PDA

View Full Version : Reclamatie Jet lee



-=Abis=-
17-04-2016, 06:03 PM
Domnul Jet lee daca ai ceva personal cu mine spune-i mie...nu mai posta poze aiurea de acum cateva luni de cand intram prima data pe servar cum ar fi poza pe care ai lasat-o in cererea mea de UP.Cei care intra des pe servar stiu cum vorbesc si cum ma comport.Si nu mi se pare corect ca pentru acea poza sa-mi luati tot.Dece intotdeauna tu ai ceva de comentat cand intrii din an in paste pe servar,joci o harta si 2 stai /spec?Lasa-i pe cei care sunt prezenti pe servar sa vorbeasca,iar daca ei spun ca eu gresesc cu ceva sau vorbesc urat ma las de servar.Nu cred ca am jucat degeaba 160 ore si sa ajung pe locul 3 ca sa-mi strici imaginea cu o poza de juma de an unde am vorbit la nervi ca eram obisnuit cu alte servare pline de codati! Adri acum ramane la alegerea ta ce ai de facut cu mine,dar inca odata spun ca nu e corect!

Multumesc!

Jet Lee
17-04-2016, 06:08 PM
Cand ai facut cererea de slot am vrut sa o postez dar pe cand am intrat eu pe forum era deja inchis topikul, nam avut ce face, acuma am avut sansa sa o postez, n-am nimik cu tine, dar greseala e greseala, si e una cu injurii urate la adresa mea.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=Abis=-
17-04-2016, 06:11 PM
Am explicat destul de clar cum a fost treaba....si e poza de cateva luni de cand jucam prima data pe servar.

RaZz0R
17-04-2016, 07:40 PM
nu intru prea des pe cs, dar azi am fost o "fuga" pe sv, si am surprins faza in care abiss era jignit de un player (nu cunosc motivu), si a reactionat in limita regulamentului, nu s-a intamplat asta o singura data (cat am stat eu pe sv), si pot spune ca a fost destul de serios, playerul s-a ales cu un ban de vreo cateva ore.
Nu stiu ce limbaj avea Abiss inainte. Nu intru prea des pe cs

Jet Lee
18-04-2016, 05:53 PM
Cu intratul din an in paste gresesti.... uitate la activitatea mea pe server, jok zilnik, iar cu statul spec saptamana trecuta n-am putut juca ca aveam lag, dar mi-am instalat windowsul, si acuma n-am probleme!

ADRI
18-04-2016, 07:33 PM
o sa-ti dau gradul inapoi dar sa respecti regulamentul si sa te comporti adecvat
:locked: