PDA

View Full Version : Propunere REMOVE!



Esky
05-05-2016, 06:11 PM
Nu stiu cati dinte voi frecventati mai mult forum-ul ,dar eu nu am putut sa nu vad postarea facuta de Tranda ( Mersi Trando),adica dragul nostru Marlboro a.k.a Dracke a fost prins de WAC cu cod,aveti link aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Normal,ar trebui sa primeasca ban,dar este un player ok si poate,poate il iertam fara ban si fara de a face vreodata cerere de slot/admin pe server. Desigur si la mine pe Respawn i-am dat remove,fara ban. Nu am nimic cu tine Marlboro,dar eu nu incurajez playerii care joaca cu coduri si pe deasupra si admin pe cateva servere.
Ar trebui sa-ti fie rusine.

Dracke ♪
05-05-2016, 06:21 PM
Mda ai dreptate. Nu are rost sa o mai lungim mult..Chestia este ca nu am vurut sa joc cu ecel cod "tampit" pe WarGods .. Am luat sa vad daca chear functioneaza si am luat un srv depe net si nu functionau ..am facut si un wcd sa vad daca are ceva si nu mia aratat nimic cu rosu sau ca ar fi fost vre-un cod..am uitat de el si am intrat pe dr care am luat ban de la wac..Recunosc ca iam zis lui tranda ca nu eu l-am bagat degeaba.. Recunosc ca sunt vinovat si ca merit remove si fara acces la grad .. Oricum stiu ca nimeni nu ma crede..Chear eu sa fi fost acela ca nu asi crede da na asta este.
Si mda acum imi e rusine de toata comunitatea :(

Esky
05-05-2016, 06:28 PM
De banat,nu te baneaza nimeni pe furien.

k1dd.
05-05-2016, 07:47 PM
Puțeai oricānd să joci cu boți sau pe alta comunitate ...

wLady | Kamelia
05-05-2016, 07:56 PM
sincer imi pare rau de tine...oricum nu ma asteptam...joci bine si fara cod but...

Dracke ♪
05-05-2016, 08:06 PM
Kamelia,nu am vurut sa joc cu nici un cod pe aceasta comunitate.. Am vurut sa vad doar daca functioneaza .. Si am intrat pe alt server de pe F R E A K Z clasic prin primele DOAR sa incerc DACA merge si gata .. Si nu au mers si am uitat de el si am intrat pe dr si wac a detectat ala.. Si oricum nu am jucat in viata mea cu coduri..

-WickedSick-
05-05-2016, 08:06 PM
Imi pare rau , dar nu toleram codatii , am mai avut un caz in trecut cu "Dr0g22" care sustinea la fel , ca a gresit , si nu a stiut ce face ...etc.. , prin urmare a primit atat remove cat si ban , nu vad de ce te-as scapa pe tine de ban ...?
:locked: