeste-te, nu stii cui ii dai gradul de Super Moderator (de exemplu) care are acces la ban si o parte din CP-ul forumului si te trezesti cu toate peste cap.
La fel la moderator, ii dai pe o sectiunea si te trezesti ca totul e sters, ce mai faci dupa?
Se da grad de VIP pe donatii.
Momentan sunt :contra:

Esky
14-05-2016, 10:00 PM
Este buna ideea. Asa scrie si la gradul de VIP pe forum ca trebuie platit dupa el sau se acorda pentru aporturi aduse comunitatii,dar multi au vip fara sa fi adus un aport.

statica
16-05-2016, 01:47 PM
interesanta propunerea ta insa trb sa vedem ce zice boss-ul ;)

Dream'S ♪
17-05-2016, 02:03 PM
@Targaryen nu am zis sa se dea gradul daca doneaza pe servere cum e la vip.Daca vrea sa aiba grad pe forum sa plateasca separat,nu sa se dea daca doneaza sau da boost pe vrun server.