PDA

View Full Version : Cerere Up



vladimiry123
16-04-2016, 12:54 PM
GRAD: Helper
NICK: dRw # Vlad
VARSTA: 15
ID DE STEAM: --
STEAM ID: ---
ID DE MESSENGER: nemtanuvlad99@yahoo.com
EXPERIENTA: Experienta in adminat
TIMP Jucat: 197 ore
PERIOADA: Seara si in weekend
MOTIV: Vreau sa ajut serverul prin a scapa de codati si de cei care incalca regulamentul
CUNOSTIINTE: Amxmodx.
PROMOVARE: Reclame pe diverse site-uri.
Regulament citit? : Da
Ce culoare are ursul?: Peace.

iulianevil12
16-04-2016, 04:32 PM
:pro: Bafta

Dracke ♪
16-04-2016, 08:02 PM
:contra: Nu respecti regulamentul. Te-am avertizat de cateva ori.. Cand dai duel folosesti banda si te teleportezi + ca cand esti ct mapa deathrun_arctic rogi pe cine e tero sa te ajute cu o chestie sa te sui pe mapa .. Nu meriti nici slot'ul ..

dRw # SiLeNTT
16-04-2016, 08:37 PM
:contra: Nu cred ca ai 15 ani... pe skype ai voce de copil de 7-8 ani ... Si nu se pune problema de regulament cum zice Malboro ,deoarece eu te vad zilnic si nu incalci nici un regulament!Dar cu varsta vb cu Tranda!

Dracke ♪
16-04-2016, 08:44 PM
Serios de regulament ? Poate sa zica si Ionela ca a incalcat regulamentul . Si chear el daca are curajul .

vladimiry123
16-04-2016, 09:21 PM
MaLBoro, niciodată nu am īncălcat regulamentul. Faza cu mapa deathrun_arctic era pur și simplu de plictiseala, asta nu īnseamnă ca am īncălcat regulamentul (plus ca o făceam, dar nu scurtam sau ceva de genul).
Si SiLeNTT, pot demonstra ca nu am 7-8 ani. Cānd erai pe skype, a fost posibil sa īl fi auzit pe fratele meu mai mic și ți-ai creat o concluzie greșită..

Dracke ♪
16-04-2016, 09:37 PM
MaLBoro, niciodată nu am īncălcat regulamentul. Faza cu mapa deathrun_arctic era pur și simplu de plictiseala, asta nu īnseamnă ca am īncălcat regulamentul (plus ca o făceam, dar nu scurtam sau ceva de genul).
Si SiLeNTT, pot demonstra ca nu am 7-8 ani. Cānd erai pe skype, a fost posibil sa īl fi auzit pe fratele meu mai mic și ți-ai creat o concluzie greșită..

Aia tot inseamna ca ai incalcat regulamentul te-ai dat jos de pe mapa la urma .. Cand trebuia sa intri in tunelu ala .Aia tot inseamna scurtat.

~TraNda~
17-04-2016, 01:48 PM
Am nevoie de admini care respecta regulamentul, nu de admini care "fac o gluma" . Vreau seriozitate!
Ramai la Slot deocamdata.