PDA

View Full Version : admini care nu stiu sasi faca treaba



cotoi
30-10-2011, 09:01 PM
ba imi cer scuze ca fac reclamatia asta dar degeaba sunt admini la ora 21:00 pe sv ca nusi fac treaba sant degeaba pe sv era un codat si iam cerut sa se uite pe iel si mia zis ca ce treaba am io daca sunt codati cai vad iei dar poate o sa stea max pe imp de noapte cu alt nu me sa joace poate vede si iel sau sa intre pe logourile de la ora mentinuta sa vada deci in concluzie sunt praf admini care ierau pe sv numele nu le dau decat lu max pe privat multumesc

AnGeL | Pro (W_^)
30-10-2011, 09:15 PM
Si tu? Tu vorbesti ? Inainte pe zm cand aveai admin faceai ce vroiai, cand nu-ti placea o mapa o schimbai imedia intr-o alta mapa care iti placea .... poate confirma si Abyss asta ...

Tiger
30-10-2011, 09:41 PM
oho.. grav.. gramatica ta e varza :))
Si tu? inaintep pe zm cand aveai admin faceai ce vrei,tu vorbesti?,cand nu-ti placea o mapa o schimbai imediat intr-o alta mapa care iti placea..,poate confirma si AbySs asta..

Zic si eu ce ai spus si tu lui cotoi, dar de data asta e valabil pentru tine si nu pentru cotoi!

oho.. grav.. gramatica ta e varza :))

Nu conteaza cum scrie, cum se exprima atata timp cat se intelege! De aia ii forum si nu o compunere la limba romana, aici nu trebuie sa scri 100% corect dpdv gramatical, ortografic etc. Fiecare se exprima cum doreste si cum poate. Poate tu esti un Emil Cioran si nu stia nimeni ...

La restul spuselor tale, pot sa afirm faptul ca mai facea si el lucruri de genul asta, dar si cand un jucator ii cerea ceva (gen un vot pentru schimbarea harti, o harta sa fie pusa la vot etc.) , cotoi le facea pe plac :P

PS: Ar trebui sa ai mai mult respect fata de el...

Iar la spusele lui cotoi, mai bine nu ma bag ... Sunt admini care isi fac treaba foarte bine, altii (putin la numar) mai putin si nu pot afirma faptul ca adminii sunt praf ... fiecare isi face treaba asa cum poate sau cum stie ...

Teddy
30-10-2011, 09:42 PM
nu prea am inteles nimic din ce ai vrut tu sa spui deoarece tu in alea 5 randuri cate ai scris, nu ai pus si tu o virgula sau un punct sa delimiteze propozitiile alea, si daca zici ca numele i le dai decat lui max in privat de ce ai mai facut reclamatie, sa vedem noi ca stii?

Tiger
30-10-2011, 09:49 PM
@ Alex: Esti var cu Angel, care se crede un Emil Cioran?

Teddy
30-10-2011, 09:51 PM
nu, dar pe la urma chiar ca nu am mai inteles ceva..

edit: hai ca acum am inteles ceva mai bine..

AlieN
30-10-2011, 10:18 PM
Bai, odata ce ai facut topicul, zi tot: nume, cum, ce, etc. Cred ca o sa te omoare Rapid la cum ai scris. :))

RedMan
30-10-2011, 10:48 PM
toata lumea stie sa critice si sa zica lucruri gen "ala nu`si face treaba, ala are admin degeaba ,ala nu stiu ce " .. fratilor nu voi decideti asta... putini sunt cei care anunta un codat asa cum trebuie... in mjoritatea cazurilor ziceti lucruri gen "admine uita`te ma pe ala ! " sau "admine nu il vezi ma pe ala ? " , sau mai stiu eu ce va vine voua pe moment ... daca sunteti asa piceputi astia care acuzati adminii munciti voi tineti redirecte, faceti lumea sa capete incredere in voi, multumuti pe toti odata, luati admin si fiti voi "adminul perfect " ... momentan nici nu se pune problema...+ ca fara un nume si ceva expliicatii concrete reclammatia ta nuprea are niciun sens dupa parerea mea :)

-=MaX=-
30-10-2011, 11:46 PM
Si tu? Tu vorbesti ? Inainte pe zm cand aveai admin faceai ce vroiai, cand nu-ti placea o mapa o schimbai imedia intr-o alta mapa care iti placea .... poate confirma si Abyss asta ...


