PDA

View Full Version : Unban big_DAN



big_DAN
19-04-2016, 06:37 PM
NUME: big_DAN
IP: 95.65.88.45
VARSTA: 19
ID DE STEAM: n-am
DATA:19/04/2016
ORA: 18:25-18:33
HARTA: gg_dust_arena32
ADMIN: Teg-Kiddow
MOTIV: am descarcat wargods cheat defender, cind intru in joaca pentru a da link-ul eram iesit de pe server. Intru inapoi si nu reusesc sa-l dau, caci am primit ban repede.
MARTORI: MaReSaLa
DOVEZI:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: adminul a crezut ca eu am iesit singur de pe server, eu cred ca m-a dat afara de la lag sau am primit kick.

Teg-Kiddow
20-04-2016, 10:35 AM
Atunci cand unui jucator i se cere sa faca WCD SCAN si scrie clar fara a iesi din JOC , acesta este obligat A NU IESI DIN JOC , kick nu ti-am dat , iar ban-ul l-ai primit pt acest motiv :) au fost jucatori care mi-au trimis mesaj cu u@ ca esti presupus codat , am luat masuri si cand te-am pus spectator si ti-am zis ce trebuie sa faci ai iesit dupa care ai intrat :)
Noi si specificam sa nu iesi din joc

Degeaba ai dat tu dovada aia ca ai fi putut foarte usor sa opresti codul care l-ai fi avut si sa dai scan :)

ADRI
20-04-2016, 11:12 PM
ai esit din joc deci sunt 2 variante pentru unban
1. print screen cu dovada ca ai luat kick de la admin sau cu high-ping de la lag
2. platesti taxa de unban Gradul 1 - 10 Lei - 3 Euro

big_DAN
21-04-2016, 01:18 PM
acum nu mai pot face nici un screen, sa avud cod nu imi pierdeam timpul cu cerere de unban. Si eu des pe serverul vostru am doar 20-30 fps.

tezeu
29-04-2016, 10:43 AM
ha ha ha bani pentru unban ????? cand pe cs gasesti 1000 de servere ha ha ha ce comic nu mai stiti din ce sa faceti bani ??? si poate omu a luat kick din cauza pingului ca a descarcat ceva ca asa imi face si mie cand descarc ceva si am cs deschis haideti ca sunteti tari

RMax
29-04-2016, 10:59 AM
ha ha ha bani pentru unban ????? cand pe cs gasesti 1000 de servere ha ha ha ce comic nu mai stiti din ce sa faceti bani ??? si poate omu a luat kick din cauza pingului ca a descarcat ceva ca asa imi face si mie cand descarc ceva si am cs deschis haideti ca sunteti tari

Trebuia sa vina cu o dovada, asta nu este intocmai o cerere unban demna de a lua unban. Cum sa iei unban cand tu nu prezinti doveziile care sa afirme ca esti nevinovat?

Asta este politica. Nu iti place aici, atunci nu juca in aceasta comunitate! Cum ai spus si tu, doar sunt "1000 de servere".

Nu incurajam codatii sau mincinosi, mai ales pe cei care gandesc ca si tine - adica in mod nerealist, de strada etc. . Se merge pe regula de zi de zi din viata oricarui om "ai gresit, platesti".

PS: Jet oceanic.

team11
29-04-2016, 11:10 AM
:pro: unban

team11
30-04-2016, 08:55 PM
Se mai uita careva pe aici undes adminii? :@

Teg-Kiddow
30-04-2016, 09:03 PM
Team11 nu cred ca ai citit tu toate comenturile amice :)

team11
01-05-2016, 12:18 AM
Teg-Kiddow ai vre-o dovada ca are cod?? sau ai dovada "screnshot" ca iai cerut sa faca wcd si a refuzat???

WarGods | KGB
01-05-2016, 12:27 AM
Eu sunt :pro: unban !!! Asa cred eu,sa ii acordam o sansa, dar big DAN ,vei fi obligat sa activezi WAC.
Documenteaza-te si instaleaza WAC si vei intra cu WAC activ pe serv. de gg ,si nu numai..pe toate serv din comunitate!!

Ban Scos!!! Cine nu este de acord sa imi lase P.M.!! ...dar sa vina si cu dovada..