PDA

View Full Version : salut :)



sysy ionut
06-05-2016, 11:49 PM
Sunt pus sa fac /wac-ul acele de 2 3 ori si mereu ma gaseste cu Possible Wallhack nu am nici un cod am pus si la cerere unban tot aceasi treaba am sters cs am reistalat.Nu pot sa imi dau seama de la ce este poate ma puteti ajuta cu ceva:|

WarGods | KGB
07-05-2016, 12:45 AM
Cand am timp te ajut eu,lasa pm la yahoo mess amx_kgb sau aici un pm si te ajut eu.
Sa dai mai multe detalii ,ce cs ai,ce windows ai...etc.

DarkRed
07-05-2016, 03:57 PM
Uite-te aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) .

Dracke ♪
07-05-2016, 05:50 PM
Acum patesc si eu la fel.. Chear daca am sters tot si reinstalez cs-ul si tot wCD-ul detecteaza ca am ceva.. Insa dau la CFG si nu arata nici un fisier..

sysy ionut
07-05-2016, 08:50 PM
id de mess ionut.sysy am windows 7 ultimate joc de pe un laptop nici imagina mare nu se vede :( dar totusi incercam sa joc si eu cs pe acest server imi place e distractiv lumea ma acceptat asa cum sunt chiar daca fac eu glume nesarate ...... nush ce sa zic de la ce este iti dau ce vrei poti intra si la mine in pc tot la fel arata iti raspund mai greu in timpul zilei sunt la munca si deasta si cs am 1.6 non steam daca vrei iti pot lasi si fb si vb acolo

DarkRed
07-05-2016, 09:21 PM
Sunt programe, fie update-uri de la windows, ce se "amesteca" in zona de memorie a CS-ului.
Asadar nu ai de ce sa te ingrijorezi ca ai avea un cod ,etc .

sysy ionut
07-05-2016, 11:12 PM
pai da macar ajutama sa gasesc chestia aia sa o elimin si sa pot juca:)