PDA

View Full Version : Reclamatie 903



eXcess | BLACK SCORPION
13-05-2016, 05:26 PM
Desi are slot juca cu nalt nick,cind lam pus spec a zis ca e 903 si sa schimbat nickul,a zis ca juca un prieten,

DOVEZII:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
REGULAMENT
Adminii si sloturile au obligatia de a juca pe server cu un singur nume. Chiar daca nu vor prefixul WarGods sau wLady in cazul adminilor, desi ar fi frumos, isi vor alege un nume stabil cu care vor juca. Nu va mai schimbati numele decat cand este strict necesar!

team11
13-05-2016, 05:42 PM
Scuze ca o spun da chiar esti "but" cum a mai spus playerii de pe server ce pana mea esti turc??? da a jucat un prieten nu lam lasat sa joace cu nick "903" si si-a pus el un nume . lai pus spec si imd mam pus eu la calculator sa vad carei treba si stiu ca ti-a zis cineva sa-l pui spec ca voi vedeati aim :)) uite aici dai dovada de .............
+ la asta Margelaru mi-a zis de ce schimbi mapele cind deja se finiseaza runda??? poti sa explici si tu aici????? daca esti asa mare si tare.... =)) Parerea mea e ca nu meriti tu admin 1. Asculti toti playerii si ii verifici pe toti facind wcd in " " ca au cod =)) ..punete spec pui si vezi singur daca e suspect sau nu , daca are aim faii un demo si nu te mai chinui sai explici sa-ti faca wcd :D , intra multi straini si el nici nu se uita sa vada ( sa se uite macar la player 5-10 min ) poate are wall ( caci cine cunoaste imd observa ) sau NO RECOIL ( care exces habar nare cei asta :D ) el ii baga pe toti spec si hai faceti wcd ...... playeru nu intalege si gata repede ban ...si na jucam 5vs5

Sincer dupa cum am observat tu si teg va mancati intre voi , vreti sa demonstarti da nush ce. Vreti sa pareti ca suntei buni dar na..00000 :D


eXcess | BLACK SCORPION spunemi si mie terog daca nu e secret cum ai facut poza(dovada)???=))

eXcess | BLACK SCORPION
13-05-2016, 07:16 PM
Cind am intrat am intrebat daca schimb si mi sa cerut sa schimb mapa,dar daca tu zici ca nu am experienta e ok,dar ca tine am banat sute aveau cod si ziceau ca era un prieten la pc sau fratisu e veche ponta care o spui tu,eu am experienta in adminat cit nu ai tu in jucat cs,si mai spuneai ca nu e wcd obligatoriu, apropo vezi cai dadeam si varianta in engleza dar tu de unde sa sti daca nu o foloseai.

Teg-Kiddow
13-05-2016, 08:18 PM
Nu vroiam sa ajung la asta insa se pare ca cineva nu are ce face mai bun de facut acasa si tot comenteaza :

Draga " Domnule 903 " vezi de jocul tau acolo si nu mai pomeni de mine in toate commenturile tale ca nu faci decat sa fi penibil si jalnic . Te tot scoti atata ca au fost prieteni si etc si cand te-am prins ca nu aveai wcd on te dadeai mare smecher si te faceai ca nu vezi ce iti scriu :)
Esti mai but ca noi la un loc :) Vezi de viata ta prapadita si nu mai comenta atata de altii

ADRI
13-05-2016, 09:08 PM
nu mai fiti copii , si cautati sa va intelegeti.
:locked: