PDA

View Full Version : C.Admin



DarkeyeS
04-11-2011, 11:49 PM
NICK: Dark,DaRkEyEs
VARSTA: 19
STEAM ID: STEAM_0:0:12750386
ID DE MESSENGER: alex_best_4you@yahoo.com
EXPERIENTA: Am experienta, am avut 3 servere deschise, acum am si unul aici in comunitate
TIMP JUCAT: am jucat o ora aseara cred...
PERIOADA: Depinde, seara stau mai mult daca am cu cine...
MOTIV: Trebuie sa fie permanent un admin online
REDIRECTE: Da (15)
WAC: Da ,daca este cazul...

AnGeL | Pro (W_^)
05-11-2011, 12:42 AM
Contra.

Admi_ral
05-11-2011, 02:26 AM
Kelule tre sa argumentezi contra ...astfel nu va fi luat in consideratie... :contra: de la mine la fel...joak mai mult si incepe de la slot...sunt de akord ku tine ca zm are nevoie de admini...dar de admini care au jukat mai mult de o seara si shtiu toate momentele de pe zm...aceasta practika se akumuleaza doar prin zile in shir jukate

yonutz
05-11-2011, 08:56 AM
ai zis ca tii 15 redirecte tine 14
ca sa primesti admin iti trebuie ore
dar se incepe cu slot
primeai admin daka era svr nou deschis
:contra: sorry

Tiger
05-11-2011, 09:36 AM
Contra ! Toate motivele la postul lui Admi_ral #3 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

AnGeL | Pro (W_^)
05-11-2011, 10:47 AM
tre sa argumentezi contra ...astfel nu va fi luat in consideratie... :contra: de la mine la fel...joak mai mult si incepe de la slot...sunt de akord ku tine ca zm are nevoie de admini...dar de admini care au jukat mai mult de o seara si shtiu toate momentele de pe zm...aceasta practika se akumuleaza doar prin zile in shir jukate

Nu e evident dc dau contra? :))

DarkeyeS
05-11-2011, 11:27 AM
AngeL Pro tu cum de ai admine pe toate serverele si cum de tii redirecte :-s....Ma mir cum de ai tupeu sa vb asa la adresa mea. Eu am fost coleg cu tine si tu observ ca esti deaea cu doua fete!!!

Tiger
05-11-2011, 11:46 AM
AngeL Pro tu cum de ai admine pe toate serverele si cum de tii redirecte :-s....Ma mir cum de ai tupeu sa vb asa la adresa mea. Eu am fost coleg cu tine si tu observ ca esti deaea cu doua fete!!!

Sa-nteleg ca tu esti mai cu ”mot” si nu ti de regulament? .... Fa bine si citeste regulemtul!
Regulament - sectiunea zombie (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!&p=45#post45)

Ca idee de ce iti dam cu toti contra pe oriunde ai depus vreo cerere:
- se incepe cu slot, nu cu ”mot” ca tine direct la admin;
- redirecte
- timp jucat
- trebuie sa te faci cunoscut inainte de a te apuca sa faci o cerere slot!
...
In concluzie, trage cu ochiul pe regulament si pe celalalte cereri slot/admin si vezi c-am ce s-a cerut de la jucatori si nu mai veni cu ”plangeri” pentru ca tot tu esti de vina....

Ambulantu
05-11-2011, 06:48 PM
:contra:

DarkeyeS
06-11-2011, 06:30 PM
Okay am inteles dar de ce sunt admini in comunitate care au admine pe mai multe servere, de ce nu verificati si asta???? Asta ma deranjeaza nu k am luat eu contra!!!!!

Teddy
06-11-2011, 07:20 PM
acum scuze ca ma bag la sectiunea de zombie dar nu a spus nimeni ca nu poti avea admin pe mai multe servere, poti si intradevar sunt persoane care au admin pe mai multe servere dar nu pe toate cum ai facut tu cerere, si in plus de asta ti s-a spus ca se incepe cu slot..

Tiger
06-11-2011, 07:22 PM
Okay am inteles dar de ce sunt admini in comunitate care au admine pe mai multe servere, de ce nu verificati si asta???? Asta ma deranjeaza nu k am luat eu contra!!!!!

Ia da-i un ochi aici la ce am spus eu: #8 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) ... tu vrei sa fi cu mot si sa-ncepi direct cu admin! ... daca incepeai cu slot cu singuranta nu-ti zicea nimeni, nimic si erau pro la cererea ta! ... ia mediteaza la ce ”greseala” ai facut ...

yonutz
08-11-2011, 11:12 AM
Okay am inteles dar de ce sunt admini in comunitate care au admine pe mai multe servere, de ce nu verificati si asta???? Asta ma deranjeaza nu k am luat eu contra!!!!!

adk un player nu are voie sa primeasca admin pe mai multe svre
pai si eu am
e o discriminare? :))

luys
13-11-2011, 06:53 PM
de acord cu ceilalti contra;) :contra: