PDA

View Full Version : Reclamatie Nr.2



dRw # SiLeNTT
17-04-2016, 04:53 PM
Nick-ul tau: dRw # SiLeNTT
Varsta: 13
Nick-ul admin-ului/player-ului: |Satra B.E.N.Z. | WarGods|
Motiv: Regulament-ul...Foloseste comenzi pe alt administrator!
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: A si scurtat dar nu am apucat sa mai fac poza...

Dracke ♪
17-04-2016, 05:02 PM
Pe bune ?

dRw # SiLeNTT
17-04-2016, 05:56 PM
Oare trebuia sa scriu ca am si martori :|? Ca de asta am uitat...

Nutella :3
17-04-2016, 06:00 PM
Bai copii, nu mai folositi comenzi uni pe alti. Daca unii va permit sa dati cate un slap in gluma , asta nu inseamna ca toti va permit. Si la faza cu scurtatu, srry da nu cred ca a scurtat..niciodata nu l.am vazut sa faca vreun scurt. Fiti mai seriosi umpic. ;)

Dracke ♪
17-04-2016, 06:20 PM
Ce scurt ba?? Esti dus rau .. Tiam zis ca Tranda mia spus ca ala nui scurt.. Kick ai primit ca ai dat la unu kick fara nici un motiv ..Si stiu ca ai Moderator nu administrator si am vurut sa vad daca ai imunitate la moderator .. Maturulei nu uita ca tu prima data ai vurut sa-mi dai slay .. Cred ca esti singurul +1 nu mai DAU nume depe acest server care nu stie de gluma .
EDIT: Nu stiu cine avea helper/premium si nu stia cel putin cum sa verifice daca cineva are ban . sau sa copie un link de wCD si sa puna pe cineva sa faca si pe urma unde sa verifice daca e curat sau nu.. Si tot nu stiu cine tia spus .

RaZz0R
17-04-2016, 07:31 PM
In primul rand regulament nu sti deloc.
Kick ai primit ca ai dat la unu kick fara nici un motiv ..Si stiu ca ai Moderator nu administrator si am vurut sa vad daca ai imunitate la moderator ..
In al 2-lea rand, nu este nimeni obligat sa "stie de gluma" si sa inghita faptul ca a luat un kick/slap/slay etc, daca el nu accepta asta nu ai dreptul sa ii aplici nici o comanda. (aici fac referire si la ce am spus mai sus).

Maturulei nu uita ca tu prima data ai vurut sa-mi dai slay .. Cred ca esti singurul +1 nu mai DAU nume depe acest server care nu stie de gluma .
In + nu e problema ta daca un admin nu stie anumite lucruri, totul se invata. Pe langa toate astea, nu ar fi rau sa ineti sa vorbesti civilizat in public.

~TraNda~
17-04-2016, 08:40 PM
Sunt strict interzise comenzile pe alt admin, mai ales cu grad mai mare. Daca tu zici ca n-a procedat corect faci dovezi si mi le prezinti mie, nu incepi tu sa aplici.

Ramai la slot si fara VIP.