Da stiu ca asa facea cotoi, am discutat cu el despre asta si nu se va mai repeta. Plus ca asta nu e un motiv sa-si ascunda nemultumirea!


nu prea am inteles nimic din ce ai vrut tu sa spui deoarece tu in alea 5 randuri cate ai scris, nu ai pus si tu o virgula sau un punct sa delimiteze propozitiile alea, si daca zici ca numele i le dai decat lui max in privat de ce ai mai facut reclamatie, sa vedem noi ca stii?


Bai, odata ce ai facut topicul, zi tot: nume, cum, ce, etc. Cred ca o sa te omoare Rapid la cum ai scris. :))

Terminati cu astea! Eu personal am cerut mai multor persoane sa imi dea mesaj privat cand sunt probleme sau evenimente deosbite pe server. Sa nu aud pe unu ca zice ca e sifonareala treaba asta. Cei de la care primesc astfel de mesaje inteleg ca nu vreau decat binele serverului. Atata timp cat stiu ce se intampla pe server stiu unde trebuie umblat ca sa mearga treaba bine. Atata timp cat am control asupra serverului stiu ce am de facut. Daca va ascundeti unul pe altul si ascundeti lucruri de mine, singurii care au de pierdut sunteti voi! Ca voi jucati pe server mult mai mult decat mine care lucrez la ele si intru o data la 2 luni. Si daca nu sunt rezolvate probleme pierdeti jucatori! De-asta va zic si acum, daca sunt probleme dati mesaj privat, nu trebuie sa inghititi nimic pentru nimeni!


toata lumea stie sa critice si sa zica lucruri gen "ala nu`si face treaba, ala are admin degeaba ,ala nu stiu ce " .. fratilor nu voi decideti asta... putini sunt cei care anunta un codat asa cum trebuie... in mjoritatea cazurilor ziceti lucruri gen "admine uita`te ma pe ala ! " sau "admine nu il vezi ma pe ala ? " , sau mai stiu eu ce va vine voua pe moment ... daca sunteti asa piceputi astia care acuzati adminii munciti voi tineti redirecte, faceti lumea sa capete incredere in voi, multumuti pe toti odata, luati admin si fiti voi "adminul perfect " ... momentan nici nu se pune problema...+ ca fara un nume si ceva expliicatii concrete reclammatia ta nuprea are niciun sens dupa parerea mea :)

Da, e plin de admini degeaba! Pai voua nu va e rusine ma? E serverul cu cei mai multi admini! Sunteti 50 de admini pe serverul asta din care 40 sunt cu "scuze". Cativa intra extrem de rar, altii nu tin redirecte, altii nu isi fac datoria de admin si lista continua. M-am saturat de cate ori am dat mass sa intre adminii pe server, ca sunteti 50 in *** si serverul ramane ore intregi fara admini pe el! Sau sa va intreb altceva, cati dintre voi faceti reclama la server? Jur ca nu am primit mass cu "intrati pe cs.wargods.ro" de la mai mult de 3 admini! Sa nu mai zic ca daca intra unul cu un nume indecent, i se de kick, ca de, e mai simplu decat sa-i schimbati numele... faceti fiecare doar ce va taie capu si mai aveti pretentia la destroy si ****off??? Hai sa fim seriosi ca nu e nimeni prost... Am sters cativa admini pentru incativitate, dar va spun eu ca vor mai urma, si multi o sa ramaneti fara accese... care dati kick 'am-*****, pa acces la kick, care dati ban aiurea, pa acces la ban si uite asa, jur ca va las la slot! O sa aveti voi mai multe surprize ca termin treaba cat de curand si o sa imi fac timp si de joaca, si sa fereasca Sfantu' sa gresiti cat timp sunt eu pe server! Sunt admini care fac exceptie de la ce am spus eu mai sus, pacat ca procentul e undeva la 20% din cati sunteti. Cerintele sunt simple ma: prezenta, regulament, redirecte si/sau reclama. Daca nu va incadrati in tiparul asta, cu parere de rau va spun ca zburati! Curand o sa aduc admini noi, o fie admini de noapte si admini care stau dimineata si garantez eu ca o sa imi permit sa ma lipsesc de astia care frecati buha degeaba pe server! Tot respectul pentru cei care fac treaba, se stiu ei ca au beneficiat de mariri de admin, si inca odata rusine pentru astia care stati degeaba! Mai bine renuntati voi la admine decat sa va puneti in situatia jenanta sa vi le iau eu!

IRB | Walles
31-10-2011, 01:07 PM
corect...ai dreptate max,eu doar seara am intrat in ultima vreme si nu am intrat zi de zi,publicitate nu am avut timp sa fac si redirecte degeaba le tin deschise ca tot 0 barat redirectez,eu recunosc ca in ultimele luni nu am mai ajutat serverul mai cu nimik,asta e,altfel nu pot ca lucrez de dim pana seara....oricum cu admin sau fara admin e mai mare placerea sa joc pe server pentru ca adminul sincer nu prea reprezinta nimik,doar cu el poti elimina codatii si atat in rest nimik special,daca consideri ca nu merit admin mi-l poti scoate ca nu e nici o problema,eu pe server tot voi intra cum voi putea...pace!

negrutzu
31-10-2011, 01:24 PM
Mare sifonar cotoi asta:))))

edward
31-10-2011, 02:13 PM
Mare sifonar cotoi asta:))))

O fi el sifonar, dar cam are dreptate!

cotoi
31-10-2011, 07:09 PM
negrut nu sunt sifonar ma dar cand vezi ca uni sunt cum sunt te miri u esti unul bun si handicapat =))))

AlieN
31-10-2011, 08:46 PM
negrut nu sunt sifonar ma dar cand vezi ca uni sunt cum sunt te miri u esti unul bun si handicapat =))))

Vai de capul tau.

cotoi
31-10-2011, 11:45 PM
vai de capul meu ma veziti ma de alete ca esti praf

negrutzu
01-11-2011, 09:36 AM
Doamne cu cotoi asta:)))) tare BUT eee:))))))

speedman
01-11-2011, 10:57 AM
sunt de acord cu max si cu cotoi
PS:sper sa nu fiu printre cei rai:))

FragNSTein
01-11-2011, 02:09 PM
Terminati cu astea! Eu personal am cerut mai multor persoane sa imi dea mesaj privat cand sunt probleme sau evenimente deosbite pe server. Sa nu aud pe unu ca zice ca e sifonareala treaba asta. Cei de la care primesc astfel de mesaje inteleg ca nu vreau decat binele serverului. Atata timp cat stiu ce se intampla pe server stiu unde trebuie umblat ca sa mearga treaba bine. Atata timp cat am control asupra serverului stiu ce am de facut. Daca va ascundeti unul pe altul si ascundeti lucruri de mine, singurii care au de pierdut sunteti voi! Ca voi jucati pe server mult mai mult decat mine care lucrez la ele si intru o data la 2 luni. Si daca nu sunt rezolvate probleme pierdeti jucatori! De-asta va zic si acum, daca sunt probleme dati mesaj privat, nu trebuie sa inghititi nimic pentru nimeni!



Da, e plin de admini degeaba! Pai voua nu va e rusine ma? E serverul cu cei mai multi admini! Sunteti 50 de admini pe serverul asta din care 40 sunt cu "scuze". Cativa intra extrem de rar, altii nu tin redirecte, altii nu isi fac datoria de admin si lista continua. M-am saturat de cate ori am dat mass sa intre adminii pe server, ca sunteti 50 in *** si serverul ramane ore intregi fara admini pe el! Sau sa va intreb altceva, cati dintre voi faceti reclama la server? Jur ca nu am primit mass cu "intrati pe cs.wargods.ro" de la mai mult de 3 admini! Sa nu mai zic ca daca intra unul cu un nume indecent, i se de kick, ca de, e mai simplu decat sa-i schimbati numele... faceti fiecare doar ce va taie capu si mai aveti pretentia la destroy si ****off??? Hai sa fim seriosi ca nu e nimeni prost... Am sters cativa admini pentru incativitate, dar va spun eu ca vor mai urma, si multi o sa ramaneti fara accese... care dati kick 'am-*****, pa acces la kick, care dati ban aiurea, pa acces la ban si uite asa, jur ca va las la slot! O sa aveti voi mai multe surprize ca termin treaba cat de curand si o sa imi fac timp si de joaca, si sa fereasca Sfantu' sa gresiti cat timp sunt eu pe server! Sunt admini care fac exceptie de la ce am spus eu mai sus, pacat ca procentul e undeva la 20% din cati sunteti. Cerintele sunt simple ma: prezenta, regulament, redirecte si/sau reclama. Daca nu va incadrati in tiparul asta, cu parere de rau va spun ca zburati! Curand o sa aduc admini noi, o fie admini de noapte si admini care stau dimineata si garantez eu ca o sa imi permit sa ma lipsesc de astia care frecati buha degeaba pe server! Tot respectul pentru cei care fac treaba, se stiu ei ca au beneficiat de mariri de admin, si inca odata rusine pentru astia care stati degeaba! Mai bine renuntati voi la admine decat sa va puneti in situatia jenanta sa vi le iau eu!

De se va scula butu pe multi o sa popeasca! :)) Fii rau Max, nu ceda presiunilor! :D

Rapid1923
02-11-2011, 02:59 PM
Instaureaza Max dictatura in stil pedelist:))

edward
02-11-2011, 03:39 PM
Instaureaza Max dictatura in stil pedelist:))





<b>You have to register to ba able to see this link</b>

FragNSTein
02-11-2011, 04:17 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

O tara de codati si dictatori! :))

si cu dedicatie pentru marele PDL-ist


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=MaX=-
02-11-2011, 05:10 PM
=)) manca-m-ati de unde sunt mai pedelist :)) pai acum va plangeti ca e dicutatura? cand totul merge dupa acelasi tipar? sau va placea mai mult cand se dadeau admine pe poze si alte covrigarii? eu tind sa cred ca va placea mai mult cand era un server de 24 care pica mereu si pe care jucati 5 vs 5 de dimineata pana seara si era mai frumos cand batea vantul pe forum si stateati la panda ca poate poate apare macar o cerere admin ceva sa scriem si noi ceva pe forumul ala... toate astea se pot rezolva daca vreti, nu e nici o problema, va fac server cum era inainte, forum cum era inainte si va las pe voi sa-i faceti regulamentul si jucati acolo daca aici unde cat de cat e lume nu va place...
Oricum va astept sa imi spuneti nemultumirile concret la sedinta de Sambata!

Rapid1923
02-11-2011, 09:01 PM
Se serveste shaorma cu caviar si cola de portocale sambata?

cotoi
03-11-2011, 07:59 PM
ce sedinta max e sambata?

Teddy
03-11-2011, 08:00 PM
ce sedinta max e sambata?
dovada cat de activ esti pe forum...
uite aici detalii despre sedinta:<b>You have to register to ba able to see this link</b>!!!-05.11.2011

XeLa
15-04-2012, 05:55 PM
:locked: