PDA

View Full Version : Cerere Imagini DeathRun Facebook



~TraNda~
09-05-2016, 10:25 PM
Nick-ul tau : Tranda ♪
Marime : imagini pentru facebook (profil si coperta)
Imagine / Render : Orice tine de deathrun inclusiv clanul dRw # .
Vreau in special o imagine de coperta in care sa fie ceva frumos pentru clanul dRw # undeva sub sa scrie in paranteza mai mic (DeathRun WarGods), in colt stanga sus sa scrie WarGods Community, undeva sa scrie ca inscrierile + conditiile pentru intrare clan se fac pe forum: <b>You have to register to ba able to see this link</b> iar in colt dreapta jos sa scrie LIDERII: WarGods | R.R.M si dRw # Nutella :3
Text + Culoare : dorect mai multe imagini pentru serverul de deathrun. Cu orice text, culoare, reander etc.
Mentiuni: Vreau cat mai multe imagini sa le postez pe pagina de facebook.
Puteti posta acum 2-3, peste 1 saptamana altele 2-3, nu ma supar :)) . Importat e sa am ce sa postez.
Cand o sa postez imaginile, in descriere am sa las numele autorului.
Multumesc.

~TraNda~
18-05-2016, 07:25 PM
Intrebare: Mai exista designer in comunitate? :| cererea este deschisa din 09.05, si nu sunt singurul caz. La ce dreacu mai aveti gradul ala pe forum?

Dream'S ♪
18-05-2016, 08:47 PM
Asta am zis si eu :@
bLLue are de pe 03.05 cerere motd.chiar asa la ce naiba mai aveti grad?

DarkRed
19-05-2016, 01:38 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

.

~TraNda~
24-05-2016, 09:58 PM
UP!

DarkRed
24-05-2016, 11:06 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Nu sunt niste imagini perfecte ,stiu ,dar oricand poti sa spui daca vrei ceva in plus sau in minus si o sa ma stardui s-o retusez .

~TraNda~
25-05-2016, 02:37 PM
Nu vreau imagini perfecte. Apreciez orice imagine si o postez pe pagina de fb a serverului DR. Cand poti sa faci o imagine o faci si o postezi aici. In descriere o sa apara numele tau.

~TraNda~
06-06-2016, 08:28 PM
Up..

DarkRed
09-06-2016, 06:41 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

~TraNda~
14-06-2016, 09:43 PM
Justice, poti face un pack de 8-10 imagini? Ca sa pun cate 1 pe saptamana.

DarkRed
14-06-2016, 10:26 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Momentan nu pot sa fac un pack ,dar o sa incerc maine ,cel tarziu poimaine sa fac unul .