PDA

View Full Version : Retragere 903



team11
09-05-2016, 05:41 PM
NUME: 903
DURATA: --- daca poti sa imi lasai slot sa am numele rezervat ( am sa intru mai rar . thx
MOTIV: dupa cum vad nu sa luat masuri ,,, ma retrag Din cauza la niste ADMINI KGB stie despre cine este vorba Am observat ca sunt Citiva Admini care habar nu au despre Admin nu cunosc comenzile bine ( cred ca sunt in fata calculatorului nite copii )
MENTIUNI: + la asta nu sa mai rezolvat problema cu lagul ( "nu mai pot juca asa ma omoara lagul :(( citi admini sunt chiar nu se poate stringe niste bani sa luam alt host" :-/:-/) , parasuta si maps .
Adri si cred ca mai bine ar fi ca unban sa fie fara bani nu am mai vazut asa ceva undeva :d sper sa nu te superi , mai bine sa pui vips sau Admini sa fie cu bani , Caci sunt multi playeri banati pe nedrepate si fac cerere unban si le zici sa plateasca 1 sau 3 euro cit mai costa unban-ul ... nu e normal deci joc cu cod iau ban achit taxa de unban 2 euro si joc mai departe :D ........ asa pierdem playerii deci tu decizi ... Daca se rezolva problema cu lagul ( trecem la alt host ) din partea mea in fiecare saptamana voi baga boost .

~TraNda~
09-05-2016, 05:47 PM
Scuze ca ma bag.
Problema cu lagul nu este doar pe GunGame, este intalnita si pe DeathRun si pe Knife, dar nu asa des cum zici tu zici. Are momente dedicatul cand pune serverele jos, nu avem ce face, asta e.
Dar daca zici ca e asa lag, mai des decat pe celelalte servere de pe dedicat ar trebui optimizat putin serverul, este cam neinregula.
Cat despre neregulile cu ceilalti admini, poti face o reclamatie iar ceilalti sa te sustina, respectivul sigur ar primi downgrade sau remove, nu se merita sa faci o retragere din cauza asta.
Succes.

WarGods | KGB
09-05-2016, 05:52 PM
Eu spun pe fata,este vorba de Teg-Kiddow ,ca admin,mai are de invatat,Teg nici macar nu stia ca pe serv de gg ,pe anumite mape sunt buti!
Cum sa ceri tu ca admin (Teg in cauza) altui admin (903) sa verifice butii daca au cod,stiind (Teg) ca sunt buti?? :))
Despre host ,mai greu de gasit player/admini responsabili ptr. a plati alt host!!
ADRI da-ti parerea !!

ADRI
09-05-2016, 06:28 PM
903 o sa ramai cu slotul atata timp cat o sa fii activ , problema cu lagul e veche si mai dureaza pana la remediere momentan nu se ofera nimeni si chiar si asa pachetele (host+boost) sunt destul de scumpe deci o sa mai dureze
si Teg-Kiddow o sa ramana momentan la Helper pina invata ce inseamna sa fii admin .
:locked: