PDA

View Full Version : RECLAMATIE Teg-Kiddow



Gerrard
24-04-2016, 10:02 PM
Salut aLL, o situatie mai putin placut la care nu as fi dorit sa ajung aici dar asta e sunt aici sa fac o reclamtie pe domnul Teg-Kiddow. Sa fiu clar inteles joc de ceva timp pe gungame, multin admini si playeri ma cunosc ca nu folosesc coduri, sau ceva de jenu setari sau configurari joc default, pe serv joc cu wac activ. Insa domnul Teg-Kiddow mereu mai baga la scan si care e culmea cind ajung pe la awp saU HE atunci si domnul admin Teg-Kiddow ma ia sai fac scan! iam spus de mai multe ori ca nu joc coduri si am facut mereu scanul dar omu nu mai lasa imi pace sa joc cs linistit.

-=Abis=-
24-04-2016, 10:29 PM
Sincer,nu stiu ce sa spun,mie mie se intampla de multe ori (intru cu WAC activ) dupa 2,3 harti sa dau /wac Abis si sa-mi apara ca nu e activ!
Iar pe tine te pune sa faci scan probabil ca iti face cineva report si asta e treaba lui,sa vada playerii ca nu ai cod.

Teg-Kiddow
25-04-2016, 12:07 AM
Domnule Gerrard , in primul si in primul rand NU te-am vazut sa joci cu WAC ACTIV , in al doilea rand , playerii cer sa faci SCAN WCD , iar in al 3 lea rand aduci injurii odata , de doua ori , de trei ori catre un admin al serverului , este si normal sa se ia masuri in privinta asta pentru ca atunci cand iti dau GAG imi scrii cu u@ si jignesti. Tocmai de aceea s-a ajuns la asta si nu este prima data cand faci asa ceva.
Era si Speedy cand i-ai spus sa ma baneze ca te pun sa faci scan , pe bune ? Asta-i treaba noastra a adminilor sa punem jucatorii sa faca scan wcd ori de cate ori se cere de catre jucatori . Nu mai incerca sa te scoti ca joci cu wac on pt ca nu il aveai activ

Jet Lee
25-04-2016, 05:32 PM
Tu nu stii juca CS linistit trebuie tot timpul sa comentezi sa ameninti:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | KGB
25-04-2016, 11:15 PM
Gerard ,copile,nu ai mai mult de 14 ani,gramatica te dovedeste;next> cand te vad eu fara Wac ,te banez.Nu mai ameninta adminii ca nu este permis!
Ai grija pe viitor!