PDA

View Full Version : Propunere mape noi gg + Probelma Parasuta



team11
26-04-2016, 02:09 PM
Dupa cite am observat sunt cam putine mape si jucam o mapa intr-o zi de zeci de ori am o lista aici de mape + la asta ADRI terog sa rezolvi problema la vip cu parasuta , nu tot timpul se deschide , " parerea mea e sa adaugi plugin parachute sa aiba acces toti playerii deoarece e server de gg are respawn si apri pe sus *( unele mape ) si fara ia e cam naspa )

Lista cu mape care sunt in top.

1. fy_snow orange
2. awp_bycastor
3. gg_ak-colt_palm_beach
4. gg_funround_sector
5. gg_flatiron
6. gg_blive
7. gg_fy_deagle_dustworld3
8. gg_toycarpark
9 gg_gardenworld
10. gg_fy_simpsons
11. gg_fy_aztec_fire
12. gg_sauna
13. gg_star
14. gg_blueworld_br

ADRI
26-04-2016, 06:32 PM
- ia si mai curata tastatura mai ales tasta E
- pluginul e conform si functioneaza bine si va ramane pe flagul V .
- o sa mai adaug cateva mape dupa paste

Jet Lee
26-04-2016, 08:31 PM
Problema cu parasuta si eu o am, nu se deschide tot timpul.
Iar cu mapele sunt o multime pe care nu le-am jucat niciodata, dar ce sa faci lumea le stie pe cele mai folosite: snow, orange, macel, csbase, ice-rage, deagle_dustworld, italiest, 33_shootout, buzzkill, 33_circa, 33_goodtimes, mini_inferno, 33_besot, deagle_dustworld2 iar la mape mari tot timpul iese de_dust2 asteas favoritele!

Teg-Kiddow
26-04-2016, 09:18 PM
La faza cu mapele nu toti le stiu dupa nume pe toate :)) sincer si eu mai uit cum se numesc unele din ele ...insa da ar fi ceva sa se bage mape noi ...cat despre parasuta si eu am problema asta de nu se deschide mereu :)) mai ales la bside_colapse :))

team11
26-04-2016, 10:48 PM
Tasta "E" deja straluceste =)) Nu am probleme cu tastatura ceva probleme e cu plugin vips. eu doar te-am anuntat tu decizi ce faci mai departe parerea mea e sa bagi plungis "parachute" sa aiba acces toti playerii e server de gungame nu clasic . aici e nevoie de parasuta .