PDA

View Full Version : Reclamatie dRw # SiLeNTT



>Magic
01-05-2016, 10:22 PM
Nick-ul tau: >Magic<
Varsta: 15
Nick-ul admin-ului/player-ului: dRw # SiLeNTT
Ora si Data: in decursul zilelor 25-28 aprilie
Motiv: Abuzeaza de comenzi , si nu verifica inainte sa sanctioneze un player
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (1) <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> (2)
Mentiuni: In primul printscreen , SiLeNTT nu verifica daca tero avea arma , si ii dai kick lui Rau*Dragos , din motiv ca acesta l-a omorat . Mi se parea normal , ca intai sa verifice daca tero avea sau nu arma , si apoi sa il sanctioneze pe Rau*Dragos
In celelalte 2 printscreen-uri , SiLeNTT mi-a dat gag , pe motiv ca a facut o greseala de ortografie , iar eu l-am corectat . Nu este ok ceea ce face : el cand corecteaza pe altii , nu se intampla nimic , dar altii cand il corecteaza pe el , face abuz de comenzi si le da gag .
P.S.: Multumesc pt timpul acordat ! :D

dRw # SiLeNTT
02-05-2016, 12:43 AM
In primul rand, la primul screen MLG a dat prin u@ ca l-a omorat,eu de unde era sa stiu ca avea? In al doilea rand, am dat gag in ,,gluma'' ,iar apoi ai primit ungag...(dar normal asta nu pui). Si cu alte cuvinte ma recunosc vinovat si imi astept pedeapsa!

>Magic
02-05-2016, 12:56 AM
Stai linistit , ca stiu foarte bine ca mi-ai dat ungag ,, pe mine m-a interesat gestul , nu durata gag-ului
Si nu cred ca ti-a dat ala mesaj in u@ , pt ca , imediat cum a inceput runda , tu i-ai dat kick => Mi-e greu sa cred ca a scris ala asa de repede , incat tu sa reactionezi :D
Vedem decizia luata de Tranda :P

Si chiar tu ai spus ca ai dat gag in gluma ,, tocmai ce ti-ai sapat groapa singur => abuzezi de comenzi :D

~TraNda~
02-05-2016, 11:40 AM
Sunteti 2 copii :| .
@Magic, daca tu ai facut o gluma cu silentt, a facut si el o gluma cu tine, dantu-ti gag si dupa ti l-a scos.
@Silentt, fara glume de genu, vreau sa fii serios, am avut incredere in tine, nu ma dezamagi.
Dati mana prieteneste si sa nu mai vad asa copilarisme.
:locked: