PDA

View Full Version : Avertizare Admini/Sloturi!



Dracke ♪
19-04-2016, 07:33 PM
1.De cand ati primit grad majoritatea adminilor nu mai aveti activitate pe server. Cat de repede vi sau pus gradele asa de repede se si scot. Nu o sa mai stau de vorba cu nimeni.Sa nu aud pe urma scuze ca nu sunt playeri pe server,eu de cate ori intru de atatea ori gasesc cate 2-3 jucatori.Asa ca cine nu va face cel putin 5 ore pe saptamana va primi Remove/DownGradeEu sau Kpone va decide. Asa ca la 2-3 saptamani o sa revin cu un reply aici . Care vor primi remove/downgrade pentru inactivitate.
2. Vad ca nimeni nu voteaza serverul din admini .. De azi 19.01.106 Cei care nu vor vota serverul de cel putin 3-4 ori pe saptamana o sa primeasca DownGrade. Nu accept scuze de la nimeni,tot aici voi reveni cu un reply pentru cei care vor primi downgrade pentru ca nu voteaza. Sper ca am fost de inteles in acest topic.

Dracke ♪
20-04-2016, 08:25 PM
Am facut cateva bind-uri pentru admini. ADMINI sunt rugati sa intre pe server si sa foloseasca aceste bind-uri.


bind "l" "amx_say Orele necesare pentru admin/slot: ; amx_say Slot - 10 / Helper- 30 / Premium - 70 ; amx_say Pentru a afla restul gradelor care se ofera pe ore accesati <b>You have to register to ba able to see this link</b> ; amx_say Sectiunea Play.WarGods.Ro -> Cereri Admin/Slot -> Model cerere Admin/Slot!"

Un bind pentru wCD:

bind "i" "amx_say <b>You have to register to ba able to see this link</b> <- Download si Scan ; amx_say Sa nu iesi din CS!! ; amx_say Refuzul duce la ban"

~TraNda~
20-04-2016, 11:33 PM
Au ajuns celebre bindurile facute de mine :)) .
:))

Dracke ♪
20-04-2016, 11:35 PM
Au ajuns celebre bindurile facute de mine :)) .
:))
:)) Lasa ca sunt bune :))

Dracke ♪
25-04-2016, 12:09 AM
Vreau sa aduc la cunostinte ca serverul Play.WarGods.Ro a fost trecut pe mod de Clasic..